Author Topic: Promjena department-a na Carnival-u  (Read 1391 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline elvisssssss

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Promjena department-a na Carnival-u
« on: 27/November/2012 »
Pozdrav svima  :D

Prelistao sam ovaj forum i uzduz i poprjeko :) a nigdje nisam mogao da nadzem odgovor na ovo pitanje.
Situacija je sljedeca. Prijavio sam se za poziciju ass.waiter pocetkom 9-tog mjeseca i prosao finalni interviju u Zagrebu 05.11.2012.
sobzirom da sam zavrsio fakultet za javnu upravu (kada sam  bio na preliminarnom nisam jos uvjek imao diplomu) pa mi je gospodin Andrej preporucio ovu poziciju.
Molio bih sve veterane da mi daju savjet dali da idem na brod na ovu poziciju pa da tamo pokusam promjeniti department ili da ponovo apliciram preko neke dr. gaencije za neku administrativnu poziciju?

Unaprjed hvala.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Promjena department-a na Carnival-u
« Reply #1 on: 27/November/2012 »
Administrativnih pozicija je na brodu vrlo malo, a popunjavaju ih uglavnom ljudi koji su prethodno radili na brodu i imaju sjajno poznavanje brodskih pravila i rutina.
Drugim riječima, te pozicije se najviše dobivaju kao nagrada za dugogodišnji rad.
Kompanije uglavnom žele ljude koji će umirati na nogama, a foteljaši ih ne zanimaju.
Isto tako, primjetio sam da regruter uvijek pita za radno iskustvo, a nikada za radnu knjižicu ili diplomu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)