Author Topic: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna  (Read 66330 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Isuzu

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« on: 19/November/2012 »
   Izvinjavam se jer mi je ovo prvi put da saljem poruku ovako.....

nazalost Moby je prevara....medunarodna....

trebala sam biti ukrcana u petak s grupom koja je isla za Nicu....ali stjecajem okolnosti nisam mogla i danas su svi oni u Trstu na policiji.....stravicno.........tj. Moby postoji naravno kao kompanija, ali su navodno to neki okoristili i napravili medunaronu prevaru....poceli od Srbije i Crne gore i nastavili na Hr i Sloveniju....

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
nazalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #1 on: 20/November/2012 »
Hahahahaha. Nice. xD.

Pa kak javio se forumas jedan bio jucer i nist nije spominjo a ukrco se navodno u petak prosli.

Druga stvar mislim koja je svrha prevare? xD, Nije mi jasno.
Dal se placalo unapred ovi koji su isli il sta? Vidio sam nekih 450 evra kao sto je ko fol za polog al pretpostavit cu da je to kad dojesh na brod. Nece te trazit prije ukrcaja.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #2 on: 20/November/2012 »
Zezaš?  :neee:

Može još detalja?  :pop:

Pa kak javio se forumas jedan bio jucer i nist nije spominjo a ukrco se navodno u petak prosli.

koji?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #3 on: 20/November/2012 »
Evo ovaj decko sa foruma "legionnaire007" se ukrco sad u petak. Poslo sam mu mail jucer da mi se javi al josh nist.

Uglavnom, dosta ih prije sa foruma islo, da niko se nije javio do dana danasnjega? Ne razumijem. Koje su to fore.

Ok, prevara, u svakoj prevari mora neki profit biti i ako su poceli u srbiji i crnoj gori da se to ni culo do sada.

Googlam evo 15min i nemogu nista naci u prevari vezanoj uz moby. Strasno.

Offline dubaiboi

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
    • View Profile
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #4 on: 20/November/2012 »
legionnaire007 je otišao!!!

Pa nije rekao ništa bar ja nisam vidio da je pisao, ugl on je radio za Cunard na Qm2 pa mi malo čudno da bi on otišao na tako ne provjerenu kompaniju ali opet ko zna... :neee: :smack:

Ma javit će se on već, a možda je i stvarno u ćuzi nekoj lol

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #5 on: 20/November/2012 »
@legionnaire007 se javio i meni, ali iz HOTELA dok je čekao ukrcaj  no;;;

EDIT
kad malo preletiš preko broja skeptičnih postova, nekako je jasnije da to ne može na dobro izaći.



(BTW, jel sada jasnije zašto inzistiram da se u naslov stavljaju opširne rečenice umjesto "pozdrav" pozdrav svima" "pozdrav" "pozdrav svima" ...)
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Isuzu

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #6 on: 20/November/2012 »
Evo moje price....dosli iz Carnivala...dobila posao kao ass.waiter...tuga i zalost za male novce...neide mi se normalno....jer ipak imam 30 god i medicinsku skolu....al ajde....i drugi dan javi Suzi primaju na mobyu med sestre placa 1700eura....ja van sebe, pristanem i posaljem sve svoje dokumente prevarantima....tako da lijepo komotno mogu iskoristiti i moje podatke za kradu id-a...jako lijepo....budala....zove mene sutradan dr.Luigi Lauro senior dottore iz paštarske nam drzave i intervju preko telefona 20 minuta.....sjena sunje mi preletila kad me pitao dali znam izmjeriti krvni tlak....pa mislim se pitas me dali znam oprati zube.....al ajde...pricam ja njemu na engleskom,naravno, o i.m.,i.v. injekcijama a on meni ok ok ok ok.....i understand....i skine me nabrzinu ko da ne kuzi o cemu ja pricam....i preko toga predem,reko vidi lazanjožder kako posao funkcionira....i panika frka dali se mogu ukrcati sad u ovaj petak...ja govorim da nemogu jer imam zdravstvenih problema....Bog je valjda tako htio....al ajde sve ok,onda drugi mjesec je ukrcaj i primljena sam....sve preko telefona.....glupost.....inace su zvali stalno preko skrivenog ID-a....mudrice.....i danas Suzi javlja da je u Nici isla po grupu koja je prevarena i sad su u Trstu kod carabinjera....eto.....i mene zanima jos puno toga jer su moji podatci poslani mafiji a svo zlo u svemu tome.......da nije bila na kraju trgovina ljudima.....

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #7 on: 20/November/2012 »
Fino bogami. Sto je najgore di su ljudi sto su otisli do dana danasnjeg. Nitko se nije javio.

Ae i ja upo u pricu budale, poslo CV i broj putovnice i josh dosta toga. Lijepo bogami.

A sto yes yes predobro zvucalo da bi bilo istinito. Nego sta je ekipom koja je otisla vec?

Doduse nitko se javio nije. Bash me zanima sta se desava. Sreca nisam oso u opatiju, trebo sad ovaj vikend.

Offline Isuzu

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #8 on: 20/November/2012 »
Fino bogami. Sto je najgore di su ljudi sto su otisli do dana danasnjeg. Nitko se nije javio.

Ae i ja upo u pricu budale, poslo CV i broj putovnice i josh dosta toga. Lijepo bogami.

A sto yes yes predobro zvucalo da bi bilo istinito. Nego sta je ekipom koja je otisla vec?

Doduse nitko se javio nije. Bash me zanima sta se desava. Sreca nisam oso u opatiju, trebo sad ovaj vikend.

Evo oni su navodno svi dobro kako sam uspjela skuziti preko Suzine poruke...al ih ispituju na muriji vjerovatno veceras dolaze ili ujutro....valjda....neznam.....i ja jedva cekam da ju nazovem jer se tresem ko siba cijeli dan......muka mi je od brodova i Talijana i svega povezanog vise s morem a rodena sam na moru....prvo i najgore iskustvo s agencijama i kompanijama.....ja se drzim kopna vjerujte mi nakon ovoga.......i neidem ni na carnival gdje sam primljena....bye bye sve skupa......kako su dobri lazljivci nevjerovatni, zvali me u nekoliko navrata na telefon, kad su skuzili da govorim i talijanski razvezli se mange,kao da trebaju oni meni osigurati i kvalitetan smjestaj i hotel i sve savrseno,ja jedina sestra tamo i sve skupa divotica.......a ono......jadni ljudi zao mi je svih.....Boze opet ponavljam......sta su propatili.....

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #9 on: 20/November/2012 »
U ovoj cijeloj priči ja se pitam kako jedan agent/ica može slati ljude na neprovjerenu kompaniju. Pa zar ona ne zna za koga radi????????????
Jadni ljudi iskeširali novac za sve što im je potrebno da bi na kraju završili kod carabiniera. Uopće ne sumnjam da su platili proviziju za dobivanje posla, jer ako je nisu platili nisu dobili ni  LoE.  Mislim da je vrijeme da se malo policija uplete u ovo protuzakonito naplaćivanje provizije. Ljudi na sve pristaju iz očaja kako bi dobili posao, a netko se bogati na tom očaju.

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #10 on: 20/November/2012 »
E jbg.. zao mi ljudi. Taman mi bilo drago, reko evo ima novih radnih mesta i novih opcija... kad ono zaheb.

Mislim da bi ljudi koji su otisli mogli podici grupnu tuzbu protiv agencije.. jer ipak oni su ti koji ih salju, sredjuju im posao, pa na kraju uzimaju i neke pare za to.

Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline Isuzu

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #11 on: 20/November/2012 »
U ovoj cijeloj priči ja se pitam kako jedan agent/ica može slati ljude na neprovjerenu kompaniju. Pa zar ona ne zna za koga radi????????????
Jadni ljudi iskeširali novac za sve što im je potrebno da bi na kraju završili kod carabiniera. Uopće ne sumnjam da su platili proviziju za dobivanje posla, jer ako je nisu platili nisu dobili ni  LoE.  Mislim da je vrijeme da se malo policija uplete u ovo protuzakonito naplaćivanje provizije. Ljudi na sve pristaju iz očaja kako bi dobili posao, a netko se bogati na tom očaju.

Apsolutno se slazem s tobom i na kraju svega neznam sta da ti kazem....razumijem Suzi jer je krenula sve na brzinu i povrsno suradivati s njima a da ih nije ni provjerila jer su je stiskali ajde ajde brze nam treba kadar za brod i sto vise,majke ti ko da su izgradili novi brod to bi i ludima bilo jasno......bila je pohlepna i to joj se obilo o glavu ko svima nama pohlepnima za parama......nazalost.......eto nije zlato sve sto sja....al treba provjeriti sto ti kazes sve pomalo....jer i meni je sve to cudno......vise nikome ne vjerujem,od agencije do moby-a ko je tu lud?

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #12 on: 20/November/2012 »
Ma ko zna kak je to sve ispalo, josh ce se to ocitovat jer nije ni ona od jucer. Ko zna sta su njoj prodali. I ona je zrtva prevare.

Premda nije mi jasno sa koim ciljem je ova prevara isla, nije moguce da samo zbog kradje indetiteta. Puno je tu posla za tak neshto.

Mora neka lova biti u pitanju ili nesto drugo, sta se trazilo od kandidata koi idu i koi su putovali jer kakva je ovo prevara. Sto su oni dobili sem podataka?

Offline Isuzu

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #13 on: 20/November/2012 »
E jbg.. zao mi ljudi. Taman mi bilo drago, reko evo ima novih radnih mesta i novih opcija... kad ono zaheb.

Mislim da bi ljudi koji su otisli mogli podici grupnu tuzbu protiv agencije.. jer ipak oni su ti koji ih salju, sredjuju im posao, pa na kraju uzimaju i neke pare za to.


Hej a daj se ti raspitaj malo u svojoj drzavi dali je bilo ovakvih slucajeva!?

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Nažalost Moby je prevara....me?unarodna
« Reply #14 on: 20/November/2012 »
Meni sve tu smrdi. Za ukrcaj na brodove kompanija plaća agentu za svakog čovjeka. Pa zar bi ti išla raditi za nekoga bez da znaš da li će ti platiti za odrađeni posao, bez ikakvog ugovora ? ? ? Nije Suzi od jučer u ovom poslu.
To bi bilo isto da ja otvorim neku web stranicu i kažem da na Marsu kompanija Marsovac traži ljude za rad,  a plaća je 10 000 dolara. Poberem vam proviziju i onda kad sve propadne kažem da je kompanija kriva.