Author Topic: Grand Circle Cruise Line - Belgrade/Serbia on Wednesday, Nov 7th 2012  (Read 26877 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
A sto ih ne bi podsetila, ili pitala da dodjes na taj intervju. Mogu ti dati adresu sa koje su oni meni poslali pozivnicu i na koju sam ja potvrdila dolazak. Koju bi ti poziciju Lily?

Zato sto sam im danas poslala prijavu, dajem im dve nedelje da mi odgovore  :rofl: A prijavila sam se za Guest Agent...
Though she be but little, she is fierce!

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
"We are currently planning and preparing for interview sessions in Croatia, Serbia, Lithuania, Spain and Portugal. Those sessions will take place in begin of January. We will invite all qualified applicants in the next 2 weeks. Exacts dates, times and location will be published soon. Looking forward to see you."

Sa facebuka :)

O, nadam se da cemo biti kolege, agenti  :D

Offline Ves

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
 Fox Mulder and Dana Scully, agents on duty.  :party:

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Boga mi i ja cu posetiti ovaj intervju 8)
Why Always Me?

Offline Bokyca

  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
"We are currently planning and preparing for interview sessions in Croatia, Serbia, Lithuania, Spain and Portugal. Those sessions will take place in begin of January. We will invite all qualified applicants in the next 2 weeks. Exacts dates, times and location will be published soon. Looking forward to see you."

Sa facebuka :)

O, nadam se da cemo biti kolege, agenti  :D

Jasnije, tnx.  ;D pa kud svi turci...:) poslacu pa da vidimo sta ce biti :)

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Ima li ko informaciju koliko se ceka na ukrcaj? Jel ista prica kao na kruzerima ili...
Why Always Me?

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Otprilike u martu bi trebalo da se plovi po evropskim rekama. Dosta brzo jave da li si prosao ili nisi. Samo sto su meni poslali da sam prosao 12. Novembra a u istom emailu bilo je javljamo za sledece korake najkasnije do pocetka Decembra. Danas vec 12. i nista od sledecih koraka  :hmm: Konobari i kuvari su dobili da rade medicinske testove i jos neke stvari. Osim ako za recepciju i dr. kasnije salju. Samo da ne bude super prosli ste i cujemo se  :waiting: Who knows?

Offline theValkira

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Zašto bi radili paniku - pa to može biti samo plus - iskustvo na brodu.

pa da, imam vizu, izvukla je jos leto, ali nisam radila na brodu, jos uvek cekam da me pozovu, zato pitam hoce li praviti problem ako vide da imam vizu a radno iskustvo a brodu nemam...

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
pa da, imam vizu, izvukla je jos leto, ali nisam radila na brodu, jos uvek cekam da me pozovu, zato pitam hoce li praviti problem ako vide da imam vizu a radno iskustvo a brodu nemam...

kažeš im da si odustala od ukrcaja radi njih - laskaj im malo, svi to vole  :rofl:
Once a sailor, always a sailor.