Author Topic: Najbolje regionalne agencije za zapošljavanje na kruzere?  (Read 278967 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Cilj ove ankete je saznati kome iskusni pomorci i veterani najviše vjeruju i kome bi ponovo povjerili ulogu posrednika za zapošljavanje na kruzere.

Dajte svoj glas onom posredniku kojega smatrate najprofesionalnijim, najpristupačnijim, najpoštenijim, najuspješnijim ...i napišite zašto.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #1 on: 10/March/2008 »
sve agencije rade sa svima samo treba mrdnut d***tom do srbije makedonije ili pak lovrana...splita....
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline Pospani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #2 on: 21/March/2008 »
Još jedno pitanje, dali mi obični smrtnici, koji želimo otići na brod, ovisimo o prestavnicima kao npro o employment power-u, ili postoji mogućnost direktnog apliciranja kod kompanija -()-
Vidim da EP negativno spominjes u vecini svojih postova,ali nigdje nisam vidio da imas ikakvo iskustvo s njima.
Toliko negativnosti dolazi iz nekog vlastitog iskustva ili cisto imas averziju prema imenu agencije?
Vidim da si od prvog posta krenuo s vrijedjanjem a da nisi imao ama bas nikakvog kontakta s njima....nije bas neka krasna karakterna osobina...medjutim,nije moja stvar.

koliko vidim iz ssm-a su te otpilili..ali bez obzira na to postoji otprilike deset milijuna agencija u svijetu preko kojih mozes naci posao a da zaobidjes employment power.
daj reci nam malo...jesi li probao jos negdje...i jesi li uopce probao kontaktirati uspinjacu?
ako nisi-pokusaj...mozda se ipak pozitivno iznenadis...

blue_angel

  • Guest
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #3 on: 27/June/2008 »
Ovako, ja idem preko Safe Cruisa, za sada sam jako zadovoljna Ivan je mnogo Ok. decko, i stvarno se trudi da nam maximalno pomogne ( pored mene, i jos moja dva druga).. Sutra idemo da vadimo vize za Budimpestu, posto nam je obuka tamo, krecemo 6 jula.. Tako da, pitaj sve sto te zanima..

BadX

  • Guest
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #4 on: 30/June/2008 »
E ovako...ekipica iz Safe Cruise je fenomenalna...polako se spremamo za polazak u Madjarsku i posto se ekipica od 20 ljudi jako lepo slozila...ima da funkcionisemo savrseno....

Znaci svima toplo i prijateljski preporucujem Safe Cruise ... Mladi,Perspektivni,puni energije i znaju sta rade...Kratko i jasno 2 reci govore sve Safe Cruise.

Offline miami

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #5 on: 28/July/2008 »
Moje iskustvo..kratko i jasno:

Kouzon agencija - 3 mejla sam slala da se raspitam u vezi posla i kakva dokumenta da im saljem - nisam dobila nikakav odgovor od tad je proslo mesec dana.To mi ne deluje kao da posluju! :embarrased:

Employment power-poslala prvi mejl,odgovotili u roku od pola sata,intervju posle nedelju dana-primljena,otisla na brod posle 3 dana -u petak sam saznala da se ukrcavam u ponedeljak

Sea agencija-predala cv u februaru,intervju jun-receno da cu putovati jul,u avgustu receno putujem septembar,u oktobru putujes za 2 nedelje a ukrcala sam se na brod u decembru!!! bez preterivanja! da ne racunam kolko su me puta vozali da dolazim za beograd! a vrhunac je bio kad su mi u nedelju uvece rekli da dodjem opet za beograd jer su mi dali pogresan ugovor (razlika je bila samo u datumu ukrcaja i naziva broda) a ja polecem za par sati....rekla sam im da je to
njihov problem a ja odoh!  :tuctuc:

pa prosudite...

Offline lapidus

  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #6 on: 28/July/2008 »
Meni se isto desilo sa Kouzonom poslao sam im jedno pitanje ali nije bilo odgovora.
Sto se tice Employment powera ja mislim da momci obavljaju svoj posao kako treba korektno i tacno.
Isto sam ispunio online aplikaciju i vec su me zvali u roku od 15 minuta,to samo pokazuje koliko je ozbiljna agencija.
Rekli su mi da dodjem u Beograd na informativni intervju .
Od svih agencija na prostoru bivse Yuge Employment je najjaci jer ne sede skrstenih ruku,ambiciozni su i ne obecavaju svasta.
Svidja mi se kod njih sto se potrude u brzini delovanja i nema zavlacenja e sad ovo ,posalji ono, ovde si prosao,(A  USTVARI NISI PROSAO NEGO JE TO FAZA ZADRZAVANJA KLIJENTA kod pojedinih agencija).
.

Offline miami

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #7 on: 29/July/2008 »
Zakljucak je ostao izmedju redova za svakog da prosudi....niko nije savrsen!
jedni ti nece odgovoriti uopste
kod drugih ces cekati skoro godinu dana
a treci ce ti dati posao dok pucnes prstima al ce opet biti neka kvaka
Zakljucak je da treba biti spreman na najneverovatniji scenario
Nije zabavno kad je jednostavno  +U+



zarkov

  • Guest
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #8 on: 05/August/2008 »
Ja o Makedoncima (KOUZON i njihovim partnerima), cujem samo dobro......

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Exstra smo oboje prosli !!!!!!!
« Reply #9 on: 16/August/2008 »
Oki i ja smo prosli zahvaljujuci exstra ljudima iz Safe Cruise-a i naravno Janosu i Dzabi ( ljudima iz madjarske koji su nam vodili trening )
Naime u hotelu Nacional je bilo pomenuto desavalje, prvo mali razgovor da provere engleski, onda psiho test, pa drugi dan test iz engleskog, a zadnja 2 dana je bilo visecasovno upoznavanje sa Princessom i Cunardom uz video podrsku, sve su nam do detalja pokazali i ukazali!!!
A cenovnik je sledeci : 1000 din po prevodu (mislim 1000 za diplomu , 1000 za uverenje iz suda da se ne vodi postupak a ja sam preporuke imao na engleskom pa me je taj deo kostao samo 2000 din), onda 15eura psiho test sa psihologom i 21 euro test tj sertifikat iz engleskog jezika , to je brate moj sve , a ako prodjes kao i ja onda o svom trosku lekrski 8800 na Novom Bgd-u, + viza 131 euro C1/D + trening 350eura a avio karta je besplatna od strane kompanije , sto ce reci na kraju 652eura u mom slucaju !!!!
Nije mnogo ako znas da ides uskoro !!!!! A ja sam dobio poziciju Junior Waiter !!!!!!!! A Oki 2nd cook !!!! Exstra smo oboje prosli !!!!!!!
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

ogy_bg

  • Guest
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #10 on: 02/September/2008 »
Cao ljudi evo ja da vam se javim.

Ja sam vam vec dve godine po raznoraznim brodovima za sve sto vas interesuje slobodno pitajte!!!

Inace ako se odlucujete preko koje agencije da odete ja vam 100 % mogu reci da je kouzon iz makedonije najpouzdanija sve sto je potrebno jeste da spremite oko 800 - 900 evra i sve cete zavrsiti plus na to dodajte put do makedonije i extra novca za smestaj od 5 dana!!! ja nikakvih problema nisam imao,poceo sam sa buffet stewardo i za 6 meseci dogurao do waiter-a i do skoro duplo vece plate nego sto sam poceo!!!

Sve sto vas interesuje od intervjua preko aplikacije do samog zivota i rada na brodu slobodno pitajte cak ako treba i slike cu da postavim naravno ako moze!!

aj pa uzdravlje

dejan1981

  • Guest
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #11 on: 02/September/2008 »
poz svima,

Ja sam isao preko agencije Safe cruise iz Beograda i mislim da su momci super, ne secam se kas se neko iscimao za mene koliko su se oni patili. Svi troskovi (viza, med. pregled, trening, prevodi, test engleskog i psiho-test), dakle sve, sve, sve me je izaslo tacno 615EUR-a i ni cent vise. I sve se placa kad dobijes posao. Slobodno ih zovnite, necete sigurno sa njima pogresiti, moj kum je isao i u srednju skolu sa ovim jednim od tih trojice momaka, tako da znam i ko su i odakle su... Evo vam mobov, pa mi javnite utiskei: 064/618-52-53 i 064/618-52-51.

dejan1981

  • Guest
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #12 on: 06/September/2008 »
ljudi, ja ne znam zasto bi neko davao 800-900 evra i isao u Skopje u Kouzon kad u Beogradu za 600evra dobijes isto, ako ne i bolje kod ovih momaka u Safe cruise.

zarkov

  • Guest
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #13 on: 30/September/2008 »
Imas sve na forumu...citaj malo :)

rade sa Gastro Guardom, koji radi sa Chiassom, i ono, za sada nema negativnih komentara na njihov rad, ne uzimaju novac unapred, cujem da su ok likovi, rekao sam nekolicini prijatelja da idu preko njih, jedan ih je do sada kontaktirao, imacete trening i intervju sredinom ovog meseca, sledeceg, poslednji dan septembra...

joj, cekam ja moj mail...Chiasso...
promenili su, na moj zahtev, any ship, from now....
traze moj appraisal da im posaljem...vrlodobar je...ali mi se ne svidja ali sam ga potpisao ipak...

ocu na more...:D

Offline okibgd

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 57
    • View Profile
Re: Najbolja Balkanska agencija za kruzere?
« Reply #14 on: 01/October/2008 »
Sa Safe Cruise nema greske , ja preko njih idem prvi put na brod i to na Island Princess kao drugi pica majstor de je plata 1822 dolara .
nije lose za prvi put .
Dok je ovaca bice i vune . (OVCE SU ZA SISANJE ) Stara poslovica