Author Topic: Floor supervisor, Pool & Deck supervisor; koliko ?esto je otvoren konkurs?  (Read 4307 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikolasubotica

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Pozdrav, posto nema bas puno tema i poruka po mom zakljucku za date pozicije, interesuje koliko cesto je otvoren konkurs za date pozicije.

Dali neko jos hoce da se prijavi i naravno neka iskustva u vezi ovog posla uvek dobro dodju. Hvalaa  :))) :D

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Meni su iz EP rekli da hoce da me stave za Floor Supervisor i zvali me na intervju u Split
Though she be but little, she is fierce!

Offline neven

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
ako se ne varam, posljednji intervju za floor supervisora (zapravo hotel department) bio je u 10. mjesec u u Beogradu i ako me sjećanje ne vara, rekli su da je idući negdje u 2. mjesecu iduće godine. u svakom slučaju ne računaj na više od 2, 3 intervjua godišnje za carnival... pa tako vjerujem i za sve ostale poslodavce.

iskustva? floor supervisor je već management pozicija i dobro se pripremi za intervju. meni je žena koja me intervjuirala dobro iščitala cv, i postavljala pitanja iz njega i o poslu. no ništa strašno... samo hrabro naprijed!

EDIT: daj si truda i išitaj forum na tu temu, nemoj da te nešto iznenadi samo zato jer ti se nije dalo sjediti i buljiti u monitor!  :yeah:

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
ako se ne varam, posljednji intervju za floor supervisora (zapravo hotel department) bio je u 10. mjesec u u Beogradu i ako me sjećanje ne vara, rekli su da je idući negdje u 2. mjesecu iduće godine. u svakom slučaju ne računaj na više od 2, 3 intervjua godišnje za carnival... pa tako vjerujem i za sve ostale poslodavce.

iskustva? floor supervisor je već management pozicija i dobro se pripremi za intervju. meni je žena koja me intervjuirala dobro iščitala cv, i postavljala pitanja iz njega i o poslu. no ništa strašno... samo hrabro naprijed!

EDIT: daj si truda i išitaj forum na tu temu, nemoj da te nešto iznenadi samo zato jer ti se nije dalo sjediti i buljiti u monitor!  :yeah:


Sa Carnival-om je intervju sledece nedelje u Splitu za ceo housekeeping, pa tako i Floor i Pool Supervisor pozicije.
Though she be but little, she is fierce!

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile

Sa Carnival-om je intervju sledece nedelje u Splitu za ceo housekeeping, pa tako i Floor i Pool Supervisor pozicije.

Preko koje agencije?
Once a sailor, always a sailor.

Offline Kapetan Kuka

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Kakvi su inace zahtevi za pool supervisora, jel traze sertifikat za spasioca ili je dovoljno jako dobro znati plivati (uz ispunjavanje standardnih uslova tipa dobar Engleski i sl.)?

Offline Lopsis

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Kakvi su inace zahtevi za pool supervisora, jel traze sertifikat za spasioca ili je dovoljno jako dobro znati plivati (uz ispunjavanje standardnih uslova tipa dobar Engleski i sl.)?

Pretpostavljam da mislis na pool and deck supervisora, ( koji po nema bas neke veze sa plivanjem, sem ako se brod prevrne il nesto :) )Ma nema zahtjeva, izguglaj sve o toj poziciji nafuraj se da si radio nesto slicno prije i opleti bez brige... al generalno lakse se prolazi za P&D Supervisor, nego Floor... al uz bilo sta preko 75% na marlinesu i malo guglanja i skalpanja kvalitetne price nemas nikakve brige...
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
Preko koje agencije?

Employment Power... Ja cak ni pre-interview nisam imala, bacili me u zivu vatru, ne znam ni koliko ozbiljno da ih onda shvatim :D
Though she be but little, she is fierce!

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Employment Power... Ja cak ni pre-interview nisam imala, bacili me u zivu vatru, ne znam ni koliko ozbiljno da ih onda shvatim :D

Hvala ti na odgovoru, sto se tice situacije - ne zamaraj se, čest je to slučaj s njima kad je "hitno"... Tako nekako je i meni bilo pri ukrcaju. I mene zanima Floor supervisor pozicija, tko zna, možda se i vidimo na intervjuu :)
Once a sailor, always a sailor.

Offline Kapetan Kuka

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Pretpostavljam da mislis na pool and deck supervisora, ( koji po nema bas neke veze sa plivanjem, sem ako se brod prevrne il nesto :) )Ma nema zahtjeva, izguglaj sve o toj poziciji nafuraj se da si radio nesto slicno prije i opleti bez brige... al generalno lakse se prolazi za P&D Supervisor, nego Floor... al uz bilo sta preko 75% na marlinesu i malo guglanja i skalpanja kvalitetne price nemas nikakve brige...

Kako se onda zove pozicija gde radis kao spasilac i pomazes gostima oko bazena? Mislio sam da je pool attendant, ali to je izgleda posao ciscenja.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Kako se onda zove pozicija gde radis kao spasilac i pomazes gostima oko bazena? Mislio sam da je pool attendant, ali to je izgleda posao ciscenja.

Pool attendant "pomaže" gostima, ručnici, ležaljke itd... Plus naravno dužnosti čišćenja. A spasilac (lifeguard) na nekim kompanijama postoji kao zasebna pozicija.
Once a sailor, always a sailor.

Offline nikolasubotica

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
LilyD: jesi bila na interviju? :]

Offline LilyD

  • Registered
  • *
  • Posts: 251
    • View Profile
LilyD: jesi bila na interviju? :]

Ma kako da nisam... Vejalo u Srbiji bez prestanka, tacno bih putovala 20 sati iz Beograda. Nista me ne pitaj :(
Though she be but little, she is fierce!