Author Topic: Šta izabrati?  (Read 4647 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Šta izabrati?
« Reply #15 on: 30/October/2012 »
probaj staff ako ti je engl OK. Sto se tice nekih prebacaja u toku karijere, to zna biti cimanje do zla boga. Ja vijam vec mesecima razne supervizore i HR menadzere da mi zavrse transfer u inzinjeriju.. totalna gnjavaza. Definitivno ti savetujem da pucas na sto bolju poziciju u startu.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline nedodjija

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Šta izabrati?
« Reply #16 on: 30/October/2012 »
Ako ti lova nije prioritet zaboravi i bar i restoran i housekeeping... Biraj neku staff poziciju u skladu sa tvojim iskustvom i mogucnostima, imas vreme provedeno u us verovatno i solidan engleski i komunikaciju i to ti je veliki plus... Staff pozicija, lagan zivot vise slobodnog vremena za devojku prava stvar, da sam na tvom mestu ne bih razmisljao ni o jednoj drugoj varijanti sem te... Biraj i kompaniju, informisi se gde su koje pozicije najplacenije...

E da znas da hocu!  :D Hvala  :)

Offline qwerty

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: Šta izabrati?
« Reply #17 on: 30/October/2012 »
Ako ti lova nije prioritet zaboravi i bar i restoran i housekeeping... Biraj neku staff poziciju u skladu sa tvojim iskustvom i mogucnostima, imas vreme provedeno u us verovatno i solidan engleski i komunikaciju i to ti je veliki plus... Staff pozicija, lagan zivot vise slobodnog vremena za devojku prava stvar, da sam na tvom mestu ne bih razmisljao ni o jednoj drugoj varijanti sem te... Biraj i kompaniju, informisi se gde su koje pozicije najplacenije...

probaj staff ako ti je engl OK. Sto se tice nekih prebacaja u toku karijere, to zna biti cimanje do zla boga. Ja vijam vec mesecima razne supervizore i HR menadzere da mi zavrse transfer u inzinjeriju.. totalna gnjavaza. Definitivno ti savetujem da pucas na sto bolju poziciju u startu.

Slazem se i podrzavam :) napisano u oba posta.
Jedini je problem ta greska koju svi prave a to je da prvo posalju "nepripremljen" CV agencijama a onda dodju na forum da pitaju za sta da se prijave i sl.