Author Topic: Jel netko dobio poziv?  (Read 64888 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline eddie1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Jel netko dobio poziv?
« on: 20/November/2012 »
Jel netko dobio poziv

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: ugovor
« Reply #1 on: 20/November/2012 »
To i mene zanima (fotosi još čekaju drugi skype intervju)  :hehe:
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #2 on: 20/November/2012 »
Kakav poziv ?
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #3 on: 20/November/2012 »
Misli poziv na ukrcaj, LoE, ili da radi vizu nakon sto je poslan medical EP ... kada bude valjda ce neko da se javi, bar od nas sto pratimo forum, i malo jasnije da pises u nazivu teme ne znaju svi dokle si ti dosao sa procedurom i na sto mislis.
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #4 on: 20/November/2012 »
Misli poziv na ukrcaj, LoE, ili da radi vizu nakon sto je poslan medical EP ...

Ne možeš ti znati na čega on misli, što se mene tiče, možda misli na poziv telemarketera da kupiš novi madrac ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #5 on: 20/November/2012 »
A moze biti - dormeo   :D, a pretpostavljala sam da misli na to jer je naziv teme prvo bio "ugovor"  i recenica jedna "jel neko dobio ugovor"  nesto u tom smislu  :smack:
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #6 on: 21/November/2012 »
Evo dobila upravo mail iz EP-a, piše da sam dobila posao - tako da, čini se, nema drugog intervjua za fotografe  :yeah: e sad, slijedi opet agonija čekanja  :waiting: for further instructions, jel...
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #7 on: 21/November/2012 »
Vjerovatno ce ti danas u toku dana ili sutra poslati mail gdje mozes da radis ljekarski, i onda cekamo LoE za vizu.
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #8 on: 21/November/2012 »
uf, uz medical, ima još gomila posla - napraviti pomorsku, putovnicu :smack: i kupiti fotoaparat. Paralelno, već rasprodajem viškove stvari, nakon medicala, sve ću dat na oglasnike i na buvljak. E da, i moram dat otkaz, al naravno tek nakon Loe  :yeah:
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #9 on: 21/November/2012 »
Meni pomorska ne treba, bar tako mislim da to vazi samo za drzavljane HR, samo medical i viza i adios amigos  :-))))'  necu prodavati nista, digla sam kredit, vidjet cemo koliko je to pametno bilo  :hehe: a prestat cu da radim mozda 10-ak dana prije ukrcaja
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #10 on: 21/November/2012 »
Da, pomorska je samo za RH, a zbog kredita i idem na brod, kad ga otplatim nema više te rabote na mom računu, cash only in the future   :) e super je što refundiraju trošak vise i medicala  :-))))' radim i ja do zadnjeg trenutka, svaka kuna je važna  :deda:
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #11 on: 21/November/2012 »
A i za vizu novac vracaju ? Vidis to nisam znala, iz EP su mi rekli da za medical daju 150 dolara i avionsku kartu, vjerovatno treba cuvati onu uplatinicu iz banke kada se uplati za vizu ili postoji nekakav drugi racun ?
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #12 on: 21/November/2012 »
na prezentaciji regruterica rekla - plaćaju kartu, a medical, visa su refundable, treba obavezno ponijeti račun ili dokaz o uplati, pa dobiješ pare na brodu. Možda sam ja nešto krivo ukapirala, al mislim da mi je još jedan dečko s intervjua to rekao. U svakom slučaju nije zgorega ponijeti račune  :money: ništa ne gubiš
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #13 on: 21/November/2012 »
Da nista ne gubimo, a vidjet cemo za par mjeseci iz prve ruke sta i koliko vracaju  ;)
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #14 on: 21/November/2012 »
jesi bila na intervju u ZG 26.10 ili negdje drugdje?
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.