Author Topic: Medicinski pregled Novi Beograd-Detalji i jedan pomalo smjesan dozivljaj  (Read 2204 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Pa da pocnemo..

21.11.2012.godine
Dodjem ti ja u Beograd,bilo je odprilike 5 sati ujutro,sacekam brata iz Sombora.Dodje ti on i sta da radimo ..?Idemo odma do Medicine rada u Novom Beogradu,kazu prije 7 najbolje da se dodje.
Kaze brat tramvaj broj 7,i tako i bi,udjemo mi u tramvaj,nadajuci se to je to idemo..poslije nekoliko kilometara nadjemo se u sred p.m :S ..upitamo ljude u tramvaju kad oni rekose "auu pa vi ste pogresili,ovo je pogresan pravac" i tako mi ljepo izadjemo,upitamo druge..kazu BUS BROJ 7 reko bravoo junace :D.
Trazii,i trazii,pitaj i pitaj i tako dodjemo tek oko 7.45 do Medicine rada.
Javimo se na salteru,predamo licne karte dok teta popuni neke papire za nas,platimo 8240 dinara i krenemo..
Na papiru vam pisu sve sobe u kojoj trebate da idete,ovo govorim za Princess kompaniju..sve vam je u toj zgradi.
Prva soba labaratorija,davanje krvi i mokrace..eh sad pazite ovo :D.
Poslije 4 i pol sata mog putovanja do Beograda i jos nekoliko do medicine naroda,znaci ja sam pukao.
Pametni sofer nije stajao da obavimo nuzdu,i ja kontam ajde dacu krv valjda ce urin kasnije..
Odem do WC-a olaksam se ko coek,sav sretan i opusten.
Kaze teta e sad cemo da vadimo krv,tako i bi,dao sam krv kad rece sad urin.
Meni oci kao farovi od Fapa,rekoo pa gdje me nadjeste sad taman obavio posao haha..jbg nisam mogao odma.
Kaze ona evo vama tople vode pijte pa dodjite kasnije,reko ma sve ok.
Odem dalje da radim po sobama,vidim nista..reko bratee daj vode pomagaj !

Uradim snimak pluca,nastavim sa pregledom ociju,malo me doktor ispuca po koljenima da vidi reflekse,pita da li sam imao povrede glave,i tako ta formalna pitanja.
Kad ono krenulo je,idemo urin da uradimo..kad me teta vidjela kaze opa evo tebe.
A ja fino ko gospodin u WC i napunim do kraja!Kad je vidjela kaze bravo momce hahaha..
Znam da ljudi vole malo humora i citanja pa ajde malo na zezanciju da bacimo :D
Btw nastavimo dalje..Ne morate da idete po redu,ako je guzva u jednoj sobi kod nekog doktora,idemo dalje samo kucajte  na sledeca vrata.
Takodje radite pregled Uho,grlo,nos,zatim sluh.
Pregled srca,prikace na vas sprave neke kao da ste pokusni kunic.
U istoj toj ordinaciji vas vazu i mjere visinu.
Takodje pregled ociju,ko nosi naocare neka ne brini jer sam jedan od tih sto ih nosi.
Pregled se vrsi sa i bez naocara.
Ostali pregledi su ispitivanja,oko nekakvih bolesti da li je neko od familiji imao kakva oboljenja,ispitivanja kod psihologa.

Kad sve zavrsite,odete na salter i predate papire sto ste dobili tamo,oni vam kazu kad da dodjete po nalaze.
Sa tim nalazima koji dobijete na salteru idete kod "glavnog" doktora da to sve provjeri,njegova je zadnja FIT ili NOT FIT.
Na salteru vam kazu broj sobe gdje idete.

Nadam se da je bilo malo smjeha,i da vas nisam smorio sa ovim,inace sam malo "caknut" sa zezancijom ali sta da vam kazem :)

Btw viza mi ce mi biti gotova u petak,tako da samo mislim o ukrcaju i bjezanju iz ove Vukoje***e.
Ako neko ima nesto da pita,saljite poruke.
Pozz raja bez ja**a :D



Better to fight for something than live for nothing.

Offline IVAN87

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
I ja nameram da se prijavim za Princess. Na koje polne bolesti su te testirali?

hepatitis b i c i Hiv