Author Topic: Odlazak na brod kao student?  (Read 5079 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: Odlazak na brod kao student?
« Reply #15 on: 28/June/2013 »
Ako ne platis sve sto je potrebno za upisivanje sledeceg semestra, godina je zamrznuta i u Srbiji, s jednom bitnom napomenom - ne mozes polagati ispite dok ne platis i normalno upises semestar. Ako pak doneses neku potvrdu i zamrznu je na salteru fakulteta, onda mozes da polazes prethodno odslusane i potpisane ispite. A da bi je zamrzao, meni je dovoljno bilo da mi doktor sa studentske poliklinike napise da mi je tesko palo odvajanje od kuce (5 godina nakon odvajanja :D). Takodje ljudi su zamrzavali zbog trudnoce, vojske, posla, stvarnih bolesti i psihickih problema...

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: Odlazak na brod kao student?
« Reply #16 on: 28/June/2013 »
Ako imas peh pa si fizicki zdrav ko ja:-D onda moras pucat na stres. Najbolje okp ili neka druga neuroza :-D na to te ne mogu testirat. Znam ekipu s mog faxa sto se tako izvlacila, skupa smo guglali simptome :-D nazalost, razlog tipa ; nemam para i moram radit ne prolazi. Ko te sisa,, kaze fax; takvih kao vi ima na stotine :-D
audaces fortuna iuvat

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: Odlazak na brod kao student?
« Reply #17 on: 28/June/2013 »
Za niške fakultete provereno znam da zamrzavaju sa gotovo bilo kakvom potvrdom sa studentske poliklinike, a za 2l koka kole ili rakije i cokoladu napisaće ti šta ti se ćefne :D. Ne proverava niko, naravno. A ne verujem da je drugde nešto drugačije.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: Odlazak na brod kao student?
« Reply #18 on: 28/June/2013 »
Kod nas moras imat lijecnicku ,,svjedodzbu,, tj izvjesce lijecnika, ne ispricnicu, da si duze boledtan i nisi u mogucnosti pohadati nastavu... Tako je u svim vecim gradovima RH. Sad ako ima  koji tolerantniji odjel , ne znam.
audaces fortuna iuvat

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Odlazak na brod kao student?
« Reply #19 on: 29/June/2013 »
teus i ekipa u pravu ste... i to mora biti potvrda od nadleznog doktora za taj faks... ja sam cuo price da su se ljudi izvlacili s pricom da su malo prolupali od faksa i to... isao sam ja na fer, a na tom faksu stvarno nije tesko prolupati, pogotovo kad skupis 60 bodova na kraju, za prolaz je potrebno 50, a zadnji ispit padnes za 0.50 pa sve iz pocetka sljedece godine :D :D

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Re: Odlazak na brod kao student?
« Reply #20 on: 29/June/2013 »
Pa ko tamo ne poludi nije normalan  oT
audaces fortuna iuvat