Author Topic: Ja sam bio prošle godine na razgovoru za Qatar Airlines  (Read 3914 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Ja sam bio prošle godine na razgovoru, doduše za Qatar Airlines, ali mislim da ti je to skoro pa isto, evo par sitnica koje mogu pomoći:

 - OBAVEZNO moraš imati 21, ak veliš da ti fali još mjesec dana, samo ti pokažu vrata i ćao :D

 - dođi obrijan, uredne kose, što se tiće cura one bi trebale imati kosu svezanu u rep (tak ćete imati ak postanete cabin crew :) )

 - dečki/muškarci moraju doć u odjelu(stvarno poželjno) ili čim svečanije, cure/žene bilo bi poželjno da imate minice, ali nikako kraće od koljena

 - uredan CV ofc, što se tiće tetovaža, ak je na vidljivom mjestu nećete dobiti posao, ak možete sakriti obavezno to napravite

... najvjerojatnije će vam doći dvije trebe (engleskinje) i one će pričati priče i puštat vam neke filmove.
Kolko ja znam ak dobijete posao, selite se u Dubai na dvije godine, tolko vam traje ugovor, odoru i to vam odbijaju od plaće, ali sve se to vrati nakon dvije godine ako dođete do kraja ugovora.
Ak vas uzmu morate polagat njihove testove, mislim da to par mjeseci traje, ako tu failate morate im vratit sve kaj su uložili u vas...

E sad znam da se nikom nije sviđala početna plaća, kao i konobari na kruzu imate neku osnovicu, mislim da 1000 eura, a sve ostalo nabijate satovima leta, za destinacije se sami predbilježite, znam da su rekle (trebe) da je gužva za New York oko nove godine i božića... neznam da li sam sve napisao kaj sam znao tak da me možete pitat pa vam odgovorim ako znam...

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
I sta su ti rekli na razgovoru?

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
ja sam bio onaj kojem je falilo mjesec dana do 20. pa su mi rekli ćao, dođi nam druge godine pa možda i poletiš  :pilot: