Author Topic: Koliki postotak ljudi koji do?u na intervju dobije posao?  (Read 14560 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Stalone

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Hvala mnogo! :*

Offline ducone88

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Ja naprimer nisam prosao tada, inace sam imao marlins 94% i radno iskustvo i sve... I cak sam se i smejao ^_^ I kravatu sam imao i sliku sto se smejem :D Sve sto su mi rekli i ne znam gde sam "za*ebao" :) . I ona plavusa je pricala podugo samnom i zahvalio sam joj se i nista :) Mozda je neka diskriminacija bila posto sam malo crnji od nje -_- Zanima me da li je jos neko pao ili sam jedinstven slucaj  :(

Offline soneboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Ja naprimer nisam prosao tada, inace sam imao marlins 94% i radno iskustvo i sve... I cak sam se i smejao ^_^ I kravatu sam imao i sliku sto se smejem :D Sve sto su mi rekli i ne znam gde sam "za*ebao" :) . I ona plavusa je pricala podugo samnom i zahvalio sam joj se i nista :) Mozda je neka diskriminacija bila posto sam malo crnji od nje -_- Zanima me da li je jos neko pao ili sam jedinstven slucaj  :(
Za koju poziciju si aplicirao?

Offline ducone88

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Za buffet stewarda...cini mi se...znam da je kao bilo prvo asssistant waiter, pa je Tomislav izmenio na licu mesta kad sam dosao...

Offline eddie1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Sve sto se tice restorana i barova na NCLu svi koji odu na intervju u sledecih godinu dana dobice posao jer im stizu 4 nova broda i moraju ih popunit

Offline ducone88

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Istina tako je receno. Medjutim, meni je javljeno iz EP-a da sam nazalost odbijen.  ::bin-laden::

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Nista licno kolega, ali ako si za BFST odbijen, onda nesto opasno nije bilo u redu  :hmm:

Ta pozicija je valjda jedina koja se nama balkancima nudi, gde je bukvalno umetnost ne proci(naravno ako je history clean)..
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline ducone88

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Pa ne znam u cemu je bio problem. Slika na CV-u je jedino sto mi pada napamet, zato sto ljudi iz EP-a nisu prikacili novu sa osmehom sto sam poslao. Na slici sam bio ozbiljan. I oni su se zacudili, pitali su me da nisam mozda pokupio svoju dokumentaciju i onu koju sam trebao da ostavim regruterima sa stola xD Nisam. A pozicija je bila restaurant steward, sad sam se setio :D

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Nije slika budi 100% siguran, da nisi mozda okinuo psiho?

Nista drugo mi ne pada na pamet, uz eventualno da si bio jako pogubljen i da su procenili da nisi tip osobe koja moze da se bori sa pritiskom i brodskim zivotom.

Na mom prvom interviju je bio decko samnom koji je imao 21-u ali se ponasao kao dete,i ako je sve odradio kako treba, medjutim kada ga je zena pitala da navede jedno mesto na celom svetu gde bi voleo da zivi, on je rekao svoje rodno mesto  :tuctuc: i naravno okinuo je momentalno.
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline Stalone

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Pozdrav, dobri ljudi,

Cula sam se danas sa Tomislavom i izgleda da ce ukrcaji biti mnogo ranije nego sto sam mislila - oko januara. Jel se jos neko cuo s njim?

Offline soneboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Daj Boze da je tako...Samo mi nije jasno zasto tako rano kada Breakaway tek u aprilu isplovljava...

Offline Stalone

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Kamo lijepe srece da ce oni tek zaposlene da posalju na najbolji brod u sezoni. :( Oni ce popuniti rupe na drugim kruzerima sa kojih ce vec iskusne fotografe poslati na Breakaway. Bar ja mislim da je tako.

Offline Ishmerish

  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Ahh ne znanje je blagoslov ;D

Ko god je bio na brodu rece vam da bezite od novih kao djavo od krsta, a jos mi fotografi pogotovo.

Veliki timovi, svi zivi se slikaju ko ludi(nov brod, pa da se fale kuci), a stres i pravila  :tuctuc: da se besis od muke :pad:

Jes da na nekim(zavisi od broda i kompanije) ima malo vise kesa, ali ne dovoljno srazmerno cimanju. Jbg sve novo i ako im(turistima) tada ne oderu kozu sa ledja nece nikad, a za to sve mora da bude bukvalno above and beyond!
`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

Offline soneboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Kamo lijepe srece da ce oni tek zaposlene da posalju na najbolji brod u sezoni. :( Oni ce popuniti rupe na drugim kruzerima sa kojih ce vec iskusne fotografe poslati na Breakaway. Bar ja mislim da je tako.
Tako i ja kontam,ali opet mi te rupe popunjavamo tako da mislim da bi u Aprilu trebalo ocekivati masovne ukrcaje.

Offline Charlie

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
  • ~ Drunkenness is nothing but voluntary madness ~
    • View Profile
Pozdrav, dobri ljudi,

Cula sam se danas sa Tomislavom i izgleda da ce ukrcaji biti mnogo ranije nego sto sam mislila - oko januara. Jel se jos neko cuo s njim?

Ovo me izuzetno raduje, jer samo potvrdjuje ono sto sam ja nacuo, al preko Kouzona. Prosao sam glavni intervju 1.11 u Skoplju za Junior Bar Servera, kako ne znam, al prosao sam.

Valjda ce da puste ove iskusne sad da se odmaraju pre nego sto odu na Breakaway, tako da mi ulecemo do februara sigurno, sad, kol'ko nas, to je pitanje.

A sto se prolaznosti tice, dvoje ljudi od petoro sa kojima sam ja i dalje u kontaktu sa glavnog nije proslo, jedna devojka za bar i jedan decko za restoran.
11.06.2012 Provera Engleskog preko Skype-a: Check, 15.06.12 Preliminarni intervju: Check, 1.11.12 NCL Glavni intervju:Check, Medical - 27.09.13 - In Progress, 14.10.13 Ship out date - In progress