Author Topic: Riv doo interview jan i feb 2013 Harding Brothers and Starboard  (Read 22937 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bahama mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
 Hej, ljudi, pozdrav.. :).. ima li netko tko je prošao preliminarni intervju za HB u Zagrebu 23.11, pa da ide u Budimpeštu? Ako ima, da podijelimo troškove.. :)

Offline deep_blue

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Pozdrav moreplovci.

Nakon dosta vremena i peripetija(privatni problemi) konacno sam dobio poziv za intervju 29.01. u Budimpesti(Harding)
te se nadam pozitivnom ishodu.
Prijavio sam se samo da podijelim s vama tu svjezu vijest,naknadno cu napisati detalje.
Pozz

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
GOOD JOB   :clapping: :clapping:

Offline la mer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Quote
la mer hvala na informaciji..nekako kao da vise citala o starbordu na forumu..jel obe kompanije placaju put,vzu,medical?

Vizu placas sama, medical refundiraju kasnije u vrijednosti oko $150, ako ćeš raditi za Stb, sami plaćamo avionsku kartu u jednom smjeru. Za HB mislim da se plaća samo put do Engleske, a ostalo oni. Neka me netko nadopuni ako zna detaljnije za HB.
Provizija RIV agencije je po zadnjim info 350 eura.
'Only those who dare to fail greatly can ever achieve greatly.' (R. F. Kennedy)

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Pozdrav budući moreplovci, evo link na temu na kojoj sam još prošle godine opisala preliminarni u Kopru.
Sretno svima!  :uzdravlje:

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=4157.0

Offline 8sin

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Pozdrav svima!

I ja idem na final interview za HB u Budimpešto, 29. 1. Zanima me, dali ide još netko za HB i dali možda znate kolko so stroškovi ukrcaja ako radiš za HB? Vidjela sam da se je nešto pisalo o HB, ali nisam zasljedila detaljnije info. :)
 
You know, you never know.

Offline deep_blue

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Ja takodje planiram ici u Budimpestu ako ne bude nekih promjena do tada.
Troskovi ukrcaja su relativno visoki,mislim da ne mogu biti manji od 1000 eura po osobi.
Provizija agencije Riv je 350 eura + medical,viza,avio karta itd..

Offline seapanda

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Ja takodje planiram ici u Budimpestu ako ne bude nekih promjena do tada.
Troskovi ukrcaja su relativno visoki,mislim da ne mogu biti manji od 1000 eura po osobi.
Provizija agencije Riv je 350 eura + medical,viza,avio karta itd..

I ja planiram ići u Budimpeštu 29.1. ako mi netko od Vas kaže detalje u koj hotel u koliko sati??

puno hvala
Estas murallas por fuertes que sean, no retienen,
ni retendran nuestros sueños

Offline 8sin

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Čula sam da je treba za HB iči i u Bristol na neki trening i da od tamo onda ideš direktno na brod, avio karto pa da ti plate oni (do Londona i do broda), pa da ti kasnije na brodu uzme stroškove za let od kuče do Londona od druge plate. A oko hotela i sata znam samo to, da je u Hilton hotelu.. :)
You know, you never know.

Offline deep_blue

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
@seapanda

Ja nisam dobio informaciju o lokaciji i tacnom vremenu,vjerujem da cemo dobiti info na vrijeme.
Ako mi sta stigne na mail javicu svima.


Offline seapanda

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
uglavnom, vidimo se 30.01. u Hiltonu :)
kako putujete?
Estas murallas por fuertes que sean, no retienen,
ni retendran nuestros sueños

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Zasto se nitko ne javlja od ovih koji su 30.1. bili za HB?? Ajmo ljudi, javite kako je proslo   :pop:

Offline goran64

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Samo da javim puno je ljudi popadalo na interview za HB I ja medju njima....tako da je u Budimpesti bio pomor danas smo dobili rezultate ....2 engleskinje i sve su redom rusile,,,,,izgleda da je razocaranje veliko pa ljudi sute,,,,pozz svima

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Nikad mi ti Britanci nisu sjedali zato sam i odbijo HB interview .Daj gogi opisi utiske ,kakva je atmosfera pitanja utisci znatizeljni smo .

Offline goran64

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Pozdrav,evo ovako bilo 50 ljudi ...srbija bosna hrvatska i jedan slovenac....atmosfera medju ljudima super.bile su ti 2 britanke,,,,svako ko je izasao vice super a ja kazem ljudima super super vidjet ces kolko ce nas past....i bijase tako...pitanja su bila,,,,zasto zelite na brod,sta ste radili,sta prvo napravite kad dodjete u ducan gdje radite,sta vas sef misli o vama,imateli kakvo pitanje,kad bi bili spremni otic...5 max 10 minuta,,,,imao sam osjecaj da me uopce ne slusaju neg da samo zaokruzuju i bok,,,,ja neznam vise kakvog to smisla ima tolike ljude porusit pa ne idemo ljudi na mars...idemo na brod prodavat,,,,,za to ne treba nobelova nagrada...i plus toga mi smo vecinom nezaposleni sve i svaki put kosta,,,,malo sam razocaran jer su na pocetku prezentacije poceli pljuvat malo po Starboardu st mi se ne cini profesionalno.Sta se tice ljudi sve super....svi se bore za kruh....i razumijem da nikom nije svejedno ali to glupi britanci ne razumiju.Oni ne bi znali beknit nas jezik.Necu da se ovo shvati nisam prosao pa sad ja nesto pljujem ovo je bio moj osvrt.A ja svakom tko je prosao od srca cestitam .Imate svi veliki pozz