Author Topic: Riv doo interview jan i feb 2013 Harding Brothers and Starboard  (Read 22938 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Evo malo da se organiziramo molim clanove foruma koji se apliciraju a shop preko RIV doo  za interview  god 2013 Harding /Straboard .Da iznesu svoja misljenja opazanja i planove :embarrased: ""]] :D no;;; . Vidimo se u Budipmesti . :plovim:

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
poz dubica!

i mene zanimaju ti intervjui. da li si već imao preliminarni? pa su pozvani samo oni koji su prošli preliminarni?
i ako imaš još neke info, ne bi bilo loše da podeliš s nama. nisam jedini koga ovo zanima. :)
thanks budy!

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Informacija koju su meni iz RIVa poslali je da je intervju 16. decembra u Beogradu. Ali, nisam sigurna da li je to samo za SPA...  :hmm:
Though she be but little, she is fierce!

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Pa ja sam imao pred interview nista starsno samo provjera engleskog .Dobijo sam ponudu da idem na harding interview u januaru 2013 ali sam odbio ciljam na Starbord  u martu Budimpesta nisam bas neki zagrijan za britance ,imate jos sanse prijavite se na preinterview u BG . ::yes::

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Da, pre-interview je za spa i za shop...

A sto izbegavas Harding?
Though she be but little, she is fierce!

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
idem 15.12 na preliminarni intervju za shop..koliko sam cula tj koliko sam procitala na ovom forumu da je glavni za HB 28.01.2013 a za Starbord u mart 2013...koja je razlika izmedju starborda i HB u platama?zasto se vise ljudi odlucuju za starbord?

Offline markoivkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
to se RIV agenciji trebam javiti ako želim na taj preliminarni 15.dec?

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
da...prijavi se...javi se jeleni il heleni..za shop je 15.decembra u Hotelu Rex..tak su barem meni rekli

Offline la mer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Quote
idem 15.12 na preliminarni intervju za shop..koliko sam cula tj koliko sam procitala na ovom forumu da je glavni za HB 28.01.2013 a za Starbord u mart 2013...koja je razlika izmedju starborda i HB u platama?zasto se vise ljudi odlucuju za starbord?

fixna plaća je veća u HB, od onih basic $500 u Stb, ali generalno, HB prima manje ljudi. starboard ima češće intervju, no zbog lošijih uvjeta, mnogi iz starboarda nakon odrađenog ugovora prelaze u HB.
'Only those who dare to fail greatly can ever achieve greatly.' (R. F. Kennedy)

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
sto znaci da u Hb postoji samo fiksna plata...kolika je fiksna plata u HB?

Offline la mer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
nije samo fixna plaća. fixna plaća u HB je 693 GBP, što je više od $500 u Stb +U+. u obje kompanije imaš i postotak od prodaje, koji se dodaje na taj fixni iznos. općenito, financijski je bolje na HB.
'Only those who dare to fail greatly can ever achieve greatly.' (R. F. Kennedy)

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
la mer hvala na informaciji..nekako kao da vise citala o starbordu na forumu..jel obe kompanije placaju put,vzu,medical?

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
da li jos neko dolazi na peliminarni intervju 15.12?

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Idem ja, ali meni su rekli 16. decembar, mada ovo je za spa... verovatno su podelili na dva dana  :)
Though she be but little, she is fierce!

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
da li neko zna kolika je tacno provizija agencije RIV?