Author Topic: Alatau Hospital  (Read 9516 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Alatau Hospital
« on: 16/November/2012 »
Alatau Hospitality Balkans je kompanija koja se bavi konsaltingom u oblasti hotelijerstva, restoraterstva i wellnessa.
Naš klijent je hotel sa 5 zvezdica The Sent Regis Saadiyat Island Resort iz Abu Dabija (www.stregissaadiyatisland.com), deo grupacije Starwood Hotels (www.starwoodhotels.com).
U cilju formiranja visokokvalitetnog tima za rad u hotelu potrebne su im motivisane osobe za sledeće pozicije :
1. Batleri
2. Različite pozicije u okviru sektora hrane i pića
3. Spasioci
Odgovarajući profil kandidata je: srednja ili viša stručna sprema, poželjno iskustvo u hotelijerstvu komunikativnost, razvijen timski duh, odlično znanje engleskog jezika
Ukoliko ispunjavate navedene uslove i zainteresovani ste za rad u inostranstvu koji vam omogućava nove izazove i dinamično radno okruženje prijavite se slanjem CV-ja na adresu: office@alataubalkans.rs.
Rok za prijavljivanje je 29.11.2012.
Samo kandidati koji udju u uži krug biće kontaktirani.



Stiglo mi danas preko "Lako do posla" sajta. Ko proba nek javi o cemu se radi.

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Alatau Hospital
« Reply #1 on: 26/November/2012 »
Ja im poslao poruku sa pitanjem o kakvim poslovima je reč,oni odgovorili da pošaljem CV pa ako prodjem da će mi sve objasniti,ja ono aj pošaljem i zovu me jutros da dodjem do Beograda,pitam o kojim poslovima je reč kaže Barmen.Izvinite malo je nekulturno ali koja cifra je u pitanju i dobih odgovor300-400$ i ja počnem da se smejem i  tu završimo konverzaciju.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .