Author Topic: Cunard - Buffet Steward! Molim vas javite se da podijelimo info  (Read 31103 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Poslali su mi iz agencije ove dokumente da popunim, a nisam u kontaktu sa kompanijom :D


AJ javljaj ako ti i posalju LOE da znam, da mogu opet da ih cimam i ja jer cekam na to vec 2 mjeseca

Offline ammar21

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
AJ javljaj ako ti i posalju LOE da znam, da mogu opet da ih cimam i ja jer cekam na to vec 2 mjeseca

Ne razumijem zasto cekas toliko? Jesi im pisao pa ti rekli da cekas il 2 mjeseca nisi kontakta imao sa njima?

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Ne nisu mi rekli nista, nakon prvih papira koje su mi poslali, a to je onaj dio o licnim podacima i deviznom racunu ja vise nista nisam dobio....od tada je proslo 2 mjeseca  :waiting:

Offline ammar21

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Pravo dugo... Jesi marlins radio?

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Meni evo skoro 20 dana od intervjua,nisu mi jos poslali ni prve papire,poslala sam dva maila,necu da budem dosadna ali stvarno... :waiting:

Offline ammar21

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Meni evo skoro 20 dana od intervjua,nisu mi jos poslali ni prve papire,poslala sam dva maila,necu da budem dosadna ali stvarno... :waiting:

dobit ces u ponedjeljak sigurno. Ja sam cekao nekih 25 30 dana

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Da li neko ima email na koji mogu direktno da kontaktiram kompaniju

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Danas sam poslao direktno agenciji cunard email, da vidim da li su dobili uopste papire, i zasto nema nikakvih daljih koraka...hm valjda mi se jave...mart je bio davno :facepalm:

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
I dalje nista.... od marta do sada ... vec ludim :nono:

Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Mislim stvarno su uzasno neorganizovani i neprofesionalni,ja cekam mesec dana pa sam vec isfrustrirana,ne znam sta da ti kazem.Od svih njihovih mail-ova samo jedan radi i jos mi sa tog ni ne odgovore oT

Offline ammar21

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Ne bih volio da Vam pristajem na muku al prijatelj i ja nemamo nikakvih problema, cak su me i iznenadili jer su mi rekli poslat ugovor nakon 5 radnih dana a poslali su ga odmah sutradan. Mozda pozicija ima neke veze, jer smo mi za buffet stewarda. u kontaktu sam sa FleetHRServices