Author Topic: Pokušavam popuniti formular za Moby, ali sam zapeo  (Read 1819 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Pokušavam popuniti formualr za Moby, ali sam zapeo na jednom detalju. Naime, u jednom dijelu se pitaju detalji vezani uz sigurnosne certifikate.  Ja imam položen samo onaj pod nazivom FAMILIARIZATION TRAINING (mislim da se to još naziva i D1) kao i svi koji su bili na cruiseru, pa nisam posve siguran pokriva li to sve ono što njih zanima.

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Pokušavam popuniti formular za Moby, ali sam zapeo
« Reply #1 on: 14/November/2012 »
ja se uopce vise ne sjecam sto je D1, hahaha.
uglavnom, ako imas stcw, onda popunis sve ono pod: "basic courses" (vidjet ces u zagradi da pise A-VI/1).
Labor improbus omnia vincit.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Pokušavam popuniti formular za Moby, ali sam zapeo
« Reply #2 on: 14/November/2012 »
Pokušavam popuniti formualr za Moby, ali sam zapeo na jednom detalju. Naime, u jednom dijelu se pitaju detalji vezani uz sigurnosne certifikate.  Ja imam položen samo onaj pod nazivom FAMILIARIZATION TRAINING (mislim da se to još naziva i D1) kao i svi koji su bili na cruiseru, pa nisam posve siguran pokriva li to sve ono što njih zanima.

NE pokriva, ali je D1 dovoljan da dobiješ posao. oni će ti platiti dodatne certifikate koji su im potrebni, - barem je tako sad za ovu prvu skupinu. Taj D1 certifikat koji ti i svi mi ostali imamo, je ustvari samo STCW A-VI/1, ako proguglaš sve će ti biti jasno.
Once a sailor, always a sailor.