Author Topic: Cunard - Buffet Steward! Molim vas javite se da podijelimo info  (Read 31093 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline ammar21

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Pozdrav raja, evo nakon 2 mjeseca skoro cekanja danas sam napokon imao razgovor sa Sinisom.
Par kratkih pitanja nakon kojih je rekao da je sve super i da cu sutra dobiti poziv od Alekseja ako se ne varam.
Napokon je krenulo, znam da ima jos nekoliko mjeseci "bolnog" cekanja ali barem je napravljen kontakt  :D

Danas sam pricao sa Andrejom (nije Aleksej haha oT ) i rekao mi je da bi trebao biti skype intervju sa cunardom.
Pripremljen sam i najbolji jaran mi je prosao vec kroz to pa znam otprilike kako ide ali ako neko ima neki savjet bio bih zahvalan, ne moze naskodit  :D

lijep pozdrav raja

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Ljudi ima li ko kakvih informacija?

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Informacija u vezi cega? Cekas na ukrcaj?

Offline draganpod1

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Niko nista ne javlja, proslo vec 10 dana od intervjua :/

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Kako si imao intervju? Preko skype? pisali su neki forumasi da su im zaboravili javiti regruteri,cekaj jos neko vreme,ako se ne jave posalji mail. Ja sutra ujutru imam intervju preko skype :pad: bar w pozicija

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Ja poslao prve papire oko deviznog racuna i osnovnih podataka, i od tada nista! Nema nikakvih odgovora, info, niti LOE.... To je bilo u maju a intervju u martu! :facepalm: :facepalm:

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
kome pises regruteru ili hr departmentu?

Offline ammar21

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
haha pa pcelice ti stalno zujis ovdje  :embarrased: ja sam evo poslao mail pa cemo vidjet sta kazu, jer nakon skype intervjua nista a rekao mi je javit jos krajem prosle sedmice....

Offline draganpod1

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Da, preko skype. Ista pozicija, Andrej kaze da ceka da mu jave iz kompanije. Mada mi nelogicno da se toliko ceka, ali ajd :)

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
poslednja inf od Sinise da se ceka  :waiting:

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Ja jos uvek cekam te prve papire,a rekao mi je regruter da ih popunim i vratim do 6-tog,a nije mi ih jos ni poslao -()- gde si otvorio racun,u kojoj banci?

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
ma ja samo dobio prve papire i to im poslao i od tada nista...proslo vec skoro dva mjeseca...javljao se sinisi,kaze ceka se... tako da cekam papire za vizu i ljekarski...nadam se da ce nekada stici  :facepalm:

Offline draganpod1

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
ma ja samo dobio prve papire i to im poslao i od tada nista...proslo vec skoro dva mjeseca...javljao se sinisi,kaze ceka se... tako da cekam papire za vizu i ljekarski...nadam se da ce nekada stici  :facepalm:

U kojoj banci racun i koja vrsta racuna?

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
ma ja samo dobio prve papire i to im poslao i od tada nista...proslo vec skoro dva mjeseca
da li si probao da kontaktiras HR sluzbu cunarda? ili to ne smes zato sto ides preko agencije? mislim da bi to znatno ubrzalo proces,jer verovatno ep nista ne pita,nego cekaju da im se cunard sam javi. Ja kontaktiram sa njima direktno jer sam aplicirala online,ali ti se raspitaj,mozda je to resenje. :D

Offline draganpod1

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
da li si probao da kontaktiras HR sluzbu cunarda? ili to ne smes zato sto ides preko agencije? mislim da bi to znatno ubrzalo proces,jer verovatno ep nista ne pita,nego cekaju da im se cunard sam javi. Ja kontaktiram sa njima direktno jer sam aplicirala online,ali ti se raspitaj,mozda je to resenje. :D

Poslali su mi iz agencije ove dokumente da popunim, a nisam u kontaktu sa kompanijom :D