Author Topic: ena333  (Read 3006 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ena333

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
ena333
« on: 12/April/2009 »
cao,svima! Imam jedno pitanje i molim da mi neko od clanova foruma pomogne. Naime, zelim raditi na brodu, prijavila sam se agenciji u Beogradu i predala svu potrebnu dokumentaciju. U agenciji su mi rekli da je preliminarni intervju 25.aprila i zelim se predstaviti u najboljem svetlu jer mi je posao zaista potreban. Da li mi neko moze opisati kako taj intervju izgleda, koja pitanja najcesce postavljaju i kako izgleda taj test iz engleskog? Konkurisala sam za poziciju buffet stewardess.

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
ena333
« Reply #1 on: 12/April/2009 »
cao,svima! Imam jedno pitanje i molim da mi neko od clanova foruma pomogne. Naime, zelim raditi na brodu, prijavila sam se agenciji u Beogradu i predala svu potrebnu dokumentaciju. U agenciji su mi rekli da je preliminarni intervju 25.aprila i zelim se predstaviti u najboljem svetlu jer mi je posao zaista potreban. Da li mi neko moze opisati kako taj intervju izgleda, koja pitanja najcesce postavljaju i kako izgleda taj test iz engleskog? Konkurisala sam za poziciju buffet stewardess.

idi na temu intervju
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=42.0

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: ena333
« Reply #2 on: 12/April/2009 »
Buffet Stewardess je entry level pozicija, i ne vjerujem da ce te smarati na interview-u.  ::yes::

Pa ipak, spremi se sto bolje, jer vidis i sama kakva je kriza u svijetu. Svima treba posao.  :deda:

Kako rece moj vrli moderator  +U+, procitaj temu Interview
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ena333

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: ena333
« Reply #3 on: 12/April/2009 »
Na forumu sam sve sto pise procitala ali ja bih jos informacija.U svakom slucaju hvala punooo.

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: ena333
« Reply #4 on: 12/April/2009 »
Na forumu sam sve sto pise procitala ali ja bih jos informacija.U svakom slucaju hvala punooo.

Slobodno pitaj u odgovorajucim temama sve sto te zanima ;)