Author Topic: Pool & Deck Supervisor!  (Read 19332 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline smele

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
@ armada, jel si dobio posao il si se predomislio i konkurisao za neku drugu poziciju....

Neko je iznad pomenuo mislim "luna" da jedan radi od 18-06 a drugi od 06-18 .... pa me zanima kada nije tvoja smena a brod je u luci da li smes da se prosetas malo  :run: i kad smo vec kod setnje, za konkretno a i druga mesta da li svaki put kada hocete da napustite brod morate da se javljate nekom nadredjenom, pretpostavljenom ili kako se vec zove....

Neko je pomenuo da je losa pozicija... meni se cini o.k ... jer koliko sam razumeo ovi sto ribaju i namestaju lezaljke imaju oko 800$ a ti mu dodjes kao neki snjihov "supervizor" kao sto i pise u naslovu i imas 900$.

P.S jel salje neka agencija iz Srbije na ovu poziciju i sta treba od kvalifikacija za nju...

Hvala =""

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
A-Pass
« Reply #16 on: 21/May/2009 »

 i kad smo vec kod setnje, za konkretno a i druga mesta da li svaki put kada hocete da napustite brod morate da se javljate nekom nadredjenom, pretpostavljenom ili kako se vec zove....


Ako nemas zaduzenja i ako ti to radni raspored dozvoljava, mozes ici kamo hoces, sve dok stignes pred isplovljavanje broda. Onaj tko te bude trazio, znat ce da nisi na brodu jer ces na izlazu provuci svoj brodski ID kroz APASS.

A-PASS® has processed over 170 million passengers and crew since it has become "the standard" for the Cruise Line Industry. A-PASS is compliant with SOLAS and APIS rules that require cruise lines to screen and identify passengers, crew and vendors. The system quickly processes and documents identification, provides a photo, travel information, and processes a bar-coded pass for embarkation and disembarkation.



http://www.siscocorp.com/cruise.aspx
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ARMADA

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
@ armada, jel si dobio posao il si se predomislio i konkurisao za neku drugu poziciju....

Neko je iznad pomenuo mislim "luna" da jedan radi od 18-06 a drugi od 06-18 .... pa me zanima kada nije tvoja smena a brod je u luci da li smes da se prosetas malo  :run: i kad smo vec kod setnje, za konkretno a i druga mesta da li svaki put kada hocete da napustite brod morate da se javljate nekom nadredjenom, pretpostavljenom ili kako se vec zove....

Neko je pomenuo da je losa pozicija... meni se cini o.k ... jer koliko sam razumeo ovi sto ribaju i namestaju lezaljke imaju oko 800$ a ti mu dodjes kao neki snjihov "supervizor" kao sto i pise u naslovu i imas 900$.

P.S jel salje neka agencija iz Srbije na ovu poziciju i sta treba od kvalifikacija za nju...

Hvala =""
Pozdrav Smele,
dobio sam posao ali jos cekam papire, znas kako to ide je*iga birokratija.
Najverojatnije da cu se ukrcati na CARNIVAL-DREAM, kolko ja znam. Startuje negde za 3 meseca.
Drugo neznam sta da ti kazem, i ja sam u potrazi da saznam sta je moguce vise oko ovaj posao.
Jedini koji mi je nesto konkretnije objasnio posao je LUNA.
Inace idem preko Employment - power iz Zagreba, preko Sinisa Golac.
Bio sam pre 22 dana u Beogradu na intervju i prosao sam.
Jedino sto mi sad ostaje je da cekam :hekla:

Offline snezavd

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Pozdrav Smele,
dobio sam posao ali jos cekam papire, znas kako to ide je*iga birokratija.
Najverojatnije da cu se ukrcati na CARNIVAL-DREAM, kolko ja znam. Startuje negde za 3 meseca.
Drugo neznam sta da ti kazem, i ja sam u potrazi da saznam sta je moguce vise oko ovaj posao.
Jedini koji mi je nesto konkretnije objasnio posao je LUNA.
Inace idem preko Employment - power iz Zagreba, preko Sinisa Golac.
Bio sam pre 22 dana u Beogradu na intervju i prosao sam.
Jedino sto mi sad ostaje je da cekam :hekla:

Cao...I ja sam bila u Bg-u na razgovoru i dobila 02.maja i dobila posao Assistant Waiter....Ako je to isti intervju, jel imas neke informacije o polasku...meni nesto bedak da zovem agenciju svaki cas...Hvala unapred

Offline snezavd

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Cao ...I ja sam bila u Bg-u na razgovoru 02.maja i dobila posao Assistant Waiter-a...Ako je to isti intervju, jel imas neke informacije o polasku...meni nesto bedak da zovem agenciju svaki as...Hvala unapred



Offline ARMADA

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Cao ...I ja sam bila u Bg-u na razgovoru 02.maja i dobila posao Assistant Waiter-a...Ako je to isti intervju, jel imas neke informacije o polasku...meni nesto bedak da zovem agenciju svaki as...Hvala unapred



Cao Sneza,
imam neke informacije koji bi ti mozda pomogli
mozemo se cuti na skype pa da ti objasnim i kazem ono sto znam, i da radi se o istom intervju u Beogradu.
evo ti moj skype: thedaythatnevercomes1.
Pozdrav :run:

Offline smele

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Hvala svima, @armada imas mail

Offline dikey

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Odg: treba mi informacije oko Deck & Pool Supervisor!
« Reply #22 on: 27/October/2009 »
pozdrav do armada iz zelim da mu kazem sve najbolje ako ide na carnival dream veliki brod a i glavobolja biche velika,za chistocha open deck.Posao je veliki psiho test i to ke da ruje po svima i pcuje.
idi nesta drugo veruj,biches ko lud tih 12 sata
 

Offline vojvodjanin

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Odg: treba mi informacije oko Deck & Pool Supervisor!
« Reply #23 on: 27/October/2009 »
ARMADA 
mozes li mi reci sta su te pitali na interviju
ja planiram da apliciram za tu poziciju ali engleski mi je los

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Odg: Deck & Pool Supervisor!
« Reply #24 on: 15/November/2009 »
Mislim da je supervisorima na Splendoru nakon ovoga preseo sledeci radni dan ;D


[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=LsiGE1zZQSY[/yt]

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Deck & Pool Supervisor!
« Reply #25 on: 15/November/2009 »
Obicno tada isprazne bazene ... valjda nisu imali vremena  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: Deck & Pool Supervisor!
« Reply #26 on: 04/September/2010 »
Mozda nisu mogli, zbog Inbound-Outbound procedure.


Inace mali update za sve zeljne P&D Supervisor pozicije:

- Plata 1320 $  (Ja potpisao ugovor na 1100, to kao formalnost ali plata je 1.3k )

- Ovde na Inspiration redovno dolaze ekipe sa Balkana na HSKP College, tako da navalite.

- Ko dodje u sledecih par meseci 99% mogucnost da cu mu ja pomagati pri treningu   :sprda: :-))))'

- College traje 3.5 nedelje i da ima nekoliko testova i to :  
USPH (vezano za whirlpools, sanitation i jos par stvarica/ 20 pitanja)  
Chemicals (tu naucis po malo o 20 osnovnih hemikalija koje se koriste na brodu/ 20 pitanja)
i zadni je VSP P&D supervisor test - To su pitanja usko vezana za ovu poziciju za koja odgovore dobijete tokom obuke, isto je lako za pripremiti.  

2 nedelje teorija sa nesto prakse i onda 1-2 nedelje full practical.

- Za razliku od Floor Supervisora, P&D dobija punu platu iako je na koledzu   ;D :uzdravlje:

Offline dikey

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Pool & Deck Supervisor!
« Reply #27 on: 04/September/2010 »
Pa to je dobro EX ja kad sam bio prije 2 godine na Valor nisam imao koledz samo su mi objasnuli nekoliko dana sta i kako i plata mi je bila 1100dolara

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Pool & Deck Supervisor!
« Reply #28 on: 10/September/2010 »

Moze li neko reci da li je P&D Supervisor  entry level pozicija?      :google!:
.

peanutz

  • Guest
Re: Pool & Deck Supervisor!
« Reply #29 on: 10/September/2010 »
Na Carnivalu jeste, na RCCL nije... Ako imas jos neko vec odgovoreno pitanje, daj...