Author Topic: Najbolje regionalne agencije za zapošljavanje na kruzere?  (Read 279001 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline Kaskader

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Sarajevo, Prijedor
« Reply #45 on: 30/April/2011 »
EMPLOYMENT POWER LIMITED
PREDSTAVNISTVO SARAJEVO
Jasna Ljuca
Bosnia
Tel +387 61 355 710
jasnaljuca60@yahoo.de


EMPLOYMENT POWER LIMITED
PREDSTAVNISTVO PRIJEDOR
Djurdjica Jaksic
Bosnia
Tel +387 65 30 89 12
djana@employment-power.com
Da li neko moze da mi kaze detalje o predstavnistvu u Prijedoru?Koliko su pouzdani,da li su podaci jos uvijek tacni i slicno? Hvala...

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Za sada naj jeftiniji i dosta ozbiljni Pro-Ce-Employment ....
Nadam se da sam dobio posao

Svi zapeli za taj Pro-ce-empl a ja im poslo mail ima misec dana i nitko josh nije nista odgovorio. :P

Zivio Pro-ce. XD

Offline Mario

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
danas sam uspesno prosao Glavni Interview
« Reply #47 on: 12/October/2011 »
Pozdrav svima,

Posle 2 godine zivkanja i pricanja sa raznim kompanijama [EP,SEA,Safe] i odbijanja od istih zbog godina [34] ,danas sam uspesno prosao Glavni Interview za Princess Cruises preko KOUZON agencije.
Da nisam Lucu prilikom Dinner setup-a zgazio na nogu LOL,verovatno bih dobio i bolju poziciju od Buffet Steward-a,ali 1 ugovor i ja sam prezadovoljan.
Kouzon agencija je pokazala pravi profesionalizam, strpljenje i razumevanje za svakog od nas 60 ponaosob, stoga ih iskreno preporucujem svima koji Stvarno zele da rade na brodu!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Majomi, Skopje
« Reply #48 on: 31/March/2012 »
Danas u izbor upade i Majomi agencija, Skopje ... sa zakašnjenjem od neke 4 godine, ali pošto čujem da oni rade sa EP ..
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline kimi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Moj glas za Kouzon... :)
Razlog: brz odgovor i razumevanje za svako pitanje ili informaciju...i naravno dobra organizacija...

Za mene sve po prvi put, i nadam se da ce me ukrcati uskoro ;)
pozdrav

Offline 0Nives0

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav svima!

Vidim da se vec neko vrijeme ovdje nije nista pisalo pa ako mi mozda netko moze reci da li se je od poslijednjih postova do danas nesto promijenilo?

Unaprijed hvala   :waiting:
Neka Nova Klinka

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pozdrav svima!

Vidim da se vec neko vrijeme ovdje nije nista pisalo pa ako mi mozda netko moze reci da li se je od poslijednjih postova do danas nesto promijenilo?

Unaprijed hvala   :waiting:

pa .... još je više nezaposlenih nego prije, a na fejsu je otvorena grupa Mladi Napustimo Hrvatsku, koja je u nekoliko dana skupila 26.000 lajkova ...

Ako misliš na agencije, ništa spektakularno, samo što sada imaju veću moć nad kandidatima, pošto je red za odlazak preko grane sve veći
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline 0Nives0

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
pa .... još je više nezaposlenih nego prije, a na fejsu je otvorena grupa Mladi Napustimo Hrvatsku, koja je u nekoliko dana skupila 26.000 lajkova ...

Ako misliš na agencije, ništa spektakularno, samo što sada imaju veću moć nad kandidatima, pošto je red za odlazak preko grane sve veći

Vidjeh, i sama sam fan-jedan od prvih!
Napustila sam je vec, samo odavdje gdje sam i sa statusom s kojim sam ne mogu dobiti posao na kruzeru, a forum nadjoh preko gore navedene pa odlucih probati nesto na sto se dugo spremam. Samo eto, fali mi pokoja informacija.... b00/
Neka Nova Klinka

Offline veksa

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Za sve one iz Hrvatske koji planiraju raditi na brodu moja preporuka je agencija A.priori, Suzana
Išao sam preko A Priori 2008 nisam baš zadovoljan.
Uz sve troškove vize, lječničkog, da ne spominjem put tu je njena provizija i avionska karta da bi na kraju na brodu imali cca 6000kn plaće od koje teško da ćete nešto jače zašparat.
Ugovor 6mj plus 3 ukoliko pristanete radi eventualnog promaknuća.
Ne znam zašto nema malo lošijih komentara na apriora i sve slićne agencije. Ljudi su sretni ako ih primi a primi ih 99% zašto?Pa da je dobro ne bi se tako lako dobio posao.
Nije sve tako crno u tome jedino ako ste odlučili idućih 10-15g ploviti s tim da ste prve 2-3g samo broj od cca 800 ljudi posade.
Čast izuzetcima koji su uspjeli ali moja iskustva govore drugo i svi koje znam iz carnivala su se vratili nakon 1 ili2 ugovora.
Tip koji je tamo 16g kaže da je prije bilo drukćije da se lakše probijalo do veće pozicije i da je direktno išo u dinning room a ne prvo u crew mess pa pomalo gore.
Mislim da ne objasni dovoljno ljudima šta ih čeka npr. da moraju plaćati put doma i natrag i da će biti na brodu većinu godine uglavnom dobro upakira "svoj proizvod" i naposljetku proda.
Naplati proviziju i još dobije od firme. Moj savjet deckima da probaju platforme i slično a cure borite se vi imate veće šanse da uspijete na kruzeru.
LP

Offline sirenaaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Svima preporucujem Kouzon, definitivnooo  ::yes::. Malopre me je Jovana zvala, muz i ja smo prosli glavni interviju koji smo imali juce u Bg   :run:  :party:.
Napisala bi sve ovo sinoc, i dok nisam bila sto posto sigurna, ali bila sam umorna...
Uglavnom, zelim da kazem svima onima koji planiraju da se prijave, a ne znaju preko koje agencije (pogotovo ako idu prvi put na brod) da odaberu Kouzon, nece pogresiti.
Obuka koju smo platili, 2 dana 120eura je verovatno mnogima razlog da se okrenu i traze drugu ag. Nemojte, jer bez te obuke, od nas 85 koliko nas je juce bilo ne znam zaista da li bi 30 proslo.
Agencija ne garantuje da ces proci jer si im platio, ali zaista, ako sedis tamo i slusas sta pricaju (nama je Atanas drzao obuku) ne znam, jednostavno ne mozes da ne prodjes.
Mislim da su nas sve maximalno spremili, dali sve informacije i prolazak glavnog je zaista zavisio samo od nas.
Sasvim je dovoljno da slusas i upamtis informacije koje su nam dali, procitas skripte, bar malo ucis, znas osnovna ponasanja tokom intervijua za posao i to je to, prolazis  :plovim:.
Ako je bio neko ko nije ni procitao skripte iz kojih smo trebali uciti, je u toku 3 dana priprema pred interviju naucio. Ni najmanje ne zalim sto sam izabrala njih .
Nemojte misliti da sad zelim nekog da reklamiram, samo kazem iskreno svoje misljenje.
Pre par godina sam prvi put isla na brod preko druge agencija i ne moze ni da se poredi naspram Kouzona. Svi su super.
Sad sledi cekanje, ali to je vec nesto drugo. Agencija ne moze da utice koliko brzo ce se neko otici, oni mogu da nas upute na pravi put da prodjemo interviju, da dobijemo poziciju za koju smo aplicirali a ostalo je do same kompanije na koju idemo. Posto ovaj forum prate i agencije, ne samo mi moreplovci, i znam da ce i neko iz Kouzona videti, zelim da im se zahvalim, punoooo za sve, a oni ce vec skontati ko sam :wave:.
Mislim da ce se vecina koja je bila u grupi sa nama sloziti sa mnom.
Ko nije plovio, ko nije brodio, ko se od orkanskih talasa skrivao,
taj kao da se upola rodio,i kao da je upola živeo.

Offline putnik

  • Registered
  • *
  • Posts: 118
    • View Profile
Za one koji idu prvi put na brod trebaju da koriste usluge neke od agencija i trening,znači to dosta.Međutim za sve nas koji su već bili negdje je suludo plaćati provizije iznova.Istinu na ruku postoje kompanije koje samo rade putem posrednika,kao što je gift shop ili spa.Ja sam već dva puta dobila posao direktnim apliciranjem na web situ te kompanije kod koje želim ići-online prijava,slanje kompletne dokumentacije,jedan intervju je bio Skype-om,drugi na brodu direktno.Moj vam je savjet pokušajte da uvijek završite ugovor,jer sada sve kompanije traže upravo to i preporuke.Srećno :)
:plovim: :pad:

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Evo i mene Jovana upravo obavestila da sam dobio posao  :yahoo: .
Slazem se sa Sirenom, sve sto je napisala je tacno, znaci trening je potreban, nikad se ne bi usudio da apliciram direktno, jer samo papirologija koju smo potpisivali, 4 odradjena testa (marlins, psiho, o kompaniji i o poslu), sigurnost je na prvom mestu, to smo ponavljali bas puno tokom treninga i zaista ne znam kako neko nije uspeo da nauci, posto ce biti jedno-dva pitanja na glavnom intervjuu sigurno, nije mala stvar, ne znam kako bi to sve izgledalo da se ne ide preko agencije, a i sad me ne zanima uopste, samo hocu da kazem da NE ZALITE PARE, ulazete u sebe i svoju buducnost, te pare cete vratiti kad tad.

Svaka cast ekipi iz Kouzona, stvarno su se potrudili maksimalno da nam docaraju i objasne neke stvari i hvala im puno, i takodje zelim svima da preporucim Kouzon, jako profesionalno je sve odradjeno.
Ako nekoga nesto konkretno zanima, slobodno posaljite poruku.
Sad cekanje, pa idemo da radimo  :money: :uzdravlje:

Offline Gia

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 122
    • View Profile
Posto ovaj forum prate i agencije, ne samo mi moreplovci, i znam da ce i neko iz Kouzona videti, zelim da im se zahvalim, punoooo za sve, a oni ce vec skontati ko sam :wave:.
Mislim da ce se vecina koja je bila u grupi sa nama sloziti sa mnom.

slazem se sa tobom 100 %
Nikad ne dijeli djevojci kompliment u vezi njenih brkova,ma koliko god bili fantasticni

Offline Lalos-moreplovac

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Posle vise od godinu dana :run: zivkanja Ep i safe cruise samo da mi daju sansu da izadjem pred njih i apliciram za posao na brodu obratio sam se ljudima iz KOUZON agencije ... Ja sam odusevljen sa profesionalnoscu, kvalitetom usluge koju nude, a o brzini i realizaciji da ne pricam. Uvek su bili dostupni da mi pomognu i razjasne nedoumice oko sledeg koraka.... Atanas je odradio obuku sa nama i ta obuka nam je stvarno puno znacila  :deda:, tu su i Jovana , gopodin Zoran i ostali koji su se stvarno trudili da nam pomognu i da nas spremne izvedu na interviju koji smo PROSLI   :uzdravlje:.
Stvarno najiskrenije preporucujem svima koji zele da rade na brod  i odlucni su u tome da se obrate KOUZONU i posle prvog kontakta ce im vec biti jasno sta sam ovde napisao

Offline bobica

  • Registered
  • *
  • Posts: 110
    • View Profile
Dajem i ja glas podrske Kouzonu, tj. mladoj dami iz makedonskog ofisa koja radi processing i zove se Sanja. Ostali me nisu odusevili kao ona, bas naprotiv, bila sam spremna da ih javno kritikujem, a onda me ona potpuno "kupila" savrsenim balansom profesionalnog i prijateljskog stava i nacina izrazavanja.