Author Topic: Koliki postotak ljudi koji do?u na intervju dobije posao?  (Read 14673 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline merlinian23

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Hvala ti  ;)
Pa kako su rekli, trebali su svi dobiti danas rezultate..
ja sam poslao mail i pitao kada će biti rezultati pa mi je par minuta kasnije jelena odgovorila da sam primljen..

Offline eddie1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Hvala ti  ;)
Pa kako su rekli, trebali su svi dobiti danas rezultate..
ja sam poslao mail i pitao kada će biti rezultati pa mi je par minuta kasnije jelena odgovorila da sam primljen..

hvala sljedio sam tvoj primjer i poslao im mail ...

Offline eddie1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
hvala sljedio sam tvoj primjer i poslao im mail ...

dobio sam posao

Offline merlinian23

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Čestitam ;)
Ima nas  :uzdravlje:

Offline eddie1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Da se prijavim na prozivku  :D i ja sam dobila posao,pozicija restaurant stewardess, kolege  :uzdravlje:   :happy:
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline eddie1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile

Da se prijavim na prozivku  :D i ja sam dobila posao,pozicija restaurant stewardess, kolege  :uzdravlje:   :happy:

Svaka cast pisite na kojim ste brodovima kad dobijete od ncl - a dokument

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Iznenađujuće brzo - NCL poslao rezultate za photo intervju prije najavljenog 7.11. Prošla  :-))))' i sad me čeka Skype  :hehe:
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline Stalone

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Tek sad sam se registrovala, ali vas vec dugo uredno iscitavam.  :D Prije svega, hvala vam sto postojite jer ste mi mnogo olaksali procedure. Druga stvar: i ja sam prosla na intervjuu za NCL za fotografa, ali u Bg-u.  :-))))' Ima li neko neka iskustva sa tim kako izgleda Skype intervju? Hvala unaprijed!  :moli:

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
par ljudi koji su imali samo Skype intervju prije mjesec i pol mi je reklo da su ih pitali sve one stvari koje je nas ispitivala regruterica - generalije, pričaš o sebi, zašto se baviš fotkama, možda uleti nešto tehničko i sl. al s obzirom da smo mi već prošli prvi intervju, zbilja ne znam što možemo očekivati...NCL tek odnedavno uzima photose, prije im je to radio Image...
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline Stalone

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Hvala mnogo! Mislim, ne znam sta mogu provjeriti preko Skype-a, a da nisu uzivo? Ne mogu nam traziti da ih fotkamo.  ::yes:: Valjda ce sve biti ok.  :moli: Zelim ti puno srece!

Offline Stalone

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Btw, sto se tice opreme, ja sam ovje procitala one preporuke koje glase: "Od opreme odobreni su Canon 40D,50D,60D i 7D. Leće EF 18-135 f/3.5-5.6, baterije, jedan filter i blic (ne mogu se sjetiti modela, dva su na listi, jedan jeftiniji i drugi u rangu 400dolara). Odobreni je Nikon D200, D300s i D90, leće, filter, blic - ugl, za recomended komplete moraš izdvojiti od 1000 do 1500 dolara" Jel ima negsje bas NCL spisak? Kopala sam po netu, ali ne mogu da nadjem.

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
meni je popis opreme koju NCL odobrava dao Tomislav, agent iz EP-a, i to su ti svi modeli kamera koje NCL službeno koristi, za sve druge kamere moraš tražiti pismenu dozvolu od njih. Mogu sutra staviti na forum cijeli popis, koji uključuje modele blica i filtere, objektive ili da ti pošaljem na pm. Ugl, dva preporučena kompleta - Canon 60D i Nikon D90 s lećama i blicem, baterijama i sl. koštaju oko 1500-1700 dolara, možeš proći jeftinije ako kupiš starije modele, al ja nisam uspjela naći recimo Canon 40D, jer ih nitko više ne prodaje, a rabljene nekako ne bih kupovala
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
meni je popis opreme koju NCL odobrava dao Tomislav, agent iz EP-a, i to su ti svi modeli kamera koje NCL službeno koristi, za sve druge kamere moraš tražiti pismenu dozvolu od njih. Mogu sutra staviti na forum cijeli popis, koji uključuje modele blica i filtere, objektive ili da ti pošaljem na pm. Ugl, dva preporučena kompleta - Canon 60D i Nikon D90 s lećama i blicem, baterijama i sl. koštaju oko 1500-1700 dolara, možeš proći jeftinije ako kupiš starije modele, al ja nisam uspjela naći recimo Canon 40D, jer ih nitko više ne prodaje, a rabljene nekako ne bih kupovala

Hajde stavi na forum molim te :) Ili pošalji i meni na PM, hvala :D

 :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Sutra poslijepodne ću utipkati popis i staviti na forum, nema problema   :)
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.