Author Topic: Ovo nam je obadvoma 1. ugovor i re?eno nam je da ?emo i?i skupa  (Read 4169 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Pozdrav svima !

Pročitala sam sve što se na forumu moglo naći o poziciji Steakhouse Server i hajmo reći zadovoljna sam , dosta toga sam saznala.  :yeah:
Ali postovi su većinom stari po godinu dana , čak i dvije ...
Mene muči kako to sve skupa izgleda na collegu , kakvi su to testovi otprilike ? kakvo je uopće radno vrijeme ? ... i tako ...
Svečano obećajem kad odem da ću opisati sve od samo ulaska u avion pa do prvih kontakata s gostima, da budućim serverima olakšam i da nemaju ovakav grč u želucu kao ja .
Naime , dečko i ja smo se prijavili za posao na brodu , ovo nam je obadvoma 1. ugovor.
Rečeno nam je da ćemo ići skupa ,ali pošto sam ja dobila bolju poziciju odlazim prva na college.
Navodno on dolazi čim ja završim to i saznam finalni brod .
Meni to sve nekako ne ide na dobro  :hehe:  ,   razdvojit će nas sigurno  :nono:   ... jooj
Kako ću ja sama , daleko od kuće a  :run:   party time   :uzdravlje:   . pozz  svima
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Preživjećeš ...  +U+

Ideš preko A Priori? Navodno su vam zbog toga šanse bolje da budete zajedno, barem tako pričaju ljudi ovdje na forumu.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile

Pročitala sam sve što se na forumu moglo naći o poziciji Steakhouse Server i hajmo reći zadovoljna sam , dosta toga sam saznala.  :yeah:


hey to je super pozicija moja drugarica je dobila za stakehouse servera, plata oko 2000 dollars a njen decko je asst waiter ima duplo vecu platu od njega i upali su zajedno!

 a verenik i ja smo dobili za asst waiters ali i nama je bas frka dal cemo ici zajedno...jer i nama su rekli da cemo ici, a mi idemo preko EP.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

 a verenik i ja smo dobili za asst waiters ali i nama je bas frka dal cemo ici zajedno...jer i nama su rekli da cemo ici, a mi idemo preko EP.

I KNOW.  :waiting:

As a matter of fact, EVERYONE knows!

Thread Hijacking

A thread hijacking occurs when one or more individuals commenting on the original posting, go off topic, creating a separate conversation. This is rude, and bad internet etiquette.
If people want to discuss a different topic, they should start their own thread.
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=thread%20hijacking

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Sale Mostar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile

Naime , dečko i ja smo se prijavili za posao na brodu , ovo nam je obadvoma 1. ugovor.
Rečeno nam je da ćemo ići skupa ,ali pošto sam ja dobila bolju poziciju odlazim prva na college.


U zadnjih pola godine koliko sam ja na brodu bila su 2 takva slucaja.

U prvom slucaju jedan par iz hrvatske je dosao zajedno ona za stakehouse a on kao asst waiter.
Poslje koledza nju su poslali na valor a on je podnio zahtijev i  odobren mu je bio bez problema i otisli su zajedno.

Drugi slucaj je isti kao i kod tebe djevojka je stigla prije decka na jedan kruz i poslje koledza kad su je prebacili na drugi brod on je jedan kruz poslje nje isao tamo.
Radno vrijeme im je jedno od boljih na brodu samo im je special cleaning malo za*****aniji, plata im je pa zavisi od nekih 1600 do 2000. Dosta toga zavisi od tips.

Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj odgovorit cu kad uhvatim vremena :P

Offline MakiDaki15

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
I KNOW.  :waiting:

As a matter of fact, EVERYONE knows!

Thread Hijacking

A thread hijacking occurs when one or more individuals commenting on the original posting, go off topic, creating a separate conversation. This is rude, and bad internet etiquette.
If people want to discuss a different topic, they should start their own thread.
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=thread%20hijacking



hahahaha dobro ajde necu vise :haha:

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Pozdrav , evo mene  :uzdravlje:
Šefe preko A Priori sam i svima bih preporučila tu agenciju , Suzi je odlična! Svaka joj čast!
Nadam se da će sve ispasti ok jer je dečko dobio posao ass. waitera...   duša me zaboli kad se sjetim da idem na drugi kraj svijeta sama :pad:  ali preživjet ću .
Hvala vam svima što ste se javili , imam neki osjećaj sigurnosti dok čitam vaše postove i općenito po forumu .
Šefe opet moram ponovit ti si zakon ! da nema ovog foruma vjerojatno bih se osjećala ko Pale sam na svijetu .
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Jutro ljudi :D
Nadam se da nisam dosadna , uglavnom zanima me za taj college jel to svi koji na njega trebaju ici imaju isti brod?
tipa posebno za recepcionare , bar tendere , sh? i jel se taj college brod zove Valor? 
Sinoc sam imala neki čudan san  :hmm:    , da mi se brod zove Valor i da plovi oko Bermuda  -()-
Božee neznam koji mi je vrag hihihiihih  pa reko da provjerim jer dok sad nađem tu na forumu opet ću najmanje 3 h sjedit za laptopom .
Pozz svima  :plovim:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Sinoc sam imala neki čudan san  :hmm:    , da mi se brod zove Valor i da plovi oko Bermuda  -()-

Samo ti sanjaj...

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Previše informacija u zadnje vrijeme  oT
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.