Author Topic: Vegetarijanac sam ve? godinama  (Read 2408 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Badger

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Vegetarijanac sam ve? godinama
« on: 26/November/2012 »
Pozdrav svima!

Vidim da je jedna devojka pitala isto, ali nije dobila odgovor, pa da probam ja...
Dakle, vegetarijanac sam već godinama (ne jedem meso, ribu, rakove kao ni bilo kakve sitne morske gmazove...). Jedem jaja i mlečne proizvode (nisam vegan, dakle). Kakva mi je sudbina po pitanju hrane određena na brodu? Da li ste sretali neke slične slučajeve? Trebam li i rukama i nogama da kopam za neku staff poziciju ili ću i kao crew moći da preživim? Nisam preterano zahtevan po pitanju hrane sve dok ona ne sadrži meso...
S obzirom da sam navikao na 5-6 manjih obroka u toku dana postoji li šansa da od nekog većeg obroka odvojim deo za kasnije, napravim neki sendvič ili sl. ili će se ti moji dodatni obroci svesti na neku čokoladicu, čips ili voćku?

Hvala unapred na odgovorima!

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Vegetarijanac sam ve? godinama
« Reply #1 on: 26/November/2012 »
^ mislim da nemas problema, bar na carnivalu (za sta mogu da kazem) bilo je vegeterijanskih sendvica u crew messu i u staff messu ... uvek tone voca i povrca, a i neki mali hlebcici, pa uzmes sam pa pravis sendvice kakve hoces. U staff messu uvek bilo nekog kuvanog jela a da nema mesa, bas za vegeterijance, tipa grasak, kupus i tako te stvari.  

Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline Badger

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Vegetarijanac sam ve? godinama
« Reply #2 on: 27/November/2012 »
Hvala druže! Pretpostavio sam da neko misli i na nas biljojede, a drago mi je da si mi ti to potvrdio... Polako se pripremam, pa prikupljam sve potrebne informacije, a ovo oko klope mi je među glavnim stavkama... :D Ako neko zna da potvrdi za još neku kompaniju, bilo bi lepo... Mada verujem da je manje-više ista situacija na svim brodovima...