Author Topic: Gift shop manager-opis posla  (Read 7705 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Gift shop manager-opis posla
« on: 30/March/2009 »
Glavni sef za shop department,zaduzen i odgovoran za sve.Organizacija posla,promocija,rasprodaja,itd.Common sense,sto znaci,ako trenutno prodaja ne ide najbolje,da pravi nove kombinacije kako da poveca prodaju.Plata se bitno razlikuje od asst.managera i otprilike je 3-4 puta visa.Kao shop manager na brodu,neko duze vrijeme (3-4 godine) imate mogucnost promocije u district manager koji je zaduzen za cijelu flotu.Njegov zadatak je da obilazi sve brodove u floti i ostaje na pojedinom brodu otprilike 7 dana.Sto se tice drugih pozicija,imate sanse i za puno department-a u glavnom office-u,land based-u najcesce u Miami-ju.


P.S.umalo da zaboravim,vas zadatak je da se smijete,i smijete,i opet isto to,ljubaznost za gostima!Na ovoj poziciji jos vise nego na obe prethodne!
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Bojanica

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Gift shop manager-opis posla
« Reply #1 on: 17/February/2011 »
hey molim vas recite mi da ki mogui kako da se prijavim za Gift shop managera ako nemam prethodno iskustvo rada na brodu , ali imaqm u prodaji?????

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Gift shop manager-opis posla
« Reply #2 on: 17/February/2011 »
hey molim vas recite mi da ki mogui kako da se prijavim za Gift shop managera ako nemam prethodno iskustvo rada na brodu , ali imaqm u prodaji?????
:haha: :haha:

Nikako, bez obzira na iskustvo. Kakvo god da je iskustvo, sa kopna, ne pali na brodu, vjeruj mi. Shop MGR ces dobiti kad se dooobro oznojis i zasluzis.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Re: Gift shop manager-opis posla
« Reply #3 on: 18/February/2011 »
Bojanica jesi li procitala bar 30% foruma  :waiting:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Gift shop manager-opis posla
« Reply #4 on: 18/February/2011 »
Idi. ni manje ni vise nego menadzer direktno. Vidis li koliko se ljudi ovde muci da upadne kao obican gift sop radnik?

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: Gift shop manager-opis posla
« Reply #5 on: 18/February/2011 »
@Seaman

Koliko ti je godina rada trebalo za doc do te pozicije...i kako ti je tekla karijera...kako si počeo itd

Mislim da ce dosta ljudi to zanimat b00/
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline No username

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Gift shop manager-opis posla
« Reply #6 on: 08/October/2011 »
Ja sam od agencije dobila popis traženih poslova i između ostalog je bilo GS manager  :hmm:
Ako je nemoguće ići za GSM zašto objavljuju slobodnu poziciju?
Valjda ce se ovo sve isplatiti.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Gift shop manager-opis posla
« Reply #7 on: 08/October/2011 »
Ja sam od agencije dobila popis traženih poslova i između ostalog je bilo GS manager  :hmm:
Ako je nemoguće ići za GSM zašto objavljuju slobodnu poziciju?

od koje agencije?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
Re: Gift shop manager-opis posla
« Reply #8 on: 11/October/2011 »
Izvinjavam se što ovako upadam u temu, ali npr. kod mene u kompaniji Gift Shop manager ne može da bude osoba koja je radila manje od 5 godina u Princess shop-u. Mnogi 1st assistant-i su proveli po 5-8 godina sa kompanijom i još uvek su na toj poziciji. Tako da je moje mišljenje da je to nerealno, odnosno tzv. bacanje udice ili prodaja šarene laže od strane agencija, najpre iz razloga što sam svojim očima video koliko su se mnogi ljudi pošteno namučili da skoče po 1 level u promociji, a ne da dođu do te pozicije.