Author Topic: Dali netko ima neke savjete za Budimpestu u svezi hostela?  (Read 3858 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Dali netko ima neke savjete za Budimpestu u svezi hostela !

Offline jimmy

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Wombats je super hostel, i na dobroj je lokaciji

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
www.hostelworld.com ili hostelsclub.com   dva korisna linka za pronalazak hostela u velikom broju gradova, izmedju ostalog i u Budimpesti.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
The Groove Hostel
http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/The-Groove/Budapest/29518?source=adwordsbudapestnamesbff&kid=317399&aid=2&gclid=CPDvuJeo9bUCFa-XcAodHBsAFQ

Najslađi hostel u kojem sam ikad bila, totalno sam se zaljubila!!! 5 min pješke od Hilton Westend (gdje je bio intervju za Starboard).
Jako, jako simpatični i veseli ljudi, čist, uredan, ponudili su nam kavu/čaj čim smo došli, nismo još ni platili sobu(!!). Posteljina miriši, kupaona isto čista. I što je najvažnije noć je 7,5e!! Imali smo i balkon u sobi na kojem se može pušiti, a dali su nam i peglu i dasku da si možemo ispeglati robu za intervju!
Ma sve u svemu - čista petica!!  :clapping:

Offline seapanda

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
The Groove Hostel
http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/The-Groove/Budapest/29518?source=adwordsbudapestnamesbff&kid=317399&aid=2&gclid=CPDvuJeo9bUCFa-XcAodHBsAFQ

Najslađi hostel u kojem sam ikad bila, totalno sam se zaljubila!!! 5 min pješke od Hilton Westend (gdje je bio intervju za Starboard).
Jako, jako simpatični i veseli ljudi, čist, uredan, ponudili su nam kavu/čaj čim smo došli, nismo još ni platili sobu(!!). Posteljina miriši, kupaona isto čista. I što je najvažnije noć je 7,5e!! Imali smo i balkon u sobi na kojem se može pušiti, a dali su nam i peglu i dasku da si možemo ispeglati robu za intervju!
Ma sve u svemu - čista petica!!  :clapping:


Ah, super mi je kad mi Riječanke isto razmišljamo :) Sad ima da im napišeš lijepi review na tripAdvisoru ;)
Estas murallas por fuertes que sean, no retienen,
ni retendran nuestros sueños

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Ma kome se ne svidi, taj ne zna šta valja!!  :smack:

Btw napisala sam review!  ::yes::

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
ja sam u Brodveju odseo. Ako  vas ima vise mozete i uzeti apartman za 30EUR koji je fenomenalan. Hostel smestaj je 9EUR za noc. Sobe su nove i ciste. Odeljenja su po dva kreveta...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile
Budget Hostel 9e noc po sobi. Dvokrevetne ili bracni lezaj. 10min prevozom do centra.