Author Topic: Jel ide u prilog ako u CV spomenem da rasturam Adobe Photoshop?  (Read 1722 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline McDarda

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
  • hattrick
    • View Profile
Sori za refreš, al vidim aktvan je dubica, pa de dubica napisi i okaci ako imas sta sa koledža za fotografa...

Jel ide u prilog ako u CV spomenem da rasturam adobe photoshop vec par godina, pitam zato sto neznam dal se koristi gdje ps on ship :P

I onako usput, ako neko zna kad je next intervju!?

laFa :)

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Evo ja cu da ti kazem.. Znanjem photoshopa pokazaces da nisi tupan,ali to je isto tako mac sa 2 ostrice,jer,ukoliko nemas srece da imaju dobrog printera na tebe ce se svesti printanje,sto vjeruj mi nije lako. Ja dok sam bio fotograf,radio sam kao printer cak i po 18h. Dobro je znati,ali i nemoras se pohvaliti,pogledaj prvo situaciju kakva je na brodu,pa onda odluci da li da se predstavis sa tim znanjem ili ne. :uzdravlje:

Offline McDarda

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
  • hattrick
    • View Profile
How the Grinch stole printer  :haha:

Uglavnom... hvala, čitam tu, pišu nebi foto preporučio ni najgorem fotografu, treba imat želudac,

šta vam je ljudi, ako menadžer kaze pitaj opet pitaj opet, sreća pa me majka rodila bez dlake na jeziku, a uz to i kutlurnog,

tak da mi nece bit problem i 20 puta jednom covjeku reci da stane da ga slikam, tog gosta vidim sad, i nikad vise :)

Kontam... tu je prvenstveno ljudima glupo prici jednom te istom gostu i pitat iznova za slikanje, meni ne haha :)

Imam neke ciljeve, odraditi ugovor, dva, tri mozda, i obnovit malo opremu, te si otvorit mali studio :) Peace...

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
To je to.. GOste vidis sad i nikad vise. Tako da se okreni sprdnji sa njima,mislim gledaj ih kao da si na party-u u penzionerskom domu :)