Author Topic: Treba da pocnem da radim u Hotelu Fairmont u Dubai, ima li neko iskustva tamo?  (Read 13523 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
ako si već prihvatio posao, onda idi radi, pa nam javi kako je tamo da ubuduće znamo.  +U+

šta hoćeš? Fairmont ti je luksuzni hotel.

A Dubai, to nek ti drugar javi kako je. koliko znam: toplo je, ima peska svuda, arapska je zemlja, ima puno nafte i visokih zgrada.  -()-

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Vi ne vidite dobro.
Rodjak radi u drugom hotelu kao barmen i javio mi je gdje i kome da se obratim za rad u drugom hotelu.
Ja sam sve to obavio, i dobio posao a vi mi ubacujete je*ene brodove.
Ja ne trazim posao na brodu ili tako nesto.
Ja samo hocu koji dobar savjet ovdje i sta mi mogu ljudi odavde reci jos nesto.

Dečko vrati se u školu i nauči se čitati. Nitko ti nije spominjao brodove osim što je @mali remorker spomenuo da je aplicirao za brod. Možda bi  trebao posjetiti i okulistu, al svakako psihijatra jer haluciniraš o brodovima i da malo smiriš živce.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Ja samo hocu koji dobar savjet ovdje i sta mi mogu ljudi odavde reci jos nesto.

Mani se ovog foruma.

p.s. Nema na cemu.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Čovjek je lijepo pitao za info, na forumu koji ima domenu www.inozemstvo-posao.com, ne posaonabrodu.com
Pogodio je i temu gdje treba pitati: Posao u Kataru & Ujedinjenim Arapskim Emiratima

Tako da ... molim da ga se prestane napadati. Nije jedini na forumu koji ponekad upotrebi neprikladan pridjev.

On Topic: Ja sam bio u Dubaiu ali ne u tom hotelu. Ono što sam primjetio je da je radna snaga većinom sa Filipina, iz Thailanda, Indije i Južne Amerike.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Budući da traži savjet onda bi trebao imati barem minimum pristojnosti prema onima od kojih ga traži.

Offline aerumdei

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Ja sam trazio savjet ali evo ga jos nisam dobio, :waiting: naravno da sam se iznervirao jer ne zelim da mi iko pominje brodove  :plovim: nego ono sto mene zanima :rtfm:

Offline HrGa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 135
  • Prodajem ulje...
    • View Profile
Ja sam trazio savjet ali evo ga jos nisam dobio, :waiting: naravno da sam se iznervirao jer ne zelim da mi iko pominje brodove  :plovim: nego ono sto mene zanima :rtfm:

tesko da ce ti netko i pomoci savjetom a da nije vezano za brod.. jer da si i malo citao forum shvatio bi da 99% aktivnih ljudi ovdje je vezano za brod.. ove teme postoje koje nisu vezane za brod.. ali pogledaj koliko se pise i sto se pise... pa ti je sve jasno..

sretno..

poz
nabijem te...