Author Topic: ENG1 u Zagrebu (dr. Lukin). Pregled trajao nekih pola sata, košta 300Kn  (Read 9578 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Danas sam bila kod dr. Lukina u Zagrebu na ljecnickom (ENG1).
Jako simpatican lik.
Pregled je trajao nekih pola sata, kosta 300Kn.
Pitao me dal nosim lece, izmjerio tlak, pokazivao mi one slicice s tockicama gdje trebas prepoznati broj, ispunio formular i gotovo :)
Nikakvo vadjenje krvi, rentgeni, mokraca i sta sve ne...

Kaze da ENG1 traze Europske kompanije, pa i oni koji rade za npr. Steiner.
Naspram ljecnickog za CCL ovo je divota!

Ako nekome treba kontakt:
tel.+385 (0)1 2333624, rade neparnim danima ujutro, parnima popodne.
Labor improbus omnia vincit.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
ENG1
« Reply #1 on: 11/December/2012 »
ccc, ae super, Trebo bi ja taj ENG1 isto, sve me strah bilo sta ce me trazit sve. :)

Kad se sjetim u splitu sam dva sata izgubio. U zg sad u prvi misec oko sat vremena, pjesma bila naspram ovog u splitu. :)

I kad sam dobio sad info da moram ENG1 plus malo goglo i mrak mi na oci pao al ovo me veseli. :)

Bio procito na netu da max moze kostat 80 funti i kontam si ja kad to preracunam u naski je oko 200 evra. :D.

Uglavnom tnx.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Edit:

Bio danas kod DR. Lupina zavrsio lijecnicki. cca 30min, mozda i manje, par pitanja brzinski, sve isto kao sto je iza oblaka navela. Ko bude iso neka obrati paznju na to kako rade "rade neparnim danima ujutro, parnima popodne" jer ja nisam i naravno doso danas oko 9h ujutro da bih poljubio vrata. :D pa sam se vratio u 14h. Uglavnom poprilicno je to dalek od centra. Na maksimiru i moras se bas znati snaci u ZG da bi naso di ima ambulantu. Al mislim uz google maps nema straha ili navigaciju neku a vjerujem da danas vise manje to svi imaju.

Cijena 300kn.

p.s. sefe mozes spojit u jedan post posto ja ne vidim edit opciju na gornjem.

Offline coks

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Odrađen ljecnincki kod dr. Lukina

Sve isto kao sto je natal opisao

Offline Zvonimir99

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Pozdrav ekipa !

Ovako ja sam osobno bio isto kod dr. Lukina i napravio ENG1 ljecnicki za Cunard..Prekjucer mi doso mail od kompanije :

Good morning

We have been advised, on more than one occasion,  that the Norwegian Maritime medical examiner, Dr Josip Lukin in Zagreb Croatia is issuing fraudulent certificates.  We have fed this information back to the Norwegian Maritime Directorate who are investigating.

Tako da predlazem da se vise ne radi tamo ljecnicki.. :)

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Radi li dr Lukin jos, zovem od juce ali se niko ne javlja?