Author Topic: na koji posao da apliciram na brodu i da li uopste da pokusavam?  (Read 3753 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline roadie

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Postovanje,

zanima me posto razmisljam da pokusam da nadjem zaposlenje na bilom kom brodu.
Imam 33 godine i ceo poslovni zivot mi je bio u trgovini i muzici,radio sam u dosta muzickih prodavnica u Novom Sadu,drzao studio za probe bendova i bavio sam se iznajmljivanjem binske opreme ( backline),radio puno muzickih festivala i dogadjaja kao sto su Exit,Jazz Festivali (Nis,Bjelo Polje) i mnogi drugi dogadjaji sirom Srbije,Crne Gore,Slovenije...

Imam znanja u muzickoj produkciji,montazi kompletne muzicke opreme (stage,light,sound),sve u svemu dosta iskustva posedujem u trgovini sto muzicke sto u bilo kojoj tehnickoj prodaji....

Zanima me na koji posao da apliciram na brodu i da li uopste da pokusavam zbog starosne granice i da li uopste ima potrebe na brodu za ovakvim znanjem i iskustvom...
Svaki odgovor mi puno znaci i unapred hvala.
Sve najbolje svima  :rofl:

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Apliciranje za posao
« Reply #1 on: 14/November/2012 »
Stage Crew kao rodjeno za tebe.Bina,mikrofoni,ozvučenje,itd.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Da, potražnje za takvim profilom ima, Rumljanin ti je već rekao poziciju i nemoj uopšte da se obazireš na starosne granice, kod tehničkih pozicija praktično ne postoje. Slobodno apliciraj i vidimo se na nekom egzotičnom ostrvu. :uzdravlje:

Offline roadie

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Pozdrav svima,

posto sam danima citao po forumu sve sto me zanima vezano za rad na brodu i svidelo mi se dosta stvari pokusao sam da stupim u kontakt sa agencijom Safe Cruise,
poslao sam im svoj CV i konkretno pitanja za poziciju "Stage staf/crew",i odgovor mi je bio sledeci

"Postovani,
Primili smo Vas CV ali on na zalost ne odgovara nijednoj poziciji koju trenutno imamo u ponudi jer je za sve njih potrebno posedovati adekvatno iskustvo.
Ukoliko se pak u buducnosti pojavi nesto za sta bi Vase iskustvo i kvalifikacije bili odgovarajuci, kontaktiracemo Vas i tada cemo zakazati razgovor na kome cemo porazgovarati o svim detaljima koji Vas interesuju.
Srdacno,
SC


Zanima me da li jos ima nekih Agencija za rad na brodu u Srbiji i ako nema molio bi bilo koga od vas ako mu nije problem da mi odgovori.
Unapred hvala i sve najbolje
Vladimir

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Poz
« Reply #4 on: 04/December/2012 »
Problem je u tome sto Safe agencija ne radi 'tehnicke' pozicije, dakle stage,broadcast itd. Zbog toga i takav odgovor. Pokusaj sa EP ili Kouzon. Poz

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile
Poz
« Reply #5 on: 04/December/2012 »
I da se nadovezem, tvoje pitanje je vezano za agencije u Srbiji. U koliko se obratis Sea agenciji oni ce te takodje povezati sa EP u Zagrebu. Prema tome ili Kouzon u Makedoniji (Nisu) ili EP u Zagrebu

Offline roadie

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Hvala puno,sve znaci,onda pokusavam tamo,da li mozda znate nekog ko je radio na mestu "stage staff " i da li je to ok posao na brodu????

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Znam ja par likova koji su radili to.Posao je laganica i imaju staff privilegije.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline roadie

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
 Sta su "staff privilegije" ??? nov sam u svemu ovome pa smaram,izvini jos jednom, i hvala na odgovorima.

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
Sta su "staff privilegije" ??? nov sam u svemu ovome pa smaram,izvini jos jednom, i hvala na odgovorima.

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=1905.0

eto...
nabijem te...