Author Topic: Na koju poziciju?  (Read 16848 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Miss J

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #15 on: 01/April/2009 »
Naravno,a i znam dosta ljudi (oko 5) koje sam sreo kad sam bio u hotelu u Westonu,Florida,koji su bili u istom hotelu,na medical off-u,morali na operacije kicme,a jos su cak i crnci,bili su prilicno snazni momci.

Btw,sefe,evo upravo cujem na vijestima da su opet pirati u Somaliji oteli dva broda,jedan iz Grcke a drugi iz Norveske.  ??? ???
Uplasi me ovo   Ne kapiram ovo sa povredama, da li je moguce? A ove jbn pirate da ne komentarisem? Kakve brodove otimaju? Tankere ili sta god?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #16 on: 01/April/2009 »
Uplasi me ovo   Ne kapiram ovo sa povredama, da li je moguce? A ove jbn pirate da ne komentarisem? Kakve brodove otimaju? Tankere ili sta god?

cuj,je li moguce?Naravno da je moguce,pogotovo u housekeeping i food & baverage departmentu,pogotovo za zenski pol.
Za teske poslove za zene,necu ni da komentarisem,ali znam ih dosta (konobarice u dining roomu,ili stewardess-e u hskp) koje su zatrudnile,pa na kraju imale spontani pobacaj.I takvih slucajeva imas koliko hoces,to je za trudonocu,a o ledjima i ostalim dijelovima tijela da ne govorim.Ko god te sputava i kaze,ma daj idi,moze se izdrzati,bla bla,ti ne zeli dobro.Nemoj da te muci kompleks da imas osjecaj ''ma idem ja,nisam ja mamina maza'',jer ako sama sebe ne spasis,niko drugi te nece spasiti,i mani se provokantnih osoba koji previse pametuju ovde po forumu,i samo sjede kuci za kompjuterom i daju ''veteranske'' savjete (ovo je i mala opaska za Shefa,da pokusa napraviti selekciju ko daje savjete) a ima ih dosta.... :deda:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #17 on: 01/April/2009 »
http://www.marlinstests.co.uk/online_flash_test.php?tid=5

ovo je blago receno ''joke''...da li vam agenti naplacuju mozda za ovaj test?Ne bi me cudilo...
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline JelenaJ

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #18 on: 01/April/2009 »
ovo je blago receno ''joke''...da li vam agenti naplacuju mozda za ovaj test?Ne bi me cudilo...



Da... naplacuje se 10 eura... ja sam bila bas jutros  ;)
Informacija iz prve ruke...  ;)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #19 on: 01/April/2009 »


Da... naplacuje se 10 eura... ja sam bila bas jutros  ;)
Informacija iz prve ruke...  ;)


ah,Boze,sto se nisam iznenadio...ovi danasnji agenti pocinju samo izmisljati neke gluposti,njihova stvar je samo da ti obezbjede intervju,a moja i samo moja je stvar koliko cu se ja spremiti,i hocu li proci intervju i dobiti posao!Jos malo ce poceti uzimati proviziju za npr.razlog da cruise line mora mijenjati tockove na svim brodovima,pa kandidati su duzni platiti.....uh :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #20 on: 01/April/2009 »


Da... naplacuje se 10 eura... ja sam bila bas jutros  ;)
Informacija iz prve ruke...  ;)
EEEE, kakav je test? tezak, prost???? podeli sa drugarima!!!! I da bre, 'si proshla????

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Na koju poziciju?
« Reply #21 on: 01/April/2009 »
Uplasi me ovo   Ne kapiram ovo sa povredama, da li je moguce? A ove jbn pirate da ne komentarisem?
Kakve brodove otimaju? Tankere ili sta god?

Pretjerivanje.
Ja sam 3 godine gledao curu sa Hvara koja nije imala vise od 50kg, kako svaku vecer vuce i po 16 jela na tacni, i jos su ta jela oklopljena metalnim poklopcem (da se ne ohlade). Nije joj bilo nista. Nikada se nije ni pozalila.
A nije bila niti jedina koju sam snimao iz prikrajka (nisam stalker nego mi je bio posao gledati jel sve stima i kako ljudi rade).

Sta pirati? Kada su to pirati oteli brod sa 5000 putnika? To su nadrogirane nistarije iz Somalije koje ce kad tad naletit na cijev mitraljoza.

Evo kako ce zavrsiti ta prica ako su sretni:


Suspected pirates detained by the US navy, apprehended after trying to board an Indian ship

A Russian navy vessel has detained ten suspected Somali pirates in the Gulf of Aden, off the cost of Somalia, according to a navy spokesman. The nuclear-powered Pyotr Veliky (Peter the Great) captured three vessels full of arms, and detained the ten men on board.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #22 on: 01/April/2009 »
ovo je blago receno ''joke''...da li vam agenti naplacuju mozda za ovaj test?Ne bi me cudilo...

to je demo testa
cisto da pokaze koji je tip pitanja

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #23 on: 01/April/2009 »
to je demo testa
cisto da pokaze koji je tip pitanja

Da li negde ima ceo test ili bar deo testa?
Da li se  radi na papiru ili online?

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #24 on: 01/April/2009 »
Da li negde ima ceo test ili bar deo testa?
Da li se  radi na papiru ili online?

nije procureo nigde
radi se online na tom sajtu( agencija ukuca kod za punu verziju)
pa taj demo ti je prakticno deo .. to su isti tip pitanja ko na pravom

Offline Miss J

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #25 on: 01/April/2009 »
cuj,je li moguce?Naravno da je moguce,pogotovo u housekeeping i food & baverage departmentu,pogotovo za zenski pol.
Za teske poslove za zene,necu ni da komentarisem,ali znam ih dosta (konobarice u dining roomu,ili stewardess-e u hskp) koje su zatrudnile,pa na kraju imale spontani pobacaj.I takvih slucajeva imas koliko hoces,to je za trudonocu,a o ledjima i ostalim dijelovima tijela da ne govorim.Ko god te sputava i kaze,ma daj idi,moze se izdrzati,bla bla,ti ne zeli dobro.Nemoj da te muci kompleks da imas osjecaj ''ma idem ja,nisam ja mamina maza'',jer ako sama sebe ne spasis,niko drugi te nece spasiti,i mani se provokantnih osoba koji previse pametuju ovde po forumu,i samo sjede kuci za kompjuterom i daju ''veteranske'' savjete (ovo je i mala opaska za Shefa,da pokusa napraviti selekciju ko daje savjete) a ima ih dosta.... :deda:
Ok, ima li neka pozicija na koju mogu otici u prvoj turi a da ne bude toliko tesko? Nije da se bojim rada ali nema tih para koje ce mi kupiti zdravlje?

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #26 on: 01/April/2009 »
Ok, ima li neka pozicija na koju mogu otici u prvoj turi a da ne bude toliko tesko? Nije da se bojim rada ali nema tih para koje ce mi kupiti zdravlje?
pa fizicki lakse mi deluje youth,gift shop,purser

Offline drmariokg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 164
  • The ship can sink somehow, but the crew bar, NEVER
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #27 on: 01/April/2009 »

pa taj demo ti je prakticno deo .. to su isti tip pitanja ko na pravom

Pa ako su onako slichna pitanja, onda moze da se nazove TELETABIS test, a ne Marlins!!!

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #28 on: 01/April/2009 »
Pa ako su onako slichna pitanja, onda moze da se nazove TELETABIS test, a ne Marlins!!!
;) ::yes::

Mada sigurno ima i onih koji ga padnu...

Offline JelenaJ

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Na koju poziciju?
« Reply #29 on: 02/April/2009 »
EEEE, kakav je test? tezak, prost???? podeli sa drugarima!!!! I da bre, 'si proshla????


Nisam ga ja radila, radili su ga oni koji izlaze na intervju sad u nedelju - 05.04., dok sam sedela, cekala neke informacije, drugi su radili... radi se na racunaru , 20 minuta - 50 pitanja, kad zavrsis, ides na finish i za par secundi ti izbaci rezultat...prolazi se sa 85 , 90 % tacnih odgovora...a za to vreme dok sam ja bila , bilo je njih 10 - tak...i isto tako 2 devojke ga nisu prosle, zatim neki decko... tad sam vec ja izasla...
E sad, ovaj link sto je postavio Milan, koliko sam bacila pogled na monitor danas, ta je prica... dobijas slusalice... slusas... pratis... klikces.... :)))

Ne bih da demoralisem bilo koga, pricam ovo ili ono... tesko ili smesno , to vec ne znam... to je samo ono sto sam ja videla.... a uostalom i mene ceka isto to za mesec, dva....  :rolleyes: