Author Topic: Budapest on 22 January 2013 ~ job interviews for the upcoming season 2013  (Read 8122 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
http://www.scylla.ch/Jobs/Stellen-im-Innendienst/Stellen-im-Innendienst-61

Are you looking for a job in the nautical department on board of one of our ships for the upcoming season 2013?

We will be in Budapest on 22 of january 2013 for job interviews, in Varna (BG) and Bukarest (RO) on the 24th of January 2013.

If you are interested in working with Scylla, please contact us!

You can send an email to personal@scylla.ch
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Divno, bajno, samo...............da li neko zna kakve su plate na Scylla ??

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Divno, bajno, samo...............da li neko zna kakve su plate na Scylla ??

Očito Scylla nema običaj razbacivati se brojkama dok ne utvrde ima li kandidat bar teorijsku šansu za posao.
To pokazuje i njihova FB stranica:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Jasno sefe,ali ja ocekujem da se neko od kolega sa Scylle javi, pa nam malo ponudi detalje, posto imam saznanja da su bas skrte ruke oko plata ne samo sa radnicima nego I sa Hotel direktorima. Evo neka se neko ukjuci u debatu!!!!

Offline markohux

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Ja sam jos pre 10 tak dana poslao aplikaciju i jos mi nisu odgovorili, e sad sam im opet poslao i pitao da li treba neka njihova potvrda za dolazak na inetrvju  ili je otvoren konkurs. Nailazio sam na to da su im plate malo manje od uniworlda a sad to je po pricama svugde isto, oko 1400e. Zainteresovan sam da idem, pa ako dodjem do nekih informacija, naravno, postavicu ih upravo ovde :money: U svakom slucaju za nase uslove zivota, po meni nema potrebe uopste o tome kolika je plata i razmisljati. Gde god da ostavljas soma cisto mesecno po meni je ok.

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Zovi Tanju, Tanja je supruga od Aleksandra Babica , Hotel Managera na Scylli, imas interview u januaru u Beogradu, besplatno, direktno sa kopanijom bez provizije bilo koje agencije.

To za plate od 1400,00 eura nisam siguran, neka se neko javi sa Scylle pa neka kaze, Costarico je na Scylli on zna tacno. Ja cisto nevjerujem u te cifre..........

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Kakve su sanse za prolazak kod njih?  b00/
Though she be but little, she is fierce!

Offline markohux

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
E pa super, hvala na informacijama, zovem sutra. Kontam da ta plata+baksis izadju na dovoljnu cifru sto se mene tice :D Sad mi je najbitnije da nadjem tako nesto a ti si mi bas sad pomogao :yeah:

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Jos jedna stvar , firma G&P Cruise Managmenet na kojoj sam ja radio radi sa 25 brodova i kao Scylla nisu samo vezani za Nijemce nego i za Americke , Engleske i Australijske putnike, tako da mozete aplicirati i na njihovu web stranicu, na zalost mislim da ni jedna agencija u bivsoj jugi neradi sa njima , u Bugarskoj rade interviju u Varni ali kod nas ne.
Plate su bolje nego na Scylli, A da radi ona agencija u Budimpesti, jer su vlasnici te agencije radili dugo godina na brodovima koje opsluzuje G&P a to su brodovi: Scenic Cruises , Avalon , Tui Flussgenuss, Johann Staruss ...

Online cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Treba li Nemacki jezik za ovu kompaniju ili...
Why Always Me?

Offline adi33

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Treba li Nemacki jezik za ovu kompaniju ili...

Za koju mislis kompaniju Scylla ili G&P ?
Obije kompanije imaju potrebe za njemacke i engleske/americke goste. Moj savjet ako neznas njemacki prijavi se u Budimpestu na razgovor ako znas njemacki idi preko Aleksandra Babica a on odrzava interviju u Beogradu.

Offline oblacic

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Da li bi neko mogao da ostavi kontakt od tog Aleksandra Babica. Izvinjavam se unapred ako je neko vec ostavio taj kontakt, ali nigde ne mogu da nadjem.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Na forumu se ne objavljuju privatni podaci  :neceici:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Bokyca

  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Na forumu se ne objavljuju privatni podaci  :neceici:

Pa ucinilo se meni da je kontakt vec bio na stranici, ali je shef munja ziva, pa ga uklonio :)))...
back on topic...ja poslah mejl preko zvanicnog kontakta, pa cemo videti sta ce biti...a nemacki ne mrndzam ic... -()-, no nije zalud probati...

Online cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Ja sam im poslao full dokumentaciju ali i dalje nista od odgovora, cekam jos malo.
Why Always Me?