Author Topic: Da li postoji mogu?nost odra?ivanja više ugovora na istom kruzeru???  (Read 7515 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline costanzavk

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Da li postoji mogućnost odrađivanja više ugovora na istom kruzeru ili se nakon odrađenog jednog ugovora mora opet ići preko agencije??
Molim nekog da podijeli svoja iskustva i koja je porcedura kod ponovnog odrađivanj ugovora??

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
 :pad:
jel si ti pročitao makar 1% foruma?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Poslije 1. ugovora, nemaš više ništa sa agencijom, sve sređuješ direktno sa kompanijom.
Na koji brod ćeš ići, ovisi o operativnim potrebama kompanije.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline costanzavk

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
jesam pročitao samo provjeravam da li je išta od toga istina jer sam se načitao svega i svačega.

Offline Zlobas

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises, G&P
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Prvi veslač/Pomoćni bubnjar
jesam pročitao samo provjeravam da li je išta od toga istina jer sam se načitao svega i svačega.

Cek da vidim jesam li shvatoi kako treba, ti si se naitao svega i svacega (na ovom forumu, pretpostavljam), i sad kontas da proveris sta je od toga istina  oT

Ko jede, ne boji se gladi

Offline costanzavk

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Cek da vidim jesam li shvatoi kako treba, ti si se naitao svega i svacega (na ovom forumu, pretpostavljam), i sad kontas da proveris sta je od toga istina  oT


hvala Bogu pa na ovom forumu svi neki pametni pa sve znaju

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
gle savjet, ne vrijedi ti se svađat ovdje, i ti i mi znamo da sigurno nisi pročitao cijeli forum kad takvo pitanje postavljaš... Istina, možda se do sad nije pojavilo točno to pitanje, ali iz konteksta raznih tema se da izvući odgovor...

Offline Zlobas

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises, G&P
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Prvi veslač/Pomoćni bubnjar
hvala Bogu pa na ovom forumu svi neki pametni pa sve znaju

Ajde, ajde

Evo ti sa mog maila, deo u kojem je to objasnjeno.




EDIT: Iz nekog razloga ne pokazuje sliku, nema veze, veruj mi na rec, sve je kao sto Šef kaze, posle prvog ugovora nemas nista sa agencijom
Ko jede, ne boji se gladi

Offline Charlie

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
  • ~ Drunkenness is nothing but voluntary madness ~
    • View Profile
Cek da vidim jesam li shvatoi kako treba, ti si se naitao svega i svacega (na ovom forumu, pretpostavljam), i sad kontas da proveris sta je od toga istina  oT

Na istom forumu za koji nisi siguran da li je ista istina, VEOMA zanimljivo...

EDIT: Iz nekog razloga ne pokazuje sliku, nema veze, veruj mi na rec, sve je kao sto Šef kaze, posle prvog ugovora nemas nista sa agencijom

Nemas nista sa agencijom u slucaju da ostajes pri istoj kompaniji, ako menjas kompaniju ides sve iz pocetka, isto tako ako napravis pauzu zbog koje ispadas iz rotacije, ides sve ponovo ( osim ako nema neki unapred prijavljeni razlog odsustva, kao sto je medical emergency, tvoj ili od nekog tvog bliznjeg
11.06.2012 Provera Engleskog preko Skype-a: Check, 15.06.12 Preliminarni intervju: Check, 1.11.12 NCL Glavni intervju:Check, Medical - 27.09.13 - In Progress, 14.10.13 Ship out date - In progress

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
jesam pročitao samo provjeravam da li je išta od toga istina jer sam se načitao svega i svačega.

Mi smo pisali to što si ti čitao, pa nas sad pitaš da li smo lagali ili je to istina. Ništa nije istina, najeli smo se bunike i halucinirali  da smo bili na brodovima.

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Pozdravljam kolega samo jedno pitanje...vidim da si na princessu.
Ja bi trebao krajem godine ici na isti pa me zanima tvoje objektivno misljenje.Trebao bi za waiter ili bartender ali po forumu vidim da kao svi na pocetku idu za assist. waiter? da li je to istina i reci mi onako koliko se zaradi i koliko te dosao put !!
hvala unaprijed
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kojem kolegi se obraćaš? Podigao si temu staru 9 mjeseci ..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Pozdravljam kolega samo jedno pitanje...vidim da si na princessu.
Ja bi trebao krajem godine ici na isti pa me zanima tvoje objektivno misljenje.Trebao bi za waiter ili bartender ali po forumu vidim da kao svi na pocetku idu za assist. waiter? da li je to istina i reci mi onako koliko se zaradi i koliko te dosao put !!
hvala unaprijed


Evo da ti ja odgovorim kolega: Princess je dio Carnivala, i tesko da ces otici kao Bartender. Ali isto tako Asst. Waiter i Bar Waiter/Bar Server su ti dva razlicita departmenta. Ako nisi skontao iz tema po forumu, Bar Waiter je u Bar Departmentu, sluzi samo piće! Asst. Waiter je u Food Departmentu i to je pomocni konobar - entry level pozicija za dinning room, zato prije nego sto apliciras i odes na interview skontaj se dobro sta hoces od to dvoje ;)

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Zahvaljujem se "kolege" haha evo preokreta imao interviju za NCL neki dan i prosao za bar servera....nisu place kao na drugim brodovima ali u odnosu na nase x3 tako da sam zadovoljan za pocetak.....sta dalje, vidjet cemo.....
Interviju sa Biancom  je prosao odlicno....cura mojih godina (citaj 30), bolje nego neki stariju prdonja sto ga zena kuci nervira...hah pozzzz
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali