Author Topic: Slot Technician....najbolja kompanija ?  (Read 1533 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ViktoRx

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Slot Technician....najbolja kompanija ?
« on: 10/February/2013 »
Zdravo ja sam Viktor iz Makedononije imam 20 godina jos malo 21 :)
Pred 2 ipo godine sam zavrsio Mashinski tehnicar i nakon diplomiranja sam dobio ponuda vo kazino Flamingo 5* kao slot tehnicar bio sam 1 mesec na obuka i poceo sam da radim, nakon 6 meseca vlada je zgolemila danok za masine i indirekno otpustila svi sto smo bili novi... od preporaka na moj kolega tehnicar dobio sam ponuda vo drugo kazino koji je menadzirao (bivsi tehnicar vo Flamingo)...to je bilo daleko poslabo kazino i sam radio samo 8 meseci i sam napustio zasto nije bilo isplatlivo...
E sad dragi prijateli bio bih zahvalan (i jeste da sam zahvalan sto sam naletion na ovom forumu) za vase mislenje koji je naljbolji brod za ovu poziciju, koji ima po savremene masine i koji brendovi gi ima...
Jasno je da mi je prvi put i ne znam nista kako to ide, kakva e procedurata, iskreno nemam vadeno visa i to ne znam kako je ali videcu sve na ovaj forum....
I da pred 6 meseci kontaktirao sam sa Zoran iz Kouzon i bio je odusevljen za moju poziciju ali nije primetio da nemam 21 godina i mi je rekao da cemo opet pricati u Mart ....
Ja se izvinjavam sta sam mesao 2 jezika ali nadam da ste me razbrali
Hvala,
Viktor.

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Slot Technician....najbolja kompanija ?
« Reply #1 on: 10/February/2013 »
Sačekaj Američko punoletstvo,pa se javi kome si se već javio on će ti objasniti iz prve ruke.Znam da je za tu poziciju velika navala,zbog toga što jedan član foruma čeka na ukrcaj već dugo pa je rešio da se vrati da odradi još jedan ugovor u Bar dept.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
Re: Slot Technician....najbolja kompanija ?
« Reply #2 on: 11/February/2013 »
nemoj gledati koju kompaniju.
to ionako ti ne odredjujes ..

javi se agenciji i budi sretan ako te posalju na bilo koju kompaniju..

procitaj malo detaljno princip prijave za rad na brodu na forumu i sve ce ti biti jasno..



kamo srece kad bi jos mogli birati i na koji brod otici.. hahaha  :rofl:
nabijem te...