Author Topic: koji su prvi koraci do posla na brodu i koliko je takav posao realno o?ekivati?  (Read 1643 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ana banana

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Želim se zaposliti na kruzeru kao konobarica.
Zanima me može li moj suprug samnom i koji poslovi postoje za muškarce koji nemaju konobarskog ni kuharskog iskustva  oT.
On je, npr. radio na građevini čitav život i sad me zanima šta bi mogao tražiti na brodu.
Inače sam blizu Splita pa me zanima ima li ko kakvu agenciju za preporučiti i kako sve to skupa izgleda, koji su prvi koraci i to...
Znam da ste pisali dosta o ovim temama, ali to mi je sad previše da otvaram sto postova za 4 ili 5 sitnica koje me zanimaju  :rtfm:.
Ukratko, koji su prvi koraci do posla na kruzeru i koliko je takav posao realno oćekivati.

Hvala!  =""

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: KOME SE OBRATITI
« Reply #1 on: 02/November/2012 »
Blizu ti je A priori agencija u Lovranu, kontaktiraj gđu Suzanu.

Sve ostalo sto te zanima saznat ćeš čitanjem ovog foruma uzduž i poprijeko, koji ti treba postati Biblija ako imate ozbiljnu namjeru zaposliti se na brodu, iz iskustva znam da će ti to biti najkorisnije utrošeno vrijeme.

Sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline dubaiboi

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: KOME SE OBRATITI
« Reply #2 on: 02/November/2012 »
Ja vjerujem da možete oboje ići kao Assistant Waiteri iliti (pomoćni konobar/ica) ugl, puno je faktora uključeno u samo dobivanje posla, ali ono što agencije traže i žele to je na prvom mjestu dobro znanje eng, dakle ne super ali dovoljno da možete solidno pričat i proći intervju.

Hm sad oko iskustva, pošto vidim da vi očito imate a muž nema a jako bi htio ići na na kruzer i raditi ovaj posao a opet zna da bi "mogao" konobarit i ima žice za to, onda je moja preporuka nek "uljepša" CV, a pred agentom što bolje nek se pokaže  :D

A što se tiče agencije i što bržeg odlaska na brod, ja mislim da bi vam gosp. Suzi iz Lovrana, agencija (A-Priori) mogla jako brzo oko svega pomoć, jer vam je relativno blizu i super je, pa vjerujem da će vam pomoć da odete na isti brod i dobijete i kabinu istu itd... kako to već ide sve za parove  ;)

Evo vam njezin e-mail xxxxxxxx pa se vi dogovorite s njom i ja vam zaista želim da uspijete i  :plovim: što prije  :uzdravlje: