Author Topic: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?  (Read 14989 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milojko

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #15 on: 29/January/2013 »
Ja sam prje nekoliko dana platio EP-u 250 Eura.... tako da iz prve ruke evo ga....
sef i ovi malo iskusniji mogu mozda da pobiju moju cinjenicu da je razlika izmedju departmenta, za sto ne vidim razlog sto bi bilo, ali eto.... Energopetrolu (citaj Employment Power) ne treba nalaziti previse mana.... ilegalno jeste ovako onako sta ja znam ali ako vam vec uzimaju onda ih i zaposlite.... recimo ja sam samo ds 160 zavrsio oni su sve ostalo sto se tice vize tako da barem 50 od tih 250 je opravdano, nadoda se tu jos nekih sitnica o kojima ne moramo da brinemo....ne pokusavam da ih opravdam uopste ali samo zelim reci da vam to daje za pravo da ih maltretirate emailovima i pozivima kad god vam nesto treba ili vas interesuje, cak stavise ja ih nazovem predstavim se i kazem nemam kredita nazovite me molim .... a posto imaju obicaj da budu bezobrazni pa se okrecu stereotipu (u mom slucaju glupi bosanac) kad se to desi ja se osvrnem na 250 eura pa im to uvijek dodje kao hladan tus.... toliko :D

  ="" hvala druze na info i na savjetu kako da iskoristim tih 250 eurica. samo jos da docekam taj LOE...

Offline eddie1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #16 on: 08/March/2013 »
ja idem za restourant stewarda i placam agenciji EP u zg 100€ ...

Offline eddie1992

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #17 on: 28/March/2013 »
evo da potvrdim 100€ sam platio agenciji ...

Offline CrazyStops

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 54
  • Ennyn Durin Aran Moria. Pedo Mellon a Minno
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: AIDA
  • Recruitment Agency: Employment Power (USPINJACA)
  • Job Title: Senior Cage Manager
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #18 on: 27/January/2014 »
evo da potvrdim 100€ sam platio agenciji ...

Dali si bio na brodu ili još uvijek čekaš LOE, naime ja sam se prijavio kod njih i rečeno mi je da je na kraju 2 mjeseca sada interview, i isto tako su mi rekli nekih 100-tinjak € ?

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #19 on: 28/January/2014 »
Dali si bio na brodu ili još uvijek čekaš LOE, naime ja sam se prijavio kod njih i rečeno mi je da je na kraju 2 mjeseca sada interview, i isto tako su mi rekli nekih 100-tinjak € ?

otvoreno si ih pita kolika je provizija ili su ti sami naglasili?

Offline CrazyStops

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 54
  • Ennyn Durin Aran Moria. Pedo Mellon a Minno
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: AIDA
  • Recruitment Agency: Employment Power (USPINJACA)
  • Job Title: Senior Cage Manager
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #20 on: 30/January/2014 »
otvoreno si ih pita kolika je provizija ili su ti sami naglasili?

Ovoreno sam ih pitao, i rekli su mi oko 100 €

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #21 on: 31/January/2014 »
Ovoreno sam ih pitao, i rekli su mi oko 100 €

aha ok thanx  ;) baš me zanima koliko će meni reć kad ih pitan... tribala bi bit ista cifra. a ista nan je i kompanija..

Offline CrazyStops

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 54
  • Ennyn Durin Aran Moria. Pedo Mellon a Minno
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: AIDA
  • Recruitment Agency: Employment Power (USPINJACA)
  • Job Title: Senior Cage Manager
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #22 on: 02/February/2014 »
aha ok thanx  ;) baš me zanima koliko će meni reć kad ih pitan... tribala bi bit ista cifra. a ista nan je i kompanija..

A koji ti je to ugovor ?

I kad su ti rekli da je Interview, a ako je već bio, reci mi kako e to na prvi dan na brodu ?

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #23 on: 03/February/2014 »
A koji ti je to ugovor ?

I kad su ti rekli da je Interview, a ako je već bio, reci mi kako e to na prvi dan na brodu ?

čekan poziv za glavni intervju. triba je bit ovih dana, ali je kompanija odgodila za ožujak. tako da čekan poziv. pozicija je youth counselor. ništa više ne znan  -()-

e da zaboravila san napisat. prvo san dobila poziv od agencije i tad je obavljen taj razgovor (nisan ni bila svjesna da je to zapravo intervju) i tad mi je rečeno da će odma sljedeći tjedan bit intervju s kompanijon i to me šokiralo jer se sve prebrzo odigralo. i evo sad je ipak odgođen :/

Offline CrazyStops

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 54
  • Ennyn Durin Aran Moria. Pedo Mellon a Minno
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: AIDA
  • Recruitment Agency: Employment Power (USPINJACA)
  • Job Title: Senior Cage Manager
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #24 on: 06/February/2014 »
čekan poziv za glavni intervju. triba je bit ovih dana, ali je kompanija odgodila za ožujak. tako da čekan poziv. pozicija je youth counselor. ništa više ne znan  -()-

e da zaboravila san napisat. prvo san dobila poziv od agencije i tad je obavljen taj razgovor (nisan ni bila svjesna da je to zapravo intervju) i tad mi je rečeno da će odma sljedeći tjedan bit intervju s kompanijon i to me šokiralo jer se sve prebrzo odigralo. i evo sad je ipak odgođen :/

Ja ti savjetujem samo strpljivo, ja sam isto strpljiv, a ako je tebi otkazan i meni je sigurno pošto smo oboje u EP, za NCL, kako je prošao taj prvi interview, što su te pitali i s kim si pričala ?

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #25 on: 07/February/2014 »
dakle, prvi put kad san ih kontaktirala (prije nekih misec dana) siniša mi reka da pošaljen CV i ostalo i nakon toga mi se više niko nije javija. tek nakon 10ak dana i više san dobila poziv i sa mnon je priča tomislav. reka je da me prijavija za youth counselor (mada san se ja prijavila za shop), pita me znan li engl i odjednom počeja s pitanjima - da opišen svoj sadašnji posa, pa bivši posa, iskustva itd. zateka me nespremnu i u poslu (držala san jednome učeniku repeticije i istovremeno obavljala s njin intervju  ""]] ) tako da nisan bila ni svjesna da san zapravo intervjuirana! trajalo je nekih 10ak minuta, ma i manje. zapravo san ja ubrzavala stvar jer nisan očekivala poziv i bila san na prišu, a njemu se baš razgovaralo :P i reka mi da će za niti tjedan dana bit gl. intervju. ja se šokirala. na brzinu izvadila sve dokumente, prevela na engl, ispunila papire koje mi je on posla na mail itd. i na kraju je ipak odgođen. ma strpljiva san, čak mi je i dobrodošlo zbog nekih drugih razloga.
tebi je ovo prvi ugovor ili? i kad ti je treba bit intervju? jesi već obavija intervju s agencijon?

Offline CrazyStops

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 54
  • Ennyn Durin Aran Moria. Pedo Mellon a Minno
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: AIDA
  • Recruitment Agency: Employment Power (USPINJACA)
  • Job Title: Senior Cage Manager
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #26 on: 09/February/2014 »
dakle, prvi put kad san ih kontaktirala (prije nekih misec dana) siniša mi reka da pošaljen CV i ostalo i nakon toga mi se više niko nije javija. tek nakon 10ak dana i više san dobila poziv i sa mnon je priča tomislav. reka je da me prijavija za youth counselor (mada san se ja prijavila za shop), pita me znan li engl i odjednom počeja s pitanjima - da opišen svoj sadašnji posa, pa bivši posa, iskustva itd. zateka me nespremnu i u poslu (držala san jednome učeniku repeticije i istovremeno obavljala s njin intervju  ""]] ) tako da nisan bila ni svjesna da san zapravo intervjuirana! trajalo je nekih 10ak minuta, ma i manje. zapravo san ja ubrzavala stvar jer nisan očekivala poziv i bila san na prišu, a njemu se baš razgovaralo :P i reka mi da će za niti tjedan dana bit gl. intervju. ja se šokirala. na brzinu izvadila sve dokumente, prevela na engl, ispunila papire koje mi je on posla na mail itd. i na kraju je ipak odgođen. ma strpljiva san, čak mi je i dobrodošlo zbog nekih drugih razloga.
tebi je ovo prvi ugovor ili? i kad ti je treba bit intervju? jesi već obavija intervju s agencijon?

Prvi ugovor, da.
Intervju bi trebao biti pred kraj drugog mjseca, tako su barem rekli  -()-
A došao sam u agenciju predao sve papire i malo s njima popričao a sad dali je to bio interview ili ne, to nitko nezna     :nono:

Offline CrazyStops

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 54
  • Ennyn Durin Aran Moria. Pedo Mellon a Minno
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: AIDA
  • Recruitment Agency: Employment Power (USPINJACA)
  • Job Title: Senior Cage Manager
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #27 on: 12/February/2014 »
dakle, prvi put kad san ih kontaktirala (prije nekih misec dana) siniša mi reka da pošaljen CV i ostalo i nakon toga mi se više niko nije javija. tek nakon 10ak dana i više san dobila poziv i sa mnon je priča tomislav. reka je da me prijavija za youth counselor (mada san se ja prijavila za shop), pita me znan li engl i odjednom počeja s pitanjima - da opišen svoj sadašnji posa, pa bivši posa, iskustva itd. zateka me nespremnu i u poslu (držala san jednome učeniku repeticije i istovremeno obavljala s njin intervju  ""]] ) tako da nisan bila ni svjesna da san zapravo intervjuirana! trajalo je nekih 10ak minuta, ma i manje. zapravo san ja ubrzavala stvar jer nisan očekivala poziv i bila san na prišu, a njemu se baš razgovaralo :P i reka mi da će za niti tjedan dana bit gl. intervju. ja se šokirala. na brzinu izvadila sve dokumente, prevela na engl, ispunila papire koje mi je on posla na mail itd. i na kraju je ipak odgođen. ma strpljiva san, čak mi je i dobrodošlo zbog nekih drugih razloga.
tebi je ovo prvi ugovor ili? i kad ti je treba bit intervju? jesi već obavija intervju s agencijon?

Evo danas dobio mail od Siniše.
Kaže, još nismo dobili datum Interviewa     :moli:

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #28 on: 13/February/2014 »
valjda će bit u ožujku.. nadajmo se. čekan njihov poziv ko ozebli sunce  +U+ jesu li tebe išta konkretno uputili u taj glavni intervju jer ja doslovno neman nikakvu komunikciju s njima.  ""]]

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Koliko se placa agenciji za prvi ugovor?
« Reply #29 on: 09/March/2014 »
Josip Pavlinić, jesu te pozvali na intervju?