Author Topic: Cunard - Buffet Steward! Molim vas javite se da podijelimo info  (Read 30849 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hector5

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
6. april Queen Victoria mali update :)))

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Jarane ekipa te vec ceka :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Moralna podrška
« Reply #47 on: 12/March/2015 »


Ovo mi je jedno od većih zadovoljstava u životu, kada vidim da ljudi na brodu i oni koji tek trebaju tamo otići komuniciraju, i razmjenjuju informacije.
Tako se smanjuje prostor za manipulaciju ljudima.
Još mi je u svježem sjećanju kako je grupa ljudi nasjela na lažnog poslodavca kada ih je 2012-e, inače sasvim solidan posrednik (A Priori) doveo/la u pravu dramu.
Prošlo je tek nešto više od 2 godine od toga.

U ovoj situaciji, ako postoji volja zemljaka na brodu, već se može namjestiti sa kime će pridošlica biti cimer ... itd itd .. što nije mala stvar, jer dobar dio novih koji odustanu, odustanu u prvom tjednu, zbog prevelike promjene. .. kao što reče Eve29 neki dan: "Bio je jedan dečko koji je došao, Hrvat, odradio je dinner i drugo jutro dao otkaz. Svi smo ga nagovarali da ostane ali nije išlo, a po mom mišljenju, pravu šansu si nije ni dao..."

Na sreću, većini ljudi je moralna podrška zemljaka dovoljna da izguraju prvih tjedan-dva. Dalje ide samo od sebe.  :)
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Hector5

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Jarane ekipa te vec ceka :)

tebra razbolio sam se od tvojih slika na fejsu mrs mrs mrs jedva cekam hahaha Vidimo se uskoroooo :D


Offline brkchina1

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
ako je verovati LOE, 10.5. QM2 :)

Offline Hector5

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
ako je verovati LOE, 10.5. QM2 :)

to ti pise samo zbog vize :D dobit ces garant novi datum jer nam je svima na LOEu taj datum i QM2 :D

Offline brkchina1

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
bilo bi odlicno kad bi bio raniji datum... :)

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Ovdje ce ti svi pomoci bez obzira dal su Indijci, Filipinci, Meksilanciy Poljaci itd itd. Mada najvecu moralnu podrsku primas od nasih ljudi. Jer radi se puno i stvarno ti treba da te neko potapse po ramenu ili da ti pomogne kad zaplivas a to ce ti uvijek nas uraditi. Pozdrav za sve i ako imate kakvi pitaanja za Cunard il QV pitajte pa cu odg kad stignem :)

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Hej da se i ja prijavim... pre 10 dana imao sam seminar u Bg, agencija EP...i tada su me preporucili za Cunard, pozicija Buffet Steward! Iz agencije su mi rekli da ce mi javiti za intervju medjutim danas su mi javili da ima intervju za NCL u BL pa da dodjem...  :hmm: Pa me zanima sta mislite? Da li cekati taj intervju za Cunard ili ? Iskustva mozda onih koji su vec na brodu...hvala

Offline Hector5

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
pozdrav raja :)

Je li neko ima ukrcaj Los Angeles 6. april Queen Victoria ??? :D

meni je let Sarajevo- Bec - Cikago - Los Angeles ... :d pa eto raja ako ima neko slucajno nek se javi pa da letimo zajedno... lakse je ipak dvojica nego sam :D pozzzzz :)

Offline Ljiljo

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Hitno potreban savjet ili saznanje onih koji vec rade...konkurisao sam i prosao za Cunard i NCL kao Buffet steward, ali posto mi je prvi ugovor ne znam sta prihvatiti...koja je bolja opcija :facepalm:

Offline mladenedalm

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Je l ima neko ukrcaj 3. maja Southampton? 2. maja Beograd London let?

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Ljiljo svejedno je, ista je plata u obe kompanije, idi tamo gdje te prvo pozovu.
Mladenedalm jesi li vadio vizu? Treba ti engleska viza za ukrcaj u Southamptonu.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline mladenedalm

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Justinijan pise mi tamo da moze ili viza ili neki bermuda id, a oni su mi skoro trazili da se slikam i da dam saglasnost da mi izvade taj bermuda id.
Al mi treba neki norwegian. Gde njega mogu da izvadim? Lekarski sam radio u medicini rada na NBGD, al ovo nemam pojma ni sta je ni gde se radi. :D Moze pomoc?

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
I meni to pise za bermudian id, ali mi je opet cudno da se moze ukrcati na brod bez engleske vize, jer je tako u svim kompanijama. Norwegian je ljekarski i imas spisak klinika gdje mozes da uradis taj norveski sertifikat, uglavnom su to klinike u Hrvatskoj i jedna u Crnoj Gori, u Srbiji nema klinike, jer Cunard ne priznaje ove klinike iz Srbije.Taj ljekarski sto si radio na medicini rada ti ne vazi, moras da vadis ovaj norveski kao sto sam ti vec objasnio.
Evo ti spisak klinika:
http://www.sjofartsdir.no/PageFiles/4107/Godkjente%20sj%C3%B8mannsleger%20utland.pdf
Fiat iustitia et pereat mundus!