Author Topic: Ja sam isto "dobio" posao za Moby i to IT Computer Operator  (Read 1749 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline idemo

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Tu malo lurkam pa da i ja kazem ponesto.

Ja sam isto "dobio" posao za moby i to IT Computer Operator
Sto se tice razgovora bilo je onako poslje 13 u subotu,mogu reci da nije nest komplicirano bilo.
Covjek pitao malo o radnom iskustvu, citao mi zivotopis sto sam tamo napisao, pitao malo o hardveru racunala dal znam o tome malo kak rastavit sastavit popravit.
Pa malo opcenita pitanja tipa dal pijem dal se drogiram dal znam plivat i veslat. I najvise ga je zanimalo dal mogu odmah ici radit sad u 11 mjesecu.
Nakon toga me pitao o njihovom programu, tocnije vise je pricao o tom sustavu koji oni koriste, kao da je u Njemackoj razvijen sustav, da ga koriste na svim brodovima u konpaniji
da nije tezak za svladat. E sad je tu problem sto ja 100% nisam cuo ime sustava to sto sam cuo je bilo FIDELIO cruse nekaj... trebalo bit to jer program postoji al kud sad.

Ukratko sad moram ako stignem u cetvrtak ujutro na sistematski pa u 11 isti dan il iduci dobit D1 tj. pomorsku knjizicu. Putujem autobusom iz Zagreba pa kud puklo.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Ja sam isto "dobio" posao za moby i to IT comp. op.
« Reply #1 on: 06/November/2012 »
. E sad je tu problem sto ja 100% nisam cuo ime sustava to sto sam cuo je bilo FIDELIO cruse nekaj... trebalo bit to jer program postoji al kud sad.



nije kompliciran program, ako se imalo kuzis u kompove, uglavnom sluzi za logiranje radnih sati, slanje job ordera, preko njega se moze pratiti izlasci i ulasci na gangwayu. Ukratko sve podatke o osobi mozes pratiti sa njime.