Author Topic: Nose li žene Assistant Waitress na Carnivalu hla?e ili suknju?  (Read 2632 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zon

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Sefe,molim vas da mi objasnite nose li zene ass.w na Carnivalu hlace ili suknju?Tjednima ne mogu naletiti na uniformu ass w Carnivala ili sam poglupavila? :tuctuc:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
nose li zene ass.w na Carnivalu hlace ili suknju

Oboje.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Zon

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
hvala ti!Mogu da biram hocu li suknu ili hlace ili ima pravilo?Kod tih suknji ...moram da nosim hulahopke ili stramplice?..i koje boje su crne ili boja noge?bitno mi je da znam sta da ponesem...Hvala ti!

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
To da li ces birati ili ne, ne znam, ali se sjecam da se nosilo po zelji, cini mi se, ili u krajnjem slucaju, kako ti supervisor zahtjeva. Sta i koliko ces nositi, najbolje da pitas agenciju preko koje ides, jer vjerovatno oni imaju najsvjezije info oko svega toga.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline enemybac

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
hvala ti!Mogu da biram hocu li suknu ili hlace ili ima pravilo?Kod tih suknji ...moram da nosim hulahopke ili stramplice?..i koje boje su crne ili boja noge?bitno mi je da znam sta da ponesem...Hvala ti!
Biras sama suknju ili hlace. Mozes nositi bilo kakve stramplice i koliko zelis dena; boja noge, crne. Barem je tako bilo na mom brodu. Preporucam ti neke deblje jer se veoma lako pokidaju kad si na drumu cijeli dan.   :D

Offline Zon

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
 :yeah: :run: :banana:...hvala VAM!