Author Topic: Nije mi baš jasno kako i šta da radim.  (Read 1667 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aly1

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Nije mi baš jasno kako i šta da radim.
« on: 20/October/2012 »
Pozdrav svima,

Ja sam nova u ovome i zeljela bih ako neko moze da mi da malo vise informacija o poslovima na brodu. Posto zivim u Sarajevu u Bosni i Hercegovini, nije mi bas jasno kako i sta da radim. Rado bi se prijavila za posao na nekom brodu, ali ne znam koji su bolji, a koji ne, te na kojima bolje placaju. Ako mozete da mi pomognete bila bih vam zahvalna.   :)

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Nije mi baš jasno kako i šta da radim.
« Reply #1 on: 20/October/2012 »
Zemljakinjo moj ti je skromni savjet da toliko iscitas sve sa ovog foruma da znas sve napamet... sve skracence, sve pozicije, maltene sve sto je igdje napisano... ne zuri da se javis agenciji dok se malo ne uhodas i otprilike budes znala za koju  poziciju bi mogla da se vidis... odgovor koja je poozicija najbolja samo ti mozes da odgovoris... jer je to individualno... nije ti to bas tako mala promjena u zivotu da se previse oslanjas na tudja misljenja, vise se osloni na tudja iskustva i sama vidi sta i gdje je za tebe najbolje...
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline neven

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Nije mi baš jasno kako i šta da radim.
« Reply #2 on: 20/October/2012 »
Slažem se s Lopsisom... evo kreni odavdje ---> http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=3225.0, a onda mic po mic pročitati sve ostalo. Nemoj ni pomisliti da ti treba manje od tjedan dana.... nije lako, ali isplati se..... oooooo da! Ne zovu zalud ljudi ovaj forum Biblijom!
 :rolleyes: