Author Topic: Šta je s nama koji ?ekamo ukrcaj preko A priori?  (Read 2505 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
 Eto mene opet ...    :hekla:
pa da počnem .. svi znamo šta se izdogađalo s Moby , svim tim ljudima i Suzi ... E pa ovako ima li itko viziju toga šta bi se desilo da joj oduzmu licencu?  :neee:
Naime , čekam ugovor koji mi preko nje treba stici . Intervju sam prosla , posao dobila i sad u ponedeljak 26.11.2012 idem polagat tečaj d1 . Suzi sad nema vremena odgovarat na mailove pa me zanima šta misli netko od veterana . Da li ukoliko nešto pođe po zlu mogu kontaktirati izravno Carnival , objasniti sve i očekivati da će mi direkt poslati LoE?
...Jaooo  a neki dan sam otvorila topic kako me panika uhvatila i sad se sve ovo nadogađalo ....   :pad:

 :pilot:
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline Bumblebee

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Šta je s nama koji ?ekamo ukrcaj preko A priori?
« Reply #1 on: 22/November/2012 »
Eto mene opet ...    :hekla:
pa da počnem .. svi znamo šta se izdogađalo s Moby , svim tim ljudima i Suzi ... E pa ovako ima li itko viziju toga šta bi se desilo da joj oduzmu licencu?  :neee:
Naime , čekam ugovor koji mi preko nje treba stici . Intervju sam prosla , posao dobila i sad u ponedeljak 26.11.2012 idem polagat tečaj d1 . Suzi sad nema vremena odgovarat na mailove pa me zanima šta misli netko od veterana . Da li ukoliko nešto pođe po zlu mogu kontaktirati izravno Carnival , objasniti sve i očekivati da će mi direkt poslati LoE?
...Jaooo  a neki dan sam otvorila topic kako me panika uhvatila i sad se sve ovo nadogađalo ....   

 

Suzi znan da si utucena zbog svea sta se desilo za Moby, al moran pitat i smirit nekoliko ljudi, ukljcujuci sebe.
Oce li  ova cijela situacija s Mobyen utjecat na nas ukrcaj na Carnival?! Da znam napisat ljudima na forumu da ne stvaraju vecu strku nego sta je.
Drži se!


odgovor:
kao sto sam rekla i Ivani; ne vidim zasto bi netko kaznjavao Vas zbog ovog kriminala koji se dogodio; za sada nema nikakvih ruznih info, a sutra cu valjda uspjeti pricati s nekim iz Ministarstva mora...osim sto cu ici dati izjavu na jos koji odjel policije u Hr i Italiji :(((((((( da se evtl napravi sve sto je moguce i udje se mafiji u trag...
ne mogu niti zamisliti koja frka mora biti na forumu/forumima :(((((((((((
glavno da sam ljude dovela zive i zdrave doma i sada krecem u ofenzivu da dodju k sebi i psihicki i financijski!!!



Kako nema vremena  +U+

Offline trcakz

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Šta je s nama koji ?ekamo ukrcaj preko A priori?
« Reply #2 on: 22/November/2012 »
Intervju sam prosla , posao dobila i sad u ponedeljak 26.11.2012 idem polagat tečaj d1

Ja sam položio d1 odmah poslije intervjua. Daj mi, molim te, reci dal si rezervirala termin u ambasadi, pa ga svako malo odgađaš ili nisi još? Ja sam rekao da mogu ići ASAP, pretpostavljam i ti isto..

Offline rosie2507

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Šta je s nama koji ?ekamo ukrcaj preko A priori?
« Reply #3 on: 23/November/2012 »
Ja sam položio d1 odmah poslije intervjua. Daj mi, molim te, reci dal si rezervirala termin u ambasadi, pa ga svako malo odgađaš ili nisi još? Ja sam rekao da mogu ići ASAP, pretpostavljam i ti isto..
Nisam još rezervirala termin jer mi ugovor nije stigao pa nisam htjela nikakve prijave online slat da ne zauzimam mjesto nekome tko je možda već dobio ugovor . i ja sam rekla asap , al ko zna kad cu na red doc  :pad:
Kako to da tebi ugovor još nije stigao? dosta ass. waitera ide sad za mjesec dana
Bolje je napraviti pogrešku punom snagom svoga bića,nego pažljivo izbjegavati pogreške bojažljiva duha.Odgovornost znači prepoznati i zadovoljstvo i cijenu,izabrati na osnovi te spoznaje,a zatim živjeti s tim izborom bez zabrinutosti.

Offline jimmy

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Šta je s nama koji ?ekamo ukrcaj preko A priori?
« Reply #4 on: 23/November/2012 »
Ja sam položio d1 odmah poslije intervjua. Daj mi, molim te, reci dal si rezervirala termin u ambasadi, pa ga svako malo odgađaš ili nisi još? Ja sam rekao da mogu ići ASAP, pretpostavljam i ti isto..

trcakz kad ti je ukrcaj? ako ti je sad u 12.-om mjesecu, nemoj se z*je*avati s terminom..

Offline trcakz

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Šta je s nama koji ?ekamo ukrcaj preko A priori?
« Reply #5 on: 23/November/2012 »
prekjučer sam poslao mail Suzi, ali mi u odgovoru nije spominjala odlazak u 12. mjesecu.. pretpostavljam da mi bude na vrijeme javila  :hmm:

Offline bo1987sk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Šta je s nama koji ?ekamo ukrcaj preko A priori?
« Reply #6 on: 23/November/2012 »
I ja sam rekao Suzi nekoliko puta da bi išao ASAP  :D Ali što mi to vrijedi kada mi nije došao ugovor :haha: Pogotovo kad nas kandidate za college ne uzimaju baš često i u velikom broju... Nadam se da će početkom ili polovicom 12. mjeseca stići ugovori i za nas pa da budemo išli nakon nove godine ili tak nekad  :D