Author Topic: Prvi odabir 26. ili 27. 11. 2012., prvi odlasci vec polovicom 12. mj. 2012.  (Read 6070 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline neven

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
izvrsno! e sad me muče dvije stvari:

1) uz ipak vrlo dobar potencijal kandidata (sami svjedočimo da ima ljudi koji itekako žele na brod... i to što brže) čudi me da se takvi poslovi objavljuju na posao.hr ili sličnim stranicama. no očito da ipak nema dovoljno kandidata. ili....?
2) nije napisana kompanija/kompanije na čijim se brodovima plovi. u takvom oglasu bih to ipak očekivao.

kako bilo, taj oglas daje informacije o potencijalnom vremenu odlaska i onih koji već čekaju, a ne samo ljudi koji će se tek prijaviti. lajkam!  :rolleyes:

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
o zašto nisam pijanist s talijanskim repertoarom (a starci su me uvjeravali da se klavir u životu ne isplati)  oT

E pa ovo je opet A Priori i Suzi odnosno ova europska kompanija je Moby, a američka vjerojatno Carnival
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline sejkara

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Da li se kod Evropskih kompanija radi o rutama po sredozemlju i bliski istok ili kao kod američkih Bahame, Jamaika, Miami...
Ove plaće puno bolje zvuče u eurima nego u dolarima i čini mi se da i  bolje plačaju?
pussa

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Da li se kod Evropskih kompanija radi o rutama po sredozemlju i bliski istok ili kao kod američkih Bahame, Jamaika, Miami...
Ove plaće puno bolje zvuče u eurima nego u dolarima i čini mi se da i  bolje plačaju?
pussa

Uglavnom Mediteran samo... Neke od luka:
Elba Island, Portoferraio, Italy.
Leghorn, izleti u Florence City & Pisa Tower.
Bastia, Corsica Island, France.
Olbia, Sardinia Island, Italy.
Valletta, Malta.
Tunis, Tunisia.
Civitavecchia, Port of Rome, izlet u VATICAN.
Nice, excursions to Montecarlo, Monaco/French Riviera.

Za vrijeme Božića i Nove Godine, brodovi idu i na Canary Islands(ST.Cruz de Tenerife),Madeira(Portugal),
Lisbon,Portugal,Tanger, Marocco,Gibraltar,Malaga,Spain itd.


Bolje su plaće i uvjeti  - u svakom slučaju, ali zasad nema informacija iz prve ruke. Treba imati hrabrosti ići tamo gdje još nitko nije išao  :deda:
Once a sailor, always a sailor.

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Cini se da je meni ovo mjesec intervjua, prijavila se ja i na Moby, poslala Suzy sve dokumente koje je trazila pa cemo vidjeti...
Ako je stvarno sve ovako kako pise, onda mi se to vise isplati od Vikinga.

btw. cula sam se sa Suzy jucer pa mi je rekla da je nakon stavljanja oglasa na posao.hr zaprimila 300-tinjak mailova, tako da se nemojte ljutiti na zenu ako ce joj trebati dva dana da vam odgovori.
Labor improbus omnia vincit.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Cini se da je meni ovo mjesec intervjua, prijavila se ja i na Moby, poslala Suzy sve dokumente koje je trazila pa cemo vidjeti...
Ako je stvarno sve ovako kako pise, onda mi se to vise isplati od Vikinga.

btw. cula sam se sa Suzy jucer pa mi je rekla da je nakon stavljanja oglasa na posao.hr zaprimila 300-tinjak mailova, tako da se nemojte ljutiti na zenu ako ce joj trebati dva dana da vam odgovori.


Možda se i isplati više - osim ako Viking ne plaća i one mjesece provedene doma, načuo sam tako nešto ali nisam siguran.

U svakom slučaju, uvjeti su jako dobri, u usporedbi s uvjetima naprimjer na Carnivalu. U ugovoru stoji i da po završetku ugovora crewmember dobiva 550 € bonusa i 350 € za mirovinsko (social pension allowance).

Traže depozit od 450 € pri ukrcaju, u slučaju da daš otkaz pa time plate kartu za doma. Naravno, ako završiš ugovor - vraćaju ti i depozit, između ostalog, i plaćaju kartu. I kartu pri ukrcaju plaćaš sam ali vraćaju novac. Za medical vraćaju do 130 €, što pokriva cijenu medicala koja iznosi 100 €.

Sve u svemu - zvuči obećavajuće
Once a sailor, always a sailor.

Offline sejkara

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Jel ovaj oglas  važi samo za A Prior ili će i EP regrutovat  i da li se samo raja sa Hrvatskom putovnicom može prijaviti kod A Prior (čito sam na forumu da Suzy iz ''A Prior'' radi isključivo sa hrvatskim državljanima, no da se nije nešto promjenilo u posljednje vrijeme)?

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
sumnjam da ce EP regrutirati za Moby.
vec bi se bili javili kandidatima...
Labor improbus omnia vincit.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
samo gđa Suzana, i samo hrvatska ili slovenska putovnica
Once a sailor, always a sailor.