Author Topic: Iz EP su mog verenika i mene zvali da dodjemo u Zagreb  (Read 3831 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Nova sam ovde i treba mi jedna informacija. Iz EP su mog verenika i mene zvali prekljuce da dodjemo u Zagreb u utorak na intervju za asst. waitera i da ce nam sutra u toku dana (petak) poslati mail sa informacijama o hotelu ,garderobi i ostatku. A sto se priprema tice nismo ih ni imali tako da nemamo pojma ni kako da se ponasamo tamo i frka nam je da ne uradimo nesto pogresno. Druga BITNA stvar je ta da je danas subota i jos uvek nam nisu poslali mail,ja sam ih zvala i juce i malo pre ali se niko ne javlja. A mi iz Beograda moramo da krenemo u ponedeljak uvece da bi stigli na intervju u utorak, i sad se jako plasim da nam nece ni poslati mail i da cemo propustiti intervju :(  Da li je neko dobio mail ko ide 5.ili 6. na intervju za asst waitera?

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Iz EP su mog verenika i mene zvali da dodjemo u Zagreb
« Reply #1 on: 03/November/2012 »
Zovite agenciju, odmah sad! :)

A na razgovoru samo opušteno, pozitivan stav i osmijeh non stop , to je Carnival i nebi trebalo biti problema.

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Iz EP su mog verenika i mene zvali da dodjemo u Zagreb
« Reply #2 on: 03/November/2012 »
e i ja idem,takodje rekli da ce javiti al nista...ajd ako neko dobije mail nek javi sta i kako.

Offline infidel

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Takodjer dolazim na intervju u Zagreb.. Dobio sam mail od njih

Hitno mi treba par odgovora.. Da li zaista moram xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pitanja postavljena u pogrešnoj temi
Admin