Author Topic: Da li ste nekada videli bar stjuarta - devojku na Carnivalovim brodovima?  (Read 2483 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline medjutim

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Zdravo pomorci !

Ovu anketu sam postavio iz razloga sto se na Carnival Imaginationu desila velika nepravda.
Moja sestra nije prosla Bar College zbog tricavih 2% koji su joj falili za prolaz, pa je Bar college trener postavio na poziciju bar steward.
Druga opcija je bila da se vrati kuci.

Ja radim na Carnivalu vec 5 godina u engine departmentu i do sad nisam nikad video ni cuo da devojkama daju da rade taj nikako placen i tezak posao.
Na Imaginationu sam bio 3 ugovora, ''ispratio'' sam tolike koji su prosli trening i dobili diplome, a bilo je svakakvih ali ovako nesto jos nisam video.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pala na testu na koledzu.  :nono:
Ljudi pišu prolaziš ako samo malo paziš. Ajajajajaj .....
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Nisam vidio, ali kazu da su na college-u prije mene dvije nase djevojke pale, jedna je otisla doma, a druga je navodno ostala kao bar boy.
Sada sumnjam da je bas bila bar boy, mozda su je prebacili na asst.waiter, jer posao bar boy-a nijedna cura nebi izdrzala ni 2 dana, budimo realni.
A sefe slazem se sa vama, malo paznje i ucenja je dovoljno da se prodje college.  ::yes::
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..

Offline medjutim

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Nisam vidio, ali kazu da su na college-u prije mene dvije nase djevojke pale, jedna je otisla doma, a druga je navodno ostala kao bar boy.
Sada sumnjam da je bas bila bar boy, mozda su je prebacili na asst.waiter, jer posao bar boy-a nijedna cura nebi izdrzala ni 2 dana, budimo realni.
A sefe slazem se sa vama, malo paznje i ucenja je dovoljno da se prodje college.  ::yes::

Prika moja sestra pocinje vec trecu nedelju kao bar stjuart i

Offline mixy

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Prika moja sestra pocinje vec trecu nedelju kao bar stjuart i

E pa svaka joj čast. To je jako j*ben posao.
Ne sanjaj svoj život, živi svoj san..