Author Topic: koje su šanse da na brodu susretnem osobu koju znam iz domovine?  (Read 1476 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bloomer

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
  • Early Bloomer
    • View Profile
Znam da će se mnogi iznenaditi zašto mi je potrebna ovakva informacija, no mislim da razlog nije bitan (ima nas svakakvih :D ). Pitanje glasi: koje su šanse da na brodu susretnem osobu koju znam iz domovine ukoliko se ta osoba prijavi za istu kompaniju poslije mene? Znači, kolike su šanse da će ta osoba raditi na istom cruiseru kao i ja ako ih ima 20ak, ako se prijavi na istu poziciju? I kolike su šanse ako već radimo na istom cruiseru da se ikada vidimo? Glupo zvuči, ali bitno mi je da ne bi bilo neugodnih iznenađenja. Pa ako netko ima iskustva da se SLUČAJNO vidio s nekim koga zna od prije, u smislu "oho, gle kako je svijet malen, pa i ti si tu", neka podijeli sa mnom, bit ću jako zahvalan :moli: Ne mora biti da ne podnosite tu osobu, ali tek toliko da znate, u mom slučaju je tako. Nipošto ne bih volio da moram gledati tu osobu ili da je ikada sretnem, a pogotovo ne da budemo cimeri kojim slučajem, jer bih se našao u itekako neprijatnoj situaciji. Ne tražim od vas dakako da mi napišete postotke, već da mi potvrdite sumnje kako su male šanse i kako sve ima veze s karmom (ako je suđeno da se mora dogoditi, dogodit će se, ali teško).

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Jedno nadasve ?udno pitanje :)
« Reply #1 on: 20/October/2012 »
Uvijek mozes zatraziti promjenu kabine. Dovoljno je da kazes u crew office-u da se ne slazes sa cimerom. Takvi zahtjevi se bez problema rjesavaju, jer management ne zeli sukobe.
A ako te bas ono, sto kaze Rumljanin "po*ere", i radite isti posao na istom mjestu, i to se moze rijesiti.
Posto ides u vrlo brojno odjeljenje, ne bi trebalo biti problem oko susretanja.
I jos jedna stvar, onaj tko radi raspored, gleda da ne stavlja pevise iste nacionalnosti na isti brod.

p.s. Nemas talenta za davanje naslova postovima
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Bloomer

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
  • Early Bloomer
    • View Profile
Imaš pravo, osobne isprike u vezi naslova. Nije namjerna stvar, već sam preletio preko pravilnika foruma misleći da je dosta sličan ostalima, ali sam promašio dio gdje obavezno naslov mora biti srodan sa tekstom. Navikao sam davati maštovite naslove koji okolišaju jer tako tema dobije više klikova, ali logičnije je ovako. Iskrene isprike, i hvala na odgovoru!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ma mi na forumu nemamo mašte , nego odmah šakom u čelo. Volimo da znamo o čemu se radi i prije klikanja.  :D
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)