Author Topic: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview  (Read 16243 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #15 on: 01/December/2012 »
ne!  :ban:

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #16 on: 14/December/2012 »
Ulazimo u samu zavrsnicu cekanja na rezultate finalnog intervjua. Bar ja i jos jedan momak cekamo i dalje. Ima li jos koga da nije dobio rezultate intervjua? Inace 25ti decembar je poslednji dan kada se zavrsava osma nedelja ili ti cela dva meseca :D Ako treba cekacemo i 25ti samo da rezultati budu pozitivni :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #17 on: 24/December/2012 »
Jos jedna dopuna. Dakle, nas 6 jos ceka na odgovor od kompanije. Sutra ce biti tacno dva meseca od intervjua...znaci haos u glavi i raspad nervnog sistema. Troje ljudi je dobilo posao i dvoje ce uskoro da se otisne iz luke...eto. Aj u zdravlje!
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #18 on: 28/December/2012 »
danas sam i ja dobio obaveštenje da nisam primljen. preko 2 meseca sam čekao odgovor iz amerike. za one koji ne znaju aplicirao sam shop. finalni intervju je bio 25.okt.
u kontaktu sam sa većinom koji su bili aplicirali za staff pozicije i niko nije primljen. danas je nekoliko nas dobilo obaveštenje. jedino još da mali remorker javi šta su mu rekli.

nešto tu ne valja. da je kriterijum toliko visok da niko od shop assistant-a, fotografa, videografa, pursera nije dobio posao, nemoguće. zašto jednostavno ne kažu da ne primaju trenutno nikog na tim pozicijama i da znamo na čemu smo?

za sve koji razmišljaju da idu na brod i razmišljaju na koju poziciju, ne bih vam preporučio da aplicirate na staff pozicije u Princess-u jer niko ne dobija posao, bez obzira na iskustvo i ostalo.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #19 on: 28/December/2012 »
danas sam i ja dobio obaveštenje da nisam primljen. preko 2 meseca sam čekao odgovor iz amerike. za one koji ne znaju aplicirao sam shop. finalni intervju je bio 25.okt.
u kontaktu sam sa većinom koji su bili aplicirali za staff pozicije i niko nije primljen. danas je nekoliko nas dobilo obaveštenje. jedino još da mali remorker javi šta su mu rekli.

nešto tu ne valja. da je kriterijum toliko visok da niko od shop assistant-a, fotografa, videografa, pursera nije dobio posao, nemoguće. zašto jednostavno ne kažu da ne primaju trenutno nikog na tim pozicijama i da znamo na čemu smo?

za sve koji razmišljaju da idu na brod i razmišljaju na koju poziciju, ne bih vam preporučio da aplicirate na staff pozicije u Princess-u jer niko ne dobija posao, bez obzira na iskustvo i ostalo.

tko zna o čemu je riječ - znam samo da mi je drago što nisam išao na intervju  +U+ je li ista situacija i sa zapošljavanjem na Princess preko Kouzona, ili samo Safe Cruise šteka??
Once a sailor, always a sailor.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #20 on: 03/January/2013 »
tko zna o čemu je riječ - znam samo da mi je drago što nisam išao na intervju  +U+ je li ista situacija i sa zapošljavanjem na Princess preko Kouzona, ili samo Safe Cruise šteka??

I ljudi koji su aplicirali preko Kouzona takodje cekaju. Inace, ja jos uvek nisam dobio obavestenje jesam li prosao ili ne. Ova neprolaznost ostalih kandidata mi ne uliva preterano veliku nadu. Ali ajde da sacekam i taj mail pa cemo videti sta ce pisati. Uglavnom, napisacu svakako jesam li ili ne prosao.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #21 on: 03/January/2013 »
I ljudi koji su aplicirali preko Kouzona takodje cekaju. Inace, ja jos uvek nisam dobio obavestenje jesam li prosao ili ne. Ova neprolaznost ostalih kandidata mi ne uliva preterano veliku nadu. Ali ajde da sacekam i taj mail pa cemo videti sta ce pisati. Uglavnom, napisacu svakako jesam li ili ne prosao.

Hvala ti na odgovoru - sad mi je izuzetno drago što sam u datom trenutku donio odluku da neću ići na intervju za Princess preko Kouzona...  :uzdravlje:

Nadam se da si prošao, u svakom slučaju!
Once a sailor, always a sailor.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #22 on: 04/January/2013 »
Hvala ti na odgovoru - sad mi je izuzetno drago što sam u datom trenutku donio odluku da neću ići na intervju za Princess preko Kouzona...  :uzdravlje:

Nadam se da si prošao, u svakom slučaju!

Nada poslednja umire :D a sa njom i vera :D U svakom slucaju mi je jako cudno da je prolaznost tako mizerno mala. Nisam na forumu naisao na slicnu vest. A jos mi je cudnije sve jer sam Princess izbacuje 2 nova broda pa kao kapiram da im treba nove radne snage ili ti modernih robova...neki prijatelji koji rade na pomenutu kompaniju mi kazu da je trenutno frka oko rotacija a samim tim i sa novim ljudima bas zbog ta dva nova broda... Sta god i kako god, evo 2 meseca i nesto preko mail-a jos uvek nema...still counting :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #23 on: 04/January/2013 »
Nada poslednja umire :D a sa njom i vera :D U svakom slucaju mi je jako cudno da je prolaznost tako mizerno mala. Nisam na forumu naisao na slicnu vest. A jos mi je cudnije sve jer sam Princess izbacuje 2 nova broda pa kao kapiram da im treba nove radne snage ili ti modernih robova...neki prijatelji koji rade na pomenutu kompaniju mi kazu da je trenutno frka oko rotacija a samim tim i sa novim ljudima bas zbog ta dva nova broda... Sta god i kako god, evo 2 meseca i nesto preko mail-a jos uvek nema...still counting :D

Pa dobro, recimo da još nije tako kritično. Sve do 3 mjeseca je ajmo reći normalno, iza toga bih lagano pi*dio... Ja čekam neka 2,3 tjedna - nije ugodan osjećaj  :pad: Držim fige da NAM jave uskoro!

P.S. Za koju poziciju si prošao?
Once a sailor, always a sailor.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #24 on: 04/January/2013 »
Pa dobro, recimo da još nije tako kritično. Sve do 3 mjeseca je ajmo reći normalno, iza toga bih lagano pi*dio... Ja čekam neka 2,3 tjedna - nije ugodan osjećaj  :pad: Držim fige da NAM jave uskoro!

P.S. Za koju poziciju si prošao?

Iz agencije je nekoliko puta receno da ce staff pozicije cekati od 1 do 8 nedelja na rezultate. Ne znam sta su tebi rekli. Inace aplicirao sam za JAP.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #25 on: 04/January/2013 »
Iz agencije je nekoliko puta receno da ce staff pozicije cekati od 1 do 8 nedelja na rezultate. Ne znam sta su tebi rekli. Inace aplicirao sam za JAP.

Ma ne, ja sam prošao intervju za Carnival - iako sam trebao ovdje za JAP/JACD... A bit će nešto, iako je čudno da se tako dugo čekaju rezultati
Once a sailor, always a sailor.

Offline kosingas

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #26 on: 04/January/2013 »
Na mom zadnjem brodu =Sapphire Princess=  bila je grupa na obuci za shopi-e i grupa fotografa.
Kod fotografa je bio jedan decko iz BiH i jedan iz srbije a kod shopia niko iz bivse Yuge :pop1:.
Ali citava ekipa je bila klasika, Brazilci, Juzno afrikanci, Fikusi, nikakva zapadna Evropa, ipak nije toliko standard pao :money:
Najteze je prvi put upasti i to stoji. Sve je posle lakse.
"Ko nije plovio,ko nije brodio,
 ko se od orkanskih talasa skrivao,
 taj kao da se upola rodio i kao da je upola ziveo!"-(Mika Antic)

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #27 on: 04/January/2013 »
Kako stvari stoje, i taj prvi put je postalo jos teze upasti :D svi mi pocetnici bi da upadnemo taj prvi put a onda je sve na nama :D ali...
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Oljlja

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #28 on: 08/January/2013 »

Pozdrav svima! Vec duze vreme pratim forum i mnogo korisnih informacija sam pronasla ovde. Super ste ljudi!

Da se nadovezem na vasu pricu... i preko Kouzna je ista situacija. Dobili smo informaciju posle dva meseca da za shop(jewelry) niko nije prosao finalni. Izgleda da postoji problem sa staff pozicijama u Princess-u... ili prosto niko nije zadovoljio kriterijume...   :hmm:


Offline filip_035

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 107
    • View Profile
Re: ?estitke svima - Safe Cruise Final Interview
« Reply #29 on: 09/January/2013 »
Bas cudna situacija sa Princessom  ""]]

oljilja imas PM   :)