Author Topic: Ola ljudi!  (Read 1377 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Antiša

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Ola ljudi!
« on: 05/December/2012 »
Evo ovako da se predstavim u par crtica...

Ime mi je Ante, iz Zagreba sam, 29 mi je godina, trgovac po struci i eto 11 godina staža je već iza mene. Silom prilika sam istraživao opcije za posao pa naletio i na ovaj forum, malo krenuo čitati i opa, eto i registracije. Inače, forum je zakon...  =""
Kontaktirao sam (zasada) agenciju A Priori, sutra ću i EP pa da vidim kakve mi se opcije otvaraju i da li uopće primaju trgovce na cruiser. Nadam se da ću uskoro zalijepiti novi topic u vezi mog odlaska za Miami. :yahoo:
Toliko od mene zasada...pozdrav...

Offline neven

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Re: Ola ljudi!
« Reply #1 on: 05/December/2012 »
Pozdrav Antiša.... vrlo kratko ---> ako si trgovac onda je možda za tebe rad u shopovima. Proroštaj po forumu, ima jako puno postova na tu temu... od zahtjeva poslodavca do izravnih svjedočanstava, pa se pripremi prije nego odeš u agenciju. Premlad nisi, prestar nisi... dakle sve ovisi o tvojim željama, preferencama i očekivanjima!
Go for it  ::bin-laden::

Offline McDarda

  • Registered
  • *
  • Posts: 46
  • hattrick
    • View Profile
Re: Ola ljudi!
« Reply #2 on: 05/December/2012 »
Velkom Antiša, pročitaj ispovjest sa Carnivala, knjiga UGOVOR, našeg balkanca, imaš 5 poglavlja, koji su do sad objavljeni...

Knjiga će ti jakoo pribliziti i predočiti život i rad na brodu...

Imaš na ovom linku: http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=108.0 Skrolaj dolje :)

Uzivaj  :rolleyes: