Author Topic: Floor Supervisor college  (Read 16076 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

peanutz

  • Guest
Floor Supervisor college
« on: 27/July/2010 »
E, ovako...

Moje je licno misljenje da je bolje imati koledz, jer je jako konfuzno naci se prvi put na brodu i morati odmah poceti sa radom...
Ja sam od danas na brodu i mogu vam reci da je dan protekao bas glatko... nisam pogubljen, uopste nije dosadno, nemam osecaj skucenosti - jednostavno mi je prelepo sve!
College je na Carnival Inspirationu, home port je Tampa (4 sata voznje od hotela u Majamiju, kompanija organizuje te je free).
Imamo tri trainera za tri aspekta iz kojih se sastoji koledz... sve je unapred zakazano, testovi, itd, tako da nema iznenadjenja, mislim da cemo lagano proci...
 Kada saznam vise javljam se! pozz

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Floor Supervisor college
« Reply #1 on: 27/July/2010 »
Ti si vjerovatno prva osoba na ovom forumu koja se javila prvog dana na brodu.
Ovaj post je povijesni. 99.9 ostalih toga dana ne znaju pronaći ni svoju kabinu ni restoran.
 :uzdravlje:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

peanutz

  • Guest
Re: Floor Supervisor college
« Reply #2 on: 27/July/2010 »
eh sefe, sve je vrlo lagano, mozda zato sto je nas par ovde koji smo krenuli zajedno od aerodroma pa dalje... mada tvrdim da i da sam sam snasao bih se sigurno bez problema... sada sam shvatio koliko ljudi bez potrebe kukaju - nama je hrana super... internet nije toliko los a i na brodu ne zive azdaje koje zele da te progutaju vec se smeskaju tebi ako se ti smeskas njima... mrgudi slobodno neka ostanu kuci... razmazeni takodje...
Danas smo ucili hemikalije koje se koriste u housekeepingu, to je uz safety najvaznija stvar... kada budem mogao skeniracu tih par stranica.. i tako.. mirno more!

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Floor Supervisor college
« Reply #3 on: 28/July/2010 »
Juce poslao post, ali nije stigao do foruma.   :D

Odlicno je sve. Ipak sve vise zavisi do ljudi, ima ovde nekih koji su smoreni pa ne mogu da prodju pored tebe a da ne dobace nesto u fazonu:
Ha vidi ih smeju se, nece dugo!   Ali ima i onih normalnih koji rade i odgovornije poslove i teze, pa se smeju i imaju zdrav stav.  
Tako da kapiram da sve zavisi od ljudi.   ;)


Ko bude dosao na college za HSKP mislim da ce biti prijatno iznenadjen, jer su ljudi predusretljivi (treneri).  
Da je drugacije, npr. ti pitas nesto trenera a on ti odgovri kao preko one stvari, sledeci put ga nista ne bi pitao i imao bi mnogo nerazjasnjenih stvari.

Klopa je super, ako malo prosetas po crew messu i prvo u glavi slozis obrok, pa tek onda uzmes tanjir i uzmes sta si isplanirao.


U sustini, posao supervizora u HSKP najprostije opisano je poznavanje svih procedura, odrzavanje discipline i pracenje rasporeda i naravno seeeetnjaaaaa.  
 :rolleyes:


P.S.  

Ima dosta predavanja.  Sto bi rekli Rules, Procedures & Regulations  :D  ali mora sve da se odslusa.

peanutz

  • Guest
Re: Floor Supervisor college
« Reply #4 on: 08/August/2010 »
OK, 3 testa polozena za sada, zaista su lagani - Chemical test (poznavanje i primena hemikalija), USPH i Crosscontamination... Ali jedna devojka IDE KUCI! razlog - slabo zalaganje i nedovoljno poznavanje engleskog jezika... ponudjena joj je pozicija ass, stateroom stewarda, ali je odbila.. znaci nista nije zagarantovano...

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Floor Supervisor college
« Reply #5 on: 29/January/2011 »
Hskp mngr na IS je raja , Guliano ll asst hskp mngr je extra Olena bas i nije fora ..al se moze radit sa njom da se mene pita ja bih pola HSKP collega odmah vratila kuci , ja pre neki dan zovem floor supervizora koji je ko istreniran i zavrsio obuku i polozio pa jos ceka da mu daju brod ..da mi ode u kabinu dk 1 forward da mi proveri buku , da bi on mene nazvao nakon 3 minuta i rekao da buka dolazi od camaca za spasavanje .. ja ga pustim da mi objeasni kako to ..a on mi odgovori da je nemirno more i brod se ljulja i camci sa spasavanje udaraju u brod i to pravi buku ..
ja nakraju posaljem eamil HSKP mngr  .. neznam sta je bilo sa likom ... ljudi nemoj te praviti takve greske ..
camci za spasavanje su na deku deset i pricvsrceni Nemogu se kretat i kad je nemirno more oT  i da  se krecu i prave buku daleko je brate dk 1 ..... logika .. 
Ja jednostavno nisam nista rekla liku ... nemogu da vjerujem da je bio u stanju izvaliti taku glupost ..

Offline krissj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Floor Supervisor college
« Reply #6 on: 17/February/2011 »
pozdrav svima

@peanutz 

da li ti je trebalo prethodno iskustvo za posao floor supervisora?

peanutz

  • Guest
Re: Floor Supervisor college
« Reply #7 on: 17/February/2011 »
pozdrav svima

@peanutz 

da li ti je trebalo prethodno iskustvo za posao floor supervisora?
ne.

Offline tachinni

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Floor Supervisor college
« Reply #8 on: 16/March/2011 »
@peanutz

Da li bi mogao da kazes nesto vise o poslu Floor Supervisor-a? Od toga gde si konkurisao, kakav je bio intervju, kakav je posao, radno vreme, da li si generalno zadovoljan, utisci...?

peanutz

  • Guest
Re: Floor Supervisor college
« Reply #9 on: 16/March/2011 »
Naravno mili i vec sam to ucinio. Samo ti procitaj sve moje postove..

Offline neven

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Floor Supervisor college
« Reply #10 on: 19/October/2012 »
Evo pitanja... nisam htio otvarati novu temu iako nema puno doticaja s temom koja se odvijala na ovom topicu, nego sa samim nazivom topica.
Dakle... zna li netko koliko često Carnival poziva ljude u College? Tijekom intervjua mi je rečeno da odlazak na College ovisi o puno stvari, među ostalime i o hitnosti potreba kompanije da se odmah počne raditi na brodu i bez Collega, te o tome kad je uopće College 'otvoren' za dolazak novih ljudi. Ja sam predviđen za odlazak na College, pa ako je on tri puta godišnje onda mi je jasno da ću se još načekati do poziva.

Tnx!

Offline Arnet

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Floor Supervisor college
« Reply #11 on: 12/June/2016 »
Hello guyz, can anyone can discuss to me about floor supervisor college in carnival paradise? Tnx

Offline Karaesky

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Floor Supervisor college
« Reply #12 on: 21/July/2016 »
Hello guyz, can anyone can discuss to me about floor supervisor college in carnival paradise? Tnx


bio,odradio,posle toga promijenio dva broda...sto je zivota na brodu to je u tom periodu.

trener chris juzna afrika,gej,profesionalac,odlican
menadzer big mama antoni scot,isto juzna afrika i isto gej,isto profesionalac i odlican
menino je otisao kuci,asistent hkmg
imas floora jednog makedonca

uglavnom koledz,8 sati dnevno,teorija i praksa...puno ucenja,punotestova...ali padnu samo teski debili

toliko od mene,ne znam sta te konkretno zanima


Next year in this time we'll be millionaires