Author Topic: Jel netko dobio poziv?  (Read 64663 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #15 on: 23/November/2012 »
Ja sam bila 25.10. u hotelu "I" u Zagrebu
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #16 on: 23/November/2012 »
Onda smo bile na istom intervjuu, sori, falila sam datum, 25.10.
Zanimalo me tko je od photosa i ostale ekipe s tog intervjua još prošao, nisam pokupila kontakte, nažalost :-(
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline Charlie

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
  • ~ Drunkenness is nothing but voluntary madness ~
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #17 on: 30/November/2012 »
Je l' smo provalili sta je Eddie mislio, da l' poziv da smo prosli glavni ili poziv da se ukrcamo?!  :hmm:
11.06.2012 Provera Engleskog preko Skype-a: Check, 15.06.12 Preliminarni intervju: Check, 1.11.12 NCL Glavni intervju:Check, Medical - 27.09.13 - In Progress, 14.10.13 Ship out date - In progress

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #18 on: 30/November/2012 »
Poziv da vadimo vizu i da se ukrcamo, vec je negdje prije pisao o pozivu/mail-u dal smo prosli glavni.  :waiting:
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline tacaaco

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #19 on: 30/November/2012 »
Znaci jos nije niko dobio LoE.... :waiting:...Valjda cemo dobiti pre 2013 :moli:, s obzirom da pisu da u januaru stari odo odmarati da bi se ukrcali na novi brod u aprilu...Niad se ne zna  :hmm: -()-

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #20 on: 01/December/2012 »
u RH stižu pozivi iz agencije jedino za tečaj D1, tj pomorsku knjižicu, drugih info zasad nema...
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #21 on: 02/December/2012 »
Ja sam iz Bosne, mislim da meni ne treba pomorska knjizica-negdje sam to vec pisala, nama su rekli da uradimo medical i da ga posaljemo, sutra ili u utorak cu poslati pa cu da vidim sta i kako dalje, mada milslim ce mi reci da sada moram cekati neko vrijeme pa da mi za vizu jave, tako je bilo sa dva momka koji su zajedno sa mnom prosli interview za istu poziciju. Pisat cu sta su mi tacno rekli  :)
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline soneboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #22 on: 22/December/2012 »
Ljudi ima li nekih novosti u vezi ukrcaja,vize,bilo sta?...Ja polako ludim oT :D

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #23 on: 22/December/2012 »
Nisi jedini. Jedino za liječnički pregled, u RH mora biti gotov do 5.1. Das ist alles.
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline soneboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #24 on: 22/December/2012 »
Nisi jedini. Jedino za liječnički pregled, u RH mora biti gotov do 5.1. Das ist alles.
Pa dobro i to je neki znak,ako je 5.1 deadline verovatno ce posle toga da nam salju papire za ambasadu i ostalo...

Offline karlak

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #25 on: 23/December/2012 »
 :pop: vidjet ćemo uskoro
I used to lie in bed in my flat and imagine what would happen if there was a zombie attack.

Offline tacaaco

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #26 on: 27/December/2012 »
Ljudi ima li šta novo??  :waiting:  :waiting:

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #27 on: 27/December/2012 »
Ja sam im poslala uradjen medical, i nisu mi nista pisali, onda sam im par dana kasnije napisala da nisam u mogucnosti da idem na brod sigurno narednih 6,7 mjeseci, za par minuta su mi napisali samo da im se javim kad mognem, toliko od mene.
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline merlinian23

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #28 on: 29/December/2012 »
Svi ludimo polako, refresh-am mail 500 puta dnevno.. Valjda cemo uskoro dobit sretnu vijest :)

Offline milicar

  • Registered
  • *
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Jel netko dobio poziv?
« Reply #29 on: 30/December/2012 »
I ja cekam za bar waiter poziciju..sve sam poslala...nego pitam se da li treba vakcina MMR?..Ne znam da li sam dobro razumela,ali ne mozes uci u USA recimo,ako nisi vakcinisan/na MMRom...imam pitanje,da li znate da  li uopste idete u Evropu ili USA?Ja nakupovala letnje stvari,ahaha  sad kad me bace negde na Aljasku...a i zamislite koliko bi mi kofera trebalo za zimske stvari :)POZZ SVIMA!!!