Author Topic: Portovi i trgovanje  (Read 3418 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline McDarda

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
  • hattrick
    • View Profile
Portovi i trgovanje
« on: 14/November/2012 »
Zanima me ako neko moze da napiše (a većina vas može i zna) na kojim portovima ste izlazili i trgovali...

Zanima me koji su potrovi recimo dosta jeftini za elektroniku, tj. laptope, kamere, digitalce..

Kakva su vaša iskustva, imate li možda i web stranicu od nekih radnji ali samo one web stranice u kojima ste osobno/licno vi kupovali...

Uhaprijed zahvaljujem.. Šefe, javi se prvi, tebe zamisljam onako kao electonic man-a pa kontam znas dosta :P
="" =""

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Portovi i trgovanje
« Reply #1 on: 14/November/2012 »
Elektronika? Ne mogu da zamislim da postoji jeftinije od newegg i tigerdirect (oba .com), pogotovo ne u portovima koji postoje upravo da izbiju što više para iz džepova turista.

Ha, zahvaljujući vremenskoj razlici, odgovorio sam pre svih šefova. :rofl:

Offline McDarda

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
  • hattrick
    • View Profile
Re: Portovi i trgovanje
« Reply #2 on: 14/November/2012 »
Elektronika? Ne mogu da zamislim da postoji jeftinije od newegg i tigerdirect (oba .com), pogotovo ne u portovima koji postoje upravo da izbiju što više para iz džepova turista.

Ha, zahvaljujući vremenskoj razlici, odgovorio sam pre svih šefova. :rofl:

Za neweeg znam, tj neko mi je poslao link, al ugl nisi ti mene razumio sta sam mislio reci, necu da narucujem :P

Kako je na brodu?

Offline voolandis

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Portovi i trgovanje
« Reply #3 on: 14/November/2012 »
Ako nećeš da trguješ online, budi spreman da ti oderu svako parče kože sa cijenama u portovima.
Svakako ti je online jeftinije i jednostavnije, kao adresu isporuke navedeš tvoju matičnu luku i kasnije kad dođeš momci iz mailing-a ti dobace do kabine  :nokti:

Offline McDarda

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
  • hattrick
    • View Profile
Re: Portovi i trgovanje
« Reply #4 on: 14/November/2012 »
Ako nećeš da trguješ online, budi spreman da ti oderu svako parče kože sa cijenama u portovima.
Svakako ti je online jeftinije i jednostavnije, kao adresu isporuke navedeš tvoju matičnu luku i kasnije kad dođeš momci iz mailing-a ti dobace do kabine  :nokti:

to vec zeMo, heh, fino vidim da si preko kouzona isao, trebat cu te na pm, tj sastavit cu ti por pa kad uhvatis cajta odgovori :)

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Portovi i trgovanje
« Reply #5 on: 15/November/2012 »
Kako je na brodu?

Za koji dan ću sa forumom podeliti utiske o svom prvom mesecu na brodu. ;D :uzdravlje: