Author Topic: Pomo? oko ugovora sa Carnival (promjena adrese stanovanja)  (Read 5332 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Prosli smo intervju verenik i ja i sad cekamo da nam jave sta i kako.
E sad, imam jedan mali problem, znam da Carnival salje ugovor na kucnu adresu,e sad posto sam se ja preselila a na Licnoj karti mi idalje pise ona stara adresa koju sam i pisala na aplikaciji,zanima me da li ce oni nas predhodno sve obavestiti ili ce samo poslati na kucnu adresu?
I da li ja mogu da kazem Sinisi da mi dostave na sadasnju adresu ili na adresu agencije tj u predstavnistvo u Beogradu?

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Pomoc oko ugovora sa Carnival
« Reply #1 on: 09/November/2012 »
Bolje to sve isto tako reci agentu odmah sutra, ali nisam bas siguran da salju ugovor na kucnu adresu, osobno sam ga dobio od agenta.
Once a sailor, always a sailor.

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: Pomoc oko ugovora sa Carnival
« Reply #2 on: 09/November/2012 »
Bolje to sve isto tako reci agentu odmah sutra, ali nisam bas siguran da salju ugovor na kucnu adresu, osobno sam ga dobio od agenta.

Hocu ,mada sam prvo htela da sacekam da se agent meni javi s obzirom da je intervju bio pre dva dana,da li mislis da trebam da ga smaram  tj da mu vec sutra pustim mail da ga pitam kada idem na brod?

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: Pomoc oko ugovora sa Carnival
« Reply #3 on: 09/November/2012 »
Hocu ,mada sam prvo htela da sacekam da se agent meni javi s obzirom da je intervju bio pre dva dana,da li mislis da trebam da ga smaram  tj da mu vec sutra pustim mail da ga pitam kada idem na brod?

Nikad ne čekaj da se on tebi prvi javi. :) Javi mu se kad god imaš kakvo pitanje i uvijek mu napomeni da ti i zaručnik idete zajedno!

Offline neven

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Pomoc oko ugovora sa Carnival
« Reply #4 on: 09/November/2012 »
Nikad ne čekaj da se on tebi prvi javi. :)
Jap... to je to! 100 posto točno! Telefon, mejl, sms... biraj i kombiniraj ta tri načina komunikacije. Ne može škoditi, a može itekako pomoći!

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: Pomoc oko ugovora sa Carnival
« Reply #5 on: 09/November/2012 »
E dobro :) Upravo sam  poslala mail Sinisi, ne bih da budem navalentna ali ako vi kazete da je bolje da smaram onda vi znate bolje :DD A da li mozda znate koliko prodje od intervjua do dana kada nam jave datum i brod na koji idemo?

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Pomoc oko ugovora sa Carnival
« Reply #6 on: 09/November/2012 »
A da li mozda znate koliko prodje od intervjua do dana kada nam jave datum i brod na koji idemo?
Cekanje od 1 do 8 mjeseci...  +U+

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pomoc oko ugovora sa Carnival
« Reply #7 on: 09/November/2012 »
da li mozda znate koliko prodje od intervjua do dana kada nam jave datum i brod na koji idemo?

a da malo čitamo forum?


http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=738.0;viewResults
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)


Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
A da malo citamo pitanje?? :hmm: Pitanje je glasilo ovako : ' Koliko prodje od intervjua do dana kada nam jave datum odlaska i na koji brod idemo' A ne do dana kada se ukrcavamo tako da malo obratite paznju pre nego sto kritikujete. +U+

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Sef ce reci: "A da malo citamo forum"?

A ja cu se ponoviti: "Od 1 do 8 mjeseci"!!!

Nema pravila o tome za koliko ce ti javiti.

Agencije cekaju kompaniju da im jave za tvoj ukrcaj a onda agencija tebi. Lanac ishrane...

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Kakogod. Nema potrebe za napadanjem,ja sam do sada bila ljubazna pa ocekujem da se tako i ostali ophode prema meni.

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Zeno, pa pokusavam da ti kazem lepo i ljubazno.

Nema pravila o tome za koliko ce ti javiti. Preostaje ti samo cekanje.

A ako hoces da stvarno budem ljubazan onda cu ti reci da ces cekati maksimalno 5 dana da ti jave kad ides na brod. Ali onda cu te slagati pa ces se ti na kraju razocarati pa na kraju opet nece valjati.

 :zen:

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Zeno, pa pokusavam da ti kazem lepo i ljubazno.

Nema pravila o tome za koliko ce ti javiti. Preostaje ti samo cekanje.

A ako hoces da stvarno budem ljubazan onda cu ti reci da ces cekati maksimalno 5 dana da ti jave kad ides na brod. Ali onda cu te slagati pa ces se ti na kraju razocarati pa na kraju opet nece valjati.

 :zen:

Danas sam dobila mail iz EP da su odlasci u periodu od 1-15. dec i da ce sl ned znati tacan datum pa ce javiti, intervju sam imala 6. nov , a sad citam na forumu (nasla sam taj odeljak!) kako neki ljudi cekaju i do 10 meseci, pa pocinjem da se pitam dal je ovo fora ili me je stvarno ukakilo ;D

Offline Boki83

  • Registered
  • *
  • Posts: 86
    • View Profile
Na Carnivalu je blackout za crew movement od 16. decembra do 7. januara.